تبلیغات
E رومانته E بازار مبل
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

6 مرداد 1394

فنگ شویی در اتاق خواب، راهی برای رهایی از استرس ها(3)

فنگ شویی : یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا و مبلمان در فضاهای داخلی خانه استفاده می‌شود تا بهترین اثر را بر سلامتی و روحیه انسان داشته باشد. مهم‌ترین نکاتی که باید رعایت کرد، پرهیز از بی نظمی و هرگونه انباشتگی، استفاده از رنگهای مناسب در فضاهای داخلی، خطوط منحنی و در نظر گرفتن جهت‌های مناسب برای مبلمان فضاهای داخلی است. فنگ شویی هنری است ساده ، انعطاف پذیر و ملموس برای فراهم کردن آرامش در فضاهایی که در آن زندگی می کنیم. فنگ شویی می تواند چیدمانی آرامش بخش را برای اتاق کودک شما فراهم آورد همچنین می توانید آرامش در فضای کار با راه حل های فنگ شویی تجربه کنید و از ثروتمند شدن به کمک فنگ شویی لذت ببرید. پس با چیدانه همراه باشید تا با هم برخی نکات فنگ شویی را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه بررسی کنیم.

خلاص شدن از شر لباس های اضافی در اتاق خواب  

از شر لباس‌هایی که دیگر آن‌‌ها را نمی‌پوشید خلاص شوید.

چگونه از فنگ شویی در اتاق خواب استفاده کنیم؟ برای این کار ابتدا به سراغ کمدها و کشوهای لباس‌های خود بروید و لباس‌هایی که در یک سال گذشته آن‌ها را به تن نکرده‌اید را خارج کنید. این لباس‌ها را اهدا کنید و یا آن‌ها را به دوست و یا یکی از افراد فامیل بدهید. حتی اگر لباس‌های قدیمی جلوی چشم شما نباشند، نگهداری از آن‌ها در اتاق‌خواب از ایجاد فرصت‌های جدید در زندگی شما جلوگیری می‌کنند. بهتر است هر چه زودتر فکری به حال طبقه بندی و نظم دهی لباس هایتان بکنید.

مطلب پیشنهادی : فنگ شویی در طراحی داخلی یک ویلا

حذف عناصر تزیینی اضافی از دیوارهای اتاق خواب

از عکس‌هایی که در حال «نگاه کردن به شما» هستند دوری کنید.

فنگ شویی آرامش را به اتاق خواب می آورد به شرطی که از بی نظمی و شلوغی در اتاق خواب جلوگیری کنید.برای این کار می توانید از دیوار های اتاق شروع کنید. تعدادی از قاب عکس‌های زیبا خود را در اتاق‌خواب خود نگه دارید، اما از بی‌نظم شدن‌ این عکس‌ها که ممکن است از هر جایی باشند و یا عکس‌هایی که فرد موجود در آن به شما خیره شده است دوری کنید. این مسئله در مورد تصاویر مذهبی هم صادق است. 

مطلب پیشنهادی : نظم کهن، نهفته در تعالیم فنگ شویی

جلوگیری از شلوغی بیش از حد در اتاق خواب

از بیش از حد شلوغ شدن اتاق‌خواب بپرهیزید.

 اتاق‌خواب خود را تا جای ممکن ساده کنید. صندلی‌ها، روشنایی و چراغ های تزیینی ، و یا تابلوهای اضافی و غیرضروری به اتاق‌خواب خود اضافه نکنید. هر چه تعداد وسایل تزئینی و دکوری در اتاق‌خواب شما بیش‌تر باشد، احتمال رسیدن به تعادل و توازن کم‌تر می‌شود.

مطلب پیشنهادی : فنگ شویی اتاق خواب با انتخاب مناسب تخت

اصول فنگ شویی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب

از هر نوع بی‌نظمی و درهم ریختگی جلوگیری کنید.

ایجاد آرامش و نظم با عناصر فنگ شویی به شما کمک می کند تا آرامش بیشتری را در اتاق ها تجربه کنید. اگر می‌خواهید تعالیم فنگ‌شویی به خوبی در اتاق‌خواب شما برقرار شود، از شر کاغذهای اضافی، آشغال‌ها، وسایل تزئینی قدیمی، عکس‌های احمقانه، هدیه‌های بی‌مصرف، و یا چیزهایی که واقعا به آن‌ها نیازی ندارید خلاص شوید. اگر به وسایلی بیش از حد علاقه دارید، می‌توانید آن‌ها را در کمد و یا کشو قرار دهید. اما به طور کلی سعی کنید تعداد وسایل موجود در اتاق‌خواب خود را به حداقل برسانید. داشتن اتاق‌خوابی تمیز و منظم منجر به زندگی منظم و کامل می‌شود.

مطلب پیشنهادی : فنگ شویی اتاق کار برای موفقیت در کار

فنگ شویی اتاق خواب برای یک خواب راحت(۲)

زندگی سالم با فنگ شویی

چند قدم تا آرامش با فنگ شویی

منبع : wiki how | گردآوری شده توسط تحریریه چیدانه

تبلیغات
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
گروه طراحان رستاک گروه طراحان رستاک
7 نمونه کار

تلفن: 09123779194
دکوراسیون رهسا دکوراسیون رهسا
12 نمونه کار

تلفن: ٠٩١٢١٩٣١٢٠٠
تزیینات سهیل تزیینات سهیل
4 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۸۸۵۳۴۲۸۰
گروه معماری وریا گروه معماری وریا
3 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۳۳۳۰۷۳۱۳
استایلین دیزاین استایلین دیزاین
4 نمونه کار

تلفن: 02128428313
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173