Chidaneh.com placeholder image

کیتی پری در خانه ویلایی رویایی اش

چهره ها: کیتی پری خواننده پر طرفدار هالیوودی است. او و همسرش این ویلای زیبا را در سال 2011 خریداری کردند و بازسازی و باز طراحی آن تا سال 2013 به طول انجامید. این قلعه زیبا در سال 1921 و به سبک مدیترانه ای در زمینی به مساحت 3000 متر مربع ساخته شده است.

کیتی پری

فرش ذوالانواری

طراحی دکوراسیون جدید این ویلا بر اساس سبک اسپانیایی – مدیترانه ای انجام شده است. فضای خانه بسیار گرم، صمیمی و لذت بخش است. با چیدانه همراه شوید تا گشتی در قلعه زیبای کیتی پری بزنیم.

فضای سبز ویلا

این ویلای زیبا که در بلندایی سبز با فضاسازی زیبا واقع شده دارای منظره ای فوق العاده است. طراحی محوطه نیز به سبک مدیترانه ای با قوس های نرم و نا منظم و رنگ های گرم مدیترانه ای صورت گرفته است.

پاگرد و راه پله زیبا

پاگرد فضای ورودی با سقف دهای بلند طاقی شکل و راه پله های طولانی اش بیشتر شبیه یک قلعه است. یکی از ویژگی‌های برجسته سبک اسپانیایی  استفاده از آهن ورزیده در خانه است. این سرسرای بزرگ یک لوستر، چراغ‌های دیواری، و نرده‌های پله به سبک اسپانیایی را در خود جای داده است.

اتاق پذیرایی و نشیمن به سبک مدیترانه ای

در سبک اسپانیایی  قوس‌ها در همه جا دیده می‌شوند؛ از راهروها، درها، و پنجره‌ها و سقف ها گرفته تا تورفتگی‌ها و طاقچه‌ها.فضای پذیرایی ویلای کیتی پری با سقف های چوب کاری شده اش آکنده از وسایل با پارچه های سنگین و چوب های تراش خورده به رنگ قهوه ای تیره است.

طراحی سقف زیبا طاقی شکل

اتاق های غذاخوری از جذاب ترین فضاهای این خانه ویلایی هستند. در اتاق غذاخوری خانوادگی نقاشی های تزئینی زیبای سقف و لوستر سرخابی رنگی که مانند گلی از سقف آویزان شده بسیار چشم گیر است. استفاده از فرش ایرانی در کنار چنین طراحی سقف زیبایی تعادل را در فضا بر قرار می کند.

میز ناهارخوری در اتاق غذاخوری مدیترانه ای

در اتاق غذاخوری مهمان نیز طراحی سقف بیش از هر المان دیگری جلب توجه می کند. طراحی غنی از رنگ دیوارها و پهن کردن فرش با نقوش ایرانی در کف فضایی گرم و با اعتماد به نفس را پدید آورده.

شومینه سنگی و کف پوش چوبی در نشیمن

شومینه اندود کاری شده در قلب فضای نشیمن با دیوار ها ، کف و سقف غنی از متریال سنگین قرار گرفته. این فضای نشیمن حتی اگر هیچ وسیله ای در آن قرار داده نشود خالی به نظر نمی رسد.

سرویس بهداشتی و حمام

چوب های تیره و نقاشی های دیواری  سبک اسپانیایی راه خود را به این سرویس بهداشتی بزرگ نیز بازکرده اند.

آشپزخانه و جزیره آشپزخانه

آشپزخانه فضایی ساده، گرم و صمیمی است و کابینت ها از چوب تیره ساخته شده اندو یک جزیره بزرگ در وسط آن تعبیه شده است. یک ست  مبلمان راحتی نیز در گوشه آشپزخانه قرار گرفته است.

استخر و برکه در فضای بیرونی خانه

استخر ویلا اگر چه کوچک است ولی مانند برکه طبیعی دنجی در کنار صخره های رودخانه می ماند و آب تنی در آن تجربه ای متفاوت است .

مطالب بیشتر: ماهی ها به کمک دکوراسیون می آیند!
حوض ماهی، میراثی از خانه پدری!
حوض، قلب معماری سنتی ایران

منبع: mansion-homes | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه


دیدگاه کاربران
avina در تاریخ 27 اسفند 1393
خیلی زیبا بووووووووووود.
اواتار در تاریخ 17 آذر 1394
اه اه من تو ای خونه ها حالم بد میشه همی خونه کوچیک خودمو بهتره
info_37917 در تاریخ 15 بهمن 1395
در نوین خانه انواع خدمات دکوراسیون داخلی در کنار تمامی خدمات مربوط به تعمیرات و تاسیسات ارائه می شود. بخش مربوط به اتاق نشیمن در وبسایت نوین خانه : https://goo.gl/SnGufy

ثبت دیدگاه