مرتب کردن کمد لباس، پرمشغله ها با این شیوه ها عقب نمی مانند!

کمد لباس آخرین چیز برای مرتب کردن است و این مطلب برای تمام کسانیست که در آخرین ماه سال حسابی پر کار می شوند! اگر شما هم شغلی دارید که باعث می شود تا آخرین روز اسفند سرکار حضور داشته باشید؛ قطعا مرتب کردن کمدتان را برای آخرین روزهای اسفند گذاشته اید! چیدانه آسان و سریع می گوید هرچیز را در کمد لباس هایتان کجا بگذارید!

blog post

اکسسوری نظم دهی اتاق

آویزان کردن کفش های مجلسی پشت درب کمد

مرتب کردن کمد لباس

برای عید کفش های مجلسی را دم دست بگذارید

برای هرکاری باید به حال و هوای روزهایی که درپیش دارید توجه کنید! در روزهای آینده دید و بازدید های بسیاری انجام می شود پس بهتر است کفش های مجلسی و دمپایی های روفرشی را دم دست بگذارید. بدین منظور کفش های خود را روی درب کمدتان آویزان کنید! شما می توانید با استفاده از نصب کرده یک میله ساده و گیره های S  شکل این کار را انجام دهید.

مطلب پیشنهادی: 9 ویژگی کسانی که خانه ای مرتب و منظم دارند

blog post

رگال لباس مدرن

blog post

آویز کمد لباس

blog post

رگال لباس چوبی

مرتب کردن تاپ ها و لباس های تابستانی در کمد

لباس‌های ریز را آویزان کنید

با فرا رسیدن فصول گرم سال، کم کم لباس های خنک هم از چمدان ها بیرون آورده می شوند. این روش برای نگهداری تاپ، کمربند، روسری، کروات مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از این وسایل ریز را روی یک چوب لباسی آویزان کنید. به سادگی می توانید یک چوب لباسی را به محلی برای نگهداری چندین وسیله مانند تاپ و کروات و ... تبدیل کنید. با چوب لباسی های ساده کمدتان را مرتب نگه دارید!

blog post

کمد چوبی آیکیا

آماده کردن لباس های دم دستی در کمد

لباس‌های فردای‌تان را جدا آویزان کنید

اگر در ایام عید هم سرکار می روید و مجبور هستید صبح ها زود از خواب بیدار شوید، بهتر است لباسی را که میخواهید بپوشید از شب قبل آماده کنید. با این کار وقتتان برای انتخاب لباس مناسب گرفته نمی شود. لباسی را که انتخاب کرده اید روی قلابی که از داخل کمد یا دیوار به صورت افقی قرار دارد آویزان کنید. با این کار هم لباس فردای خود را انتخاب کرده و هم از بهم ریختگی مجدد کمدتان جلوگیری کرده اید.

مرتب کردن کمد لباس در آخرین روز اسفند

وسایل اضافی را درون جعبه بگذارید

منظورم همان وسایلی است که به نظر اضافی می آید اما به محض جابه جا کردنشان لازمتان می شود. بهتر است از جعبه های شفاف استفاده کنید یا روی جعبه ها برچسب بزنید. برچسب کوچکی می تواند به شما در یافتن آسانتر وسایلتان کمک کند. از برچسب های رنگی استفاده کنید یا خودتان با استفاده از مقوا و ربان آن ها را بسازید و روی جعبه های وسایل داخل کمد آویزان کنید. این کار برای جعبه هایی که نمی توان داخل آنها رادید مانند: جعبه های حصیری و جعبه هایی که در قفسه های بالایی کمد قرار دارند مناسب است.

blog post

آویز شال و روسری

مرتب کردن روسری ها در کمد

گیره های چوبی نگه دارنده روسری هستند

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که با کشیدن روسری از درون چوب لباسی آن را نخ کش کرده اید! اگر همیشه با عجله حاضر می شوید می توانید با استفاده از یک چوب لباسی یا چند گیره آن ها را پشت درب اتاق خوابتان یا کمد آویزان کنید و هر روز به دنبال روسری مورد نظرتا داخل کشو یا سبد را نگردید.

blog post

آویز روسری و شال ایکیا

blog post

دراور سه کشوی ایکیا

blog post

دراور هشت کشوی ایکیا

مطالب پیشنهادی:

کیمیا مرادی
نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
مرتب کردن کمد لباس برای فصل زمستان در سه سوت!

مرتب کردن کمد لباس برای فصل زمستان در سه سوت!

1398/10/28 ادامه مطلب
مرتب کردن لباس ها، بهترین روش ها حتی بدون کمد!

مرتب کردن لباس ها، بهترین روش ها حتی بدون کمد!

مرتب کردن لباس ها، حتی بدون کمد دیواری!

مرتب کردن لباس ها، حتی بدون کمد دیواری!

1399/10/20 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
سقف و سوله متحرک کیااسکای certificate
سقف و سوله متحرک کیااسکای

سقف و سوله متحرک کیااسکای

قالیشویی ادیب certificate
قالیشویی ادیب

قالیشویی ادیب

گره و مبلمان آل یاسین certificate
گره و مبلمان آل یاسین

گره و مبلمان آل یاسین

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent