visibility 2671 today 1396/12/21

جدیدترین مدل تابلو دیواری، نقاشی های دلنشین بر دل دیوار!

آثار هنری از جمله عناصر با ارزشی هستند که جای خالیشان را در دکوراسیون خانه های خود بسیار احساس می کنیم. شاید بتوانیم یکی از دلایل آن را عدم آگاهی نسبت به ارزش معنوی یک اثر هنری و دلیل دیگر را نداشتن اطلاعات در مورد انتخاب صحیح و متناسب این آثار برای سبک های مختلف دکوراسیون بدانیم. از همین رو با گروه آرت سل وان همراه شده ایم تا نکات لازم در این زمینه را در اختیارمان قرار دهند.

blog post

تابلو

blog post

تابلو

فعالیت artsale1 به جهت فروش آثار هنری در فضای مجازی شاید برای عموم مردم و علاقه مندان در شرایط موجود امری غیر قابل قبول یا با کمی تخفیف و نگاهی نو با تردید به نظرآید. بدین جهت دستورالعمل هایی را لحاظ کردیم و قوانینی را در پذیرش آثار هنری گنجاندیم و در پروسه خلق آثار هنری و همچنین انتخاب آثار هنری عوامل زیادی را در نظر گرفته ایم تا به شکل قابل قبولی رضایت علاقه مندان به خرید آثار هنری را تامین کنیم، که به جرات می توان گفت در خرید حضوری چنین اطمینان و استانداردی را شاهد نباشند. 

blog post

تابلو

blog post

تابلو

این موارد  به چند دسته تقسیم می شوند که در ذیل به شرح آن می پردازیم :

  •  انتخاب هنرمندان در سطوح مختلف و ارزیابی آثار و سطح دانش و تکنیک های اجرایی آن ها و تجربه کاری آنان به شکلی که به طور تقریبی از همکاری با نیمی از هنرمندانی که تمایل به همکاری با artsale1 را دارند معذوریم.
  • بررسی کیفی از جهت مواد و متریال بکار رفته در اثر هنری با هماهنگی و تایید کارشناسان artsale1 به هنگام  تولید اثر هنری و استاندارد های لازمه به جهت سلامت اثر و ماندگاری آن.
  • تهیه شناسنامه برای کلیه آثار هنری به شکلی که یک نسخه از شناسنامه اثر هنری در پشت اثر هنری درج گردیده و یک نسخه نیز به خریدار ارائه و نسخه دیگر در آرشیو 1artsale لحاظ کردیده تا آسودگی خاطر خریدار به جهت تایید احراز هویت شخصی خالق اثر و اطلاعات اثر هنری را به همراه آورد.

blog post

تابلو

blog post

تابلو

امیدواریم قوانین و مقررات جاری ما حاشیه بسیار امنی را برای آسودگی ازخرید آثار هنری مورد علاقه در artsale1 به همراه آورده باشد. جایگاه ویژه آثار فاخر هنری در تمامی اقوام و دوران به لحاظ خصوصیت های بارز هنر می باشد که تملک آن را یکی ازاهداف مهم علاقه مندان به این حوزه نموده. تملک آثار هنری در وجهی از زندگی انسان های برجسته می باشد و Artsale1 برای تمامی سلایق و تمامی اقشار با بودجه های مختلف این امکان را برآورده نموده. همچنین خرید آثار هنری مانند نقاشی، نقاشیخط و نقاشی مدرن گونه ایی سرمایه گذاری می باشد.

blog post

تابلو

کلام آخر : با مطالعه فروش آثار هنری و افزایش ارزش مادی آن در هر سال، می توان ارزش بالای آن به جهت سرمایه گذاری را مورد توجه قرار داد. آرت سل وان شما را برای بدست آوردن آثار مورد علاقه خود، چه از نظر کیفی و چه از نظر بهای پرداختی و اصالت هنری اثر راهنمایی خواهد نمود.

نویسنده : آرت سل وان

گلنار
نویسنده: گلنار

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
تابلو فرش هایی که در دکوراسیون منزل یکه تازی می کنند!

تابلو فرش هایی که در دکوراسیون منزل یکه تازی می کنند!

تزیین دیوار پذیرایی، 15 ایده از دل خانه های ایرانی!

تزیین دیوار پذیرایی، 15 ایده از دل خانه های ایرانی!

تصاویری متفاوت از 36 مدل آباژور دست ساز زیبا

تصاویری متفاوت از 36 مدل آباژور دست ساز زیبا

کسب و کارها پیشنهادی
عایق ساختمانی تهران نانو certificate
عایق ساختمانی تهران نانو

عایق ساختمانی تهران نانو

پیرامون گاردن certificate
پیرامون گاردن

پیرامون گاردن

مبلمان پارسه certificate
مبلمان پارسه

مبلمان پارسه

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent