visibility 915 today 1397/6/8

نکات خرید خانه، اینجوری پول جمع کنید و خونه بخرید!

برای بیشتر افراد خرید خانه یکی از بزرگ ترین و رویایی ترین اهداف در زندگی است. طبیعتا بعضی افراد راحت تر به این رویا می رسند و بعضی دیگر هم با مشقت بسیار. اگر در دسته دوم هستید احتمالا برایتان محال است که تمامی بودجه خرید خانه را حاضر و آماده داشته باشید. در این مطلب از وب سایت چیدانه تصمیم داریم در این رابطه صحبت کنیم و راه های خلاقانه ای را برای ذخیره بودجه لازم برای خانه را برای شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

خرید خانه

بعضی از لوازم خود را بفروشید

یکی از راه هایی که می تواند به پرداخت اولیه وام مسکن و هزینه های خرید خانه به شما کمک کند به فروش رساندن وسایل بدون استفاده در خانه است. اگر بعضی لوازم و وسایل را بیش از 6 ماه است که استفاده نکرده اید پس بهتر است قبول کنید که دیگر به آنها نیازی ندارید. به فروش رساندن این وسایل می تواند کمک بسیاری به افزایش بودجه شما بکند.

مطلب مرتبط: نکات خرید خانه، محله هم مهمه ها!

پس انداز پول

هدف خود را مشخص کنید

برای آنکه بتوانید اقساط خرید خانه را به خوبی و مرتب پرداخت کنید باید برنامه ریزی و اهداف درازمدتی برای خودتان داشته باشید. برای مثال برای خودتان مشخص کنید که در عرض دو سال به طور کلی چه مقدار باید صرف پرداخت اقساط خرید خانه کنید. بعد از این کار با یک محاسبه دقیق بفهمید که برای رسیدن به این میزان هزینه باید روزانه چه مقدار پول را نگهداری و  صرفه جویی نمایید. تعیین این هدف می تواند به شما کمک کند که در پرداخت اقساط خرید خانه مشکل خاصی نداشته باشید.

مطلب مرتبط: نکات خرید خانه، مزایای ساختن خانه در مقابل مزایای خرید خانه!

کسب و کار تازه

کسب و کار تازه ای راه اندازی کنید

برای آنکه بتوانید کسب و کار جدید راه بیندازید راه های بسیاری وجود دارد. شما می تواند بر اساس علایق و استعدادهای خود به فکر خدمت رسانی به مردم و البته درآمدزایی باشید. باید این را بدانید که دست یابی به یک شغل جدید بسیار گسترده است و انجام آن در کنار شعل اصلی تان می تواند به افزایش درآمد شما کمک شایانی نماید.

مطلب مرتبط: هنگام اجاره یا خرید خانه به این نکات دقت کنید!

خرید اینترنتی

به سراغ خریدهای اینترنتی بروید

امروزه وب سایت های فروش آنلاین بسیاری وجود دارند که در بازه های زمانی مختلف، تخفیف های بسیار زیادی دارند و همین مسئله نیز می تواند در کمتر شدن خرج و مخارج شما کمک زیادی داشته باشد. یادتان باشد که حتی صرفه جویی در مبالغ کوچک نیز می تواند به کمک شما بیاید.

مطلب مرتبط: پله اول بازسازی، محاسبه هزینه ها

تصمیم به سرمایه گذاری

به طور اتوماتیک سرمایه گذاری کنید

ممکن است شما برای سرمایه گذاری و پس انداز پول خود از راه های مختلفی استفاده کنید که یکی از جدیدترین آنها برنامه ها و اپلیکیشن هایی هستند که امروزه رشد بسیاری پیدا کرده اند و میزانی از پول شما را پس انداز می کنند. در کنار این موضوع شما می توانید در بازار سهام نیز پای بگذارید و شروع به سرمایه گذاری کنید. این مسئله نیز می تواند به صرفه جویی و پس انداز شما سرعت بیشتری ببخشد.

عضویت در اپلیکیشن های حمل و نقل

به رانندگان در اپلیکیشن ها بپیوندید

امروزه اپلیکیشن و برنامه های بسیاری هستند که به شکل اینترنتی کار آژانس ها و تاکسیرانی ها را انجام می دهند. اگر زمان آن را دارید که ساعت هایی را به تماشای تلویزیون بپردازید می توانید به جای آن در این اپلیکیشن ها عضو شوید و با ماشین خود درآمدزایی کنید و افراد را به مقصدهای مورد نظرشان برسانید. مطمئن باشید که این کار می تواند شما را زودتر به هدفتان برساند.

مطلب مرتبط: هزینه قبض هایتان پایین می آید، اگر...

جلوگیری ازمخارج بالا

خریدهای گران قیمت را کنار بگذارید

این کار قطعا می تواند سرعت شما را دررسیدن به هدف پرداخت اقساط خرید خانه بالا ببرد. یادتان باشد که با حذف خریدهایی بسیار گران قیمت می توانید در هزینه ها صرفه جویی و البته پس انداز کنید. مطمئن باشید که این کار در دراز مدت و بعد از چند سال بودجه بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. تمامی این راه ها در صورتی که هرچه زودتر شروع شوند می توانند شما را زودتر به اهداف خود در خرید خانه برساند. 

آیا شما هم با این مسائل رو به رو بوده اید؟ در بخش دیدگاه ها با ما از تجربیات خود بگویید!

منبع: boredarticles | مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه

نویسنده:

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
طراحی دکوراسیون داخلی، خانه‌ای رویایی!

طراحی دکوراسیون داخلی، خانه‌ای رویایی!

بهترین واحد در آپارتمان، کدام طبقه را انتخاب کنیم؟

بهترین واحد در آپارتمان، کدام طبقه را انتخاب کنیم؟

نکات خرید خانه، اینجوری پول جمع کنید و خونه بخرید!

نکات خرید خانه، اینجوری پول جمع کنید و خونه بخرید!

کسب و کارها پیشنهادی
دکوراسیون داخلی ماهون certificate
دکوراسیون داخلی ماهون

دکوراسیون داخلی ماهون

صنایع چوب یش certificate
صنایع چوب یش

صنایع چوب یش

مانا چمن certificate
مانا چمن

مانا چمن

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent