Chidaneh.com placeholder image

5 نکته برای دکوراسیون لوکس و رمانتیک مانند خانه هنرمندان

به قلم: تحریریه چیدانه

 چهره هاازی آزبرن (Ozzy Osbourne) خواننده اصلی گروه هوی متال انگلیسی بلک ثاباث (Black Sabbath) است و شهرتش به همین دلیل است.او به تازگی به عمارتی بسیاز یبا و بزرگ در منطقه هیدن هیلز (Hidden Hills) در کالیفرنیا نقل مکان کرده است. به این خانه مبلمان آنتیک فرانسوی، لوسترهای درخشان، پوشش‌های دیواری ابریشمی که با دست رنگ شده بودند اضافه شد. فضایی که اکنون بسیار خاص و مجلل و در عین حال راحت است. 

نوژا دیزاین

برای داشتن چنین خانه‌ای و رسیدن به چنین حال و هوایی در خانه خود، حتما نباید یک فرد مولتی میلیونر با آلبوم‌هایی باشید که چند میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است.

سرویس خواب بالسا

5 نکته‌ ای که در ادامه آورده ایم  را بخوانید تا بتوانید براساس توان مالی خود به فضایی رمانتیک و لوکس برسید که براساس نیازهای شما طراحی شده است.

 

 

فضای خود را رمانتیک کنید

اتاق‌خواب باید فضای آرام و ساکتی باشد که شما را از مشغله‌های روزانه جدا کند. با ایجاد فضایی رمانتیک، خاص، و آرامش‌بخش اتاق‌خوابی ایجاد کنید که بیش از هر مکانی به آن عشق می‌ورزید. با استفاده از بافت‌ها، پارچه‌ها، طرح‌ها، و رنگ‌های آرام و ملایم مختلف می‌توانید یک استراحتگاه آرام را در خانه خود خلق کنید.
 
 

از پرده‌های زیبا و لطیف استفاده کنید

برای این‌که زیبایی خانه خود را یک درجه بالاتر ببرید، فراتر از پرده‌های معمولی که در همه جا وجود دارند فکر کنید، و از پرده‌هایی که دارای پارچه‌هایی لوکس و فاخر هستند استفاده کنید. در این اتاق، پرده‌های زیبا که تصویر آن روی آینه ی بیضی‌شکل قرار گرفته‌اند جلوه‌ای خاص و جذاب به وجود آورده‌اند.
 
 

نصب آینه بر روی دیوار

اضافه کردن یک آینه زیبا و خاص راه ساده‌ای برای ایجاد درخشندگی در اتاق خواب است، به ویژه اگر قاب آینه دارای جزئیاتی ظریف باشد. با آویزان کردن یک آینه زیبا در یک مکان مهم و خاص در اتاق، مانند بالای کنسول، یک نقطه کانونی چشم‌گیر در اتاق خود ایجاد کنید.
 
 

کفپوش‌های رنگ‌شده

برای ایجاد یک جلوه شیک و مدرن، سعی کنید یک طرح خاص را بر روی کفپوش‌های چوبی اتاق خواب خود نقاشی کنید. در این فضا، کفپوش‌ دارای طرح‌های لوزی شکل است و تعادل خوبی با طرح‌های گل‌دار ظریف بر روی دیوارها ایجاد کرده است و یک جذابیت بصری ماهرانه را به وجود آورده است. پیش از این‌که شروع به رنگ کردن  بکنید، با کشیدن طرح خود بر روی کفپوش‌ها زمانی را صرف آماده کردن ملزومات کار خود بکنید، و قسمت‌هایی که قرار است رنگ نشوند را با نوارهای مختلف بپوشانید تا رنگ به این فضاها نشت نکند. 
 
 

از کاغذدیواری هراس نداشته باشید

کاغذدیواری‌هایی که با دست رنگ شده‌اند به فضای اتاق خواب حس و حالی رویایی می‌دهند. با استفاده از کاغذدیواری‌های طرح‌دارِ سرتاسری به فضای خود جلوه‌ای بصری و طرحی خاص اضافه کنید. از یک موتیف گل‌دار برای خلق فضایی رمانتیک و عاشقانه استفاده کنید. 
 
اگر به دنبال دکوراسیون لوکس و رمانتیک هستید می توانید سوالات خود را در قسمت بحث و گفتگو چیدانه مطرح کنید.
 
منبع: frontdoor | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
avina در تاریخ 17 شهریور 1393
واقعا این خونه ها به ایران نمیاد که عکساشونو میذارید. یکم خونه ها رو شبیه به ایران انتخاب کنید.ممنون

ثبت دیدگاه