Chidaneh.com placeholder image

مدل میز آرایش، خوشگلاسیون به این سبک!

به قلم: تحریریه چیدانه

مبلمان: زمانی که قصد خرید میز توالت دارید و می خواهید مدل میز آرایش مناسبی را برای خودتان پیدا کنید باید اطلاعات پایه ای مناسبی نسبت به آن داشته باشید. در این مطلب از وب سایت چیدانه با ما همراه باشید تا در این رابطه با هم بیشتر گفتگو کنیم.

مدل میز آرایش در دکوراسیون منزل

سرویس خواب بالسا

یکی از موضوعات مهمی که در رابطه با دکوراسیون منزل و به به ویژه دکوراسیون اتاق خواب از اهمیت بالایی برخوردار است این است که میز آرایش خود را چگونه و در کجا چیدمان کنیم؟ و یا حتی از آن مهمتر این است که به سراغ چه مدل میز آرایشی برویم؟

مدل میز آرایش در دکوراسیون اتاق خواب

مدل میز آرایش برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک

یکی از راه هایی که وجود دارد و به خصوص در دکوراسیون اتاق خواب کوچک نیز توصیه می شود این است که از فضاهای گوشه ای در دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده کنید و میز توالت خود را در آن قرار دهید. نمونه بارزی که وجود دارد در همین تصویر قابل مشاهده است. به خوبی میبینید که میز توالت زیبا و در عین حال ساده ای در دکوراسیون اتاق خواب این خانه استفاده شده است که آن را در فضای بسیار مناسبی نیز چیدمان کرده اند: در گوشه سمت راست اتاق خواب؛ جایی که شاید می توانست تبدیل به یک فضای پرت شود!

آسمانه
میز آرایش چوبی
آسمانه

در چنین فضاهایی که مربوط به دکوراسیون اتاق خواب کوچک هستند شما می توانید به سراغ مدل میز آرایش هایی بروید که بیشتر طرح های مدرن دارند و در ابعاد کوچکتری قابل دسترسی هستند. این مدل ها به دلیل ابعاد کوچک و مناسبی که دارند می توانند برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک شما بهترین گزینه به حساب بیایند.

مدل میز ارایش در دکوراسیون اتاق خواب

اگر به این تصویر به خوبی نگاه کنید با دکوراسیون اتاق خواب کوچکی رو به رو می شوید که حتی جایی برای قرار گیری میز توالت نیز ندارد، اما اصلا لازم نیست نگران باشید! پیشنهاد وسوسه آنگیزی برایتان داریم. همانطور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید شما می توانید به داشتن یک طبقه ساده و کوچک به همراه یک آینه با ابعاد مناسب نیز اکتفا کنید! این قفسه و طبقه ساده می تواند با اندازه بسیار باریکی باشد که در فضای کوچک و باریک دکوراسیون اتاق خواب شما مورد استفاده قرار بگیرد. کافیست از یک نجار بخواهید با ابعاد مناسب و مدنظر شما طبقه را بسازد که بتوانید بهترین و بیشترین استفاده را از آن داشته باشید.

مدل میز آرایش برای دکوراسیون اتاق خواب

مدل میز آرایش برای اتاقی با دیوار شیب دار 

شاید شما هم خانه ای داشته باشید که دارای سقف شیب دار باشد و شما هم ندانید که با آن چه کار کنید، اما اصلا لازم نیست بیش از این فکرتان را درگیر این مسئله کنید! استفاده از یک میز توالت با ابعادی مناسب می تواند در این شرایط بهترین گزینه برای شما به حساب آید. با این کار می توانید به سراغ یک مدل میز آرایش بروید که بتوانید به راحتی پشت آن بنشینید و خود را زیباتر از همیشه گردانید. با این کار می توانید استفاده مفیدی از فضای دکوراسیون اتاق خواب خود داشته باشید؛ جایی که می توانست به راحتی تبدیل به یک فضای پرت شود!

