تبلیغات
E رومانته F مبلیران
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

30 خرداد 1396

عکس دکوراسیون اتاق خواب، سفر به 20 خانه ایرانی!

دکوراسیون اتاق خواب: بدون شک یکی از فضاهای خانه که به لحاظ زیبایی دکوراسیون دارای اهمیت زیادی است و توجه افراد معطوف به آن است، اتاق خواب است. برای دکوراسیون اتاق خواب ترفندهای فراوانی موجود است، اما پیش از آن باید بدانیم که کلیت دکوراسیونی که مد نظر ما هست چیست و تم رنگی مورد علاقه ما چه است. در این مطلب از چیدانه با ما باشید تا به تماشای 20 عکس دکوراسیون اتاق خواب بنشینیم و از خانه های ایرانی ایده بگیریم.

دکوراسیون اتاق خواب ساده

بسیاری از مردم علاقه زیادی به سادگی و خلوت بودن دارند؛ به همین منظور اغلب به دنبال سبک های مینیمال می روند. دکوراسیون اتاق خواب ساده مناسب سلیقه  این افراد است. این اتاق خواب ها در عین سادگی، زیبایی های منحصر به فرد خود را دارند.

دکوراسیون اتاق خواب مدرن

در خانه ها و ویلاهای مدرن ما شاهد استفاده از دکوراسیون اتاق خواب مدرن هستیم. گاهی طراحی این اتاق خواب ها بسیار متفاوت از آن چیزی می شود که ما تا به حال دیده ایم و در ذهن خود داریم. در دکوراسیون اتاق خواب مدرن، رنگ جایگاه ویژه ای دارد.

دکوراسیون اتاق خواب سفید

از آن جایی که فضای اتاق خواب فضایی برای استراحت و آرامش است، لذا رنگ در آن دارای اهمیت زیادی است. در روانشناسی رنگ ها، رنگ سفید احساس آرامش و سکون خاصی را به بیننده منتقل می کند؛ بنابراین دلایل و زیبایی های منحصر به فرد، استفاده از دکوراسیون اتاق خواب سفید طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از این نوع دکوراسیون استفاده می کنند.

برای دیدن نمونه عکس های بیشتر از شرکت های طراحی داخلی و عکس خانه های ایرانی به بخش عکس های اتاق خواب در وبسایت چیدانه بروید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: معین قوی

- دبیر بخش عکاسان وبسایت چیدانه و مجله منزل - نویسنده و کارشناس تولید محتوا در وبسایت چیدانه - عضو تحریریه مجله منزل - کارشناس حفاظت و مرمت بناهای تاریخی معماری زبانی برای بیان تاریخ است که از طریق این زبان بین المللی، مرزهای تاریخ شکسته می شوند. و ما روایت گران این بخش از تاریخ هستیم...

نشان کردن
  • 4058 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 30 خرداد 1396

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
ویترین دکور ویترین دکور
42 نمونه کار

تلفن: 02188398074
فرش امیرخیز فرش امیرخیز
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: 02166242028
دکوراسیون داخلی آرت لند دکوراسیون داخلی آرت لند
6 نمونه کار

تلفن: 021۲۲۰۶۹۸۹۰
آذر فلز پایون آذر فلز پایون
12 نمونه کار

تلفن: 02126141259
آذین نو نیلپر azino.nilper آذین نو نیلپر azino.nilper
6 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۶۶۶۴۶۰۰۷
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173