تبلیغات
F فارست
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

5 دی 1396

دکوری های مدرن فلزی، نمی توانید از این 25 وسیله بگذرید!

آیا عنصر فلز را دوست دارید؟ هر طور شده می‌خواهید دکوری خاص فلزی را برای گوشه‌ای از منزلتان بخرید؟ یادتان باشد که نباید عجله کرده و از جزئیات غافل شوید؛ درواقع جزئیات، باعث روح بخشیدن به چیدمان منزلتان می‌شود، اما این تنها در صورتی است که عناصر با دکوراسیون انتخابی شما هم‌خوانی داشته باشد. برای مثال ممکن است از عنصر فلز لذت ببرید، ولی سعی کنید در سبک‌های روستیک، صنعتی و یا تلفیقی بیشتر استفاده نمایید، پس با توجه به این نکته، ظروف خاص این مطلب را ببینید و لذت ببرید که طراحان چه کرده‌اند!

1. دکور فلزی، اما خلاقانه!

این طرح‌های خاص را ببینید که چگونه طراحان با ظرافت توانسته‌اند از فلزات بازیافتی، دکوری جذابی خلق کنند. این همان چیزی است که خاص پسندان دنبالش هستند.

2. دکور فلزی، اما خاص!

دکوری‌های فلزی که طراح آن تصاویر ذهنش را با حجم سه‌بعدی به تصویر کشیده است، البته این یکی از هنرهایی است که مجسمه‌سازان در ذات خود نهفته دارند.

3. دکور فلزی، اما کاربردی!

ممکن است خودتان بخواهید برای دکوری‌های فلزی‌تان، فضایی را خودتان خلق کنید! در این صورت بهتر است به عناصر سازنده آن هم توجه نمایید؛ برای مثال شلف‌های چوبی را ببنید که عنصرهای فلزی‌اش می‌تواند در جزئیات چیدمان تأثیرگذار باشد.

4. دکور فلزی، اما نوردار!

اگر شما هم از عنصر روشنایی در دکوراسیون لذت می‌برید و پیرو یک سبک روستیک و یا صنعتی هستید، بهترین گزینه، یک جاشمعی و یا یک آباژور از جنس فلز است. نمونه‌هایی از آن را در تصاویر می‌توانید ببینید.

اگر برای دکوراسیون منزل مدرن خود به دنبال دکوری خای خاص مثل این دکوری های فلزی جذاب هستید، میتوانید از طریق ثبت سفارش کلا یا خدمات در چیدانه اقدام کنید.


منبع: مجله منزل | نویسنده: زهرا سادات حسینی

تبلیغات

نویسنده: فاطمه افشاریان

کارشناسی مهندسی معماری از دانشگاه سراسری شیراز - دانشکده هنر و معماری کارشناسی ارشد طراحی داخلی از دانشگاه سوره - دانشکده معماری مدیر محتوا در وبسایت چیدانه نویسنده در مجله منزل

نشان کردن
  • 5273 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 5 دی 1396

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
مبلمان انسوییت  N SUIT مبلمان انسوییت  N SUIT
6 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۶۵۲۷۰۱۲۱
خانه شلف وودن دكو خانه شلف وودن دكو
25 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٧٧٦٤٨٣٦١
شیشه خم اطلس شیشه خم اطلس
7 نمونه کار

تلفن: 02645310112
گروه هنری ارمغان گروه هنری ارمغان
12 نمونه کار

تلفن: ۰۹۱۰۸۷۰۷۳۷۵
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173