تن آسای
میز آرایش مدل الگانس تن آسای
تن آسای
تن آسای
میز آرایش مدل آسیا تن آسای
تن آسای
تن آسای
میز آرایش مدل کارلو تن آسای
تن آسای

تن آسای
میز آرایش مدل کوکو تن آسای
تن آسای
تن آسای
میز آرایش مدل مجستی تن آسای
تن آسای
[[nid:110640]]

استفاده از میز توالت برای فضاهای کوچک در دکوراسیون خانه

گاهی ممکن است در دکوراسیون اتاق خواب خود فضای کافی برای چیدمان تخت خواب و میز آرایش به صورت مجزا نداشته باشید. در این صورت است که می توانید مثل این عکس عمل کرده و میز توالت و تخت خواب خد را در راستای یک دیوار قرار دهید. برای این کار هم می توانید به سراغ مدل میز آرایش هایی بروید که هم با تخت خواب شما هماهنگ باشد و هم اندازه و ابعاد مناسبی برای جایگیری داشته باشد.

مدل میز آرایش برای دکوراسیون اتاق خواب

مدل میز آرایش های متنوع

شاید بهتر باشد کمی خوش سلیقگی بیشتری از خود نشان دهید و به سراغ مدل میز آرایش هایی با شکل و شمایل جالب و یا حتی عجیب بروید. با این کار کمی حس و حال و انرژی خوبی به دکوراسیون منزل و دکوراسیون اتاق خواب خود وارد خواهید کرد. به این تصویر نگاه کنید و از آن ایده بگیرید.

مدل میز آرایش برای دکوراسیون اتاق خواب

مدل میز آرایش برای زیر شیروانی

خیلی از افراد در خانه هایی زندگی می کنند که شیروانی دارد. گاهی آنها حس می کنند که در زیر این شیروانی زندانی شده اند و با وجود آن نمی توانند هرطور که دوست دارند به سراغ دکوراسیون منزل خود بروند. در این شرایط است که می توانید با کمی خلاقیت فکر و مانند این تصویر دست به کارهایی راهگشا بزنید. این مدل میز آرایش برای فضای دکوراسیون منزل این تصویر بهترین گزینه و انتخاب به حساب می آید.

گالری دیزاین کارتوس
میز آرایش ساده وشیک
گالری دیزاین کارتوس

انواع مدل میز آرایش در دکوراسیون اتاق خواب

انواع و اقسام مدل میز آرایش وجود دارد که شما می توانید با دقت و حفظ سلیقه خود دست به بهترین و درست ترین انتخاب ها در این زمینه بزنید. کافی است کمی حوصله به خرج دهید و انواع مختلف آنها را مدنظر داشته باشید. با این کار می توانید به راحتی انتخاب کنید. شما باید با توجه به ابعاد و اندازه اتاق خواب خود و همچنین سبک دکوراسیونی مدنظرتان به سراغ مدل میز آرایش دوست داشتنی خود بروید. وب سایت چیدانه نیز در این شرایط شما را تنها نخواهد گذاشت و همراه همیشگی شما خواهد بود. کافی است با اهالی فن وب سایت چیدانه اشنا شوید و از مدل میز آرایش های ارائه شده آنها باخبر شده و با انها آشنایی پیدا کنید.

مدل میز آرایش پیشنهادی چیدانه:

[[nid:110639]]

گروه تولیدی عاج
میز آرایش ایستاده
گروه تولیدی عاج
گروه طراحی مازیار
میز آرایش و آینه
گروه طراحی مازیار

تن آسای
میز آرایش مدل لورنس
تن آسای
فروشگاه اینترنتی شیک و تک
میز آرایش مدرن چوبی سفید
فروشگاه اینترنتی شیک و تک
تن آسای
میز آرایش مدل الیزابت تن آسای
تن آسای

تن آسای
میز آرایش مدل فوندو تن آسای
تن آسای
صنعت چوب بیرنگ
دراور و میز آرایش 01 صنعت چوب بیرنگ
صنعت چوب بیرنگ
تن آسای
میز آرایش مدل استوفا تن آسای
تن آسای

اگر شما هم تجربه های مشابهی در این زمینه دارید می توانید در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید!

منبع: Houzz |مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه