Chidaneh.com placeholder image

جلوه متفاوت در دکوراسیون داخلی با دیوارپوش های آلومینیومی

به قلم: تحریریه چیدانه

دیوار پوش: دیوار ها یکی از اجزای داخلی خانه هستند که قابلیت زیادی برای ایجاد تغییر و تحول در دکوراسیون منزل دارند، چهره دیوار ها را می توان به وسیله دیوار پوش های زیبا و متنوع دگرگون کرد هم چنین علاقه وافر خانم های خانه دار به تزئین دیوار ها باعث به وجود آمدن انواع مختلف دیوار پوش ها شده است. چیدانه قبلا هم در مطلب دیوارپوش هایی که فضای شما را دگرگون خواهند کرد نمونه هایی از دیوار پوش های زیبا را به شما معرفی کرده، اما در این مطلب می خواهد نوع جدیدی از این دیوار پوش ها را به شما معرفی کند، پس با چیدانه همراه باشید.

تابلو فرش ریحان

یکی از محصولاتی که این روزها با استقبال زیادی مواجه شده است قطعات دکوراتیو ، آلومینیومی می باشد. این محصول با توجه به تازگی در بازار ایران ، زیبایی در طرح ، تنوع ، رنگهای جذاب و نصب آسان و سریع بدون نیاز به زیر سازی بسیار زودتر از آنچه گمان می رفت جای خود را به بعنوان محصولی دکوراتیو و شاخص در میان محصولات ساختمانی باز کرد . این پوشش های آلمینیومی خالق فضاهایی بسیار مجلل و منحصر به فرد می باشند که مجموعه ای از قطعات کوچک آلومینیوم کامپوزیت به ضخامت ۴mmبا طرح و رنگهای بسیار متنوع ، تک رنگ یا ترکیبی و طرح دار با کیفیت بالا می باشند . مجموعه این قطعات که به اندازه های ۱۰×۱۰mm – 15×15mm – 25×25mm-50×50mm و البته به سایر ابعاد و اشکال تولید می شود . این تایل ها دارای چسب دو طرفه بسیار قوی در پشت تایل بوده ، لذا به آسانی و سرعت می توان آنها را به روی کلیه سطوح قائم و افقی چسباند این محصول بسیار مورد توجه معماران برجسته و طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است.

استفاده از دیوار پوش های آلومینیومی دردیوار آشپزخانه مدرن

عکس بالا نمونه ای زیبا از این دیوار پوش های آلومینیومی را نشان می دهد. این نوع دیوار پوش ها را می توان در همه فضاهای داخلی استفاده کرد و به وسیله آن ها حس و حالی تازه را به فضاهایی نظیر آشپزخانه القا کرد. همان طور که می بینید دکوراسیون داخلی این آشپزخانه زیبا و مدرن به وسیله این دیوارپوش های آلومینیومی دست خوش تغییرات زیبای شده است. برای آشنایی بیشتر با انواع دیوارپوش های خلاقانه می توانید سری به مطلب دیوارهایی که در دکوراسیون منزل شما یکه تازی می کنند بزنید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه به وسیله دیوارپوش های آلومینیومی

این هم نمونه دیگری از طراحی دکوراسیون آشپزخانه به وسیله این دیوار پوش های زیبای آلومینیومی. در طراحی دکوراسیون این آشپزخانه بر خلاف آشپزخانه قبلی از رنگ روشن برای این دیوار پوش ها استفاده شده است که جلوه ای خاص و زیبا به فضا بخشیده است وباعث شده است تا فضای آشپزخانه زیبا تر و پرنورتر به نظر بیاید. 

مطلب پیشنهادی: با دیوار سبز طراوت را به دکوراسیون منزل خود بیاورید!

طراحی دکوراسیون لابی با استفاده از دیوار پوش های آلومینیومی

اگر می خواهید فضای لابی و ورودی جذاب تری داشته باشید می توانید از این دیوارپوش های آلومینیومی استفاده کنید. فقط کافی است تا نگاهی به عکس بالا بیاندازید تا قدرت زیبایی بخشی این دیوارپوش های آلومینیومی را متوجه شوید. 

مطلب پیشنهادی : ۸ ایده طراحی دیوار در دکوراسیون داخلی منزل

استفاده از دیوار پوش ها آلومینیومی در طراحی دکوراسیون آسانسور

برای استفاده از این دیوارپوش ها هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما در هر فضایی که بخواهید می توانید از این دیوارپوش های زیبا و منحصر به فرد استفاده کنید، به طورمثال در عکس بالا فضای داخلی یک آسانسور را مشاهده می کنید که به وسیله این دیوارپوش های آلومینیومی تزئین شده است و زیبایی و جذابیت آن دو چندان شده است.

اگر قصد بازسازی یا تغییر دکوراسیون خانه خود را دارید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن چیدانه مراجعه کنید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. مناسب ترین افراد را با توجه به بودجه و نیاز هایتان در اهالی فن چیدانه بیابید.

مطالب پیشنهادی: دیوارهای بی نظیر با رنگ و نقاشی های ساده و ارزان!
دیوارهای خوش رنگ و لعاب با ۱۳ کاغذ دیواری
تزئین دیوارها با تکه های روزنامه
دیوار آجری ارزان ، تحولی در دکوراسیون داخلی

نویسنده : شمیم آقازاده | گرداوری شده در تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه