visibility 1245 today 1397/8/22

دکوراسیون ورودی منزل، 4 شیوه خوش آمد گویی پاییزی!

 

ورودی منزل نشان دهنده ذوق و سلیقه ساکنین است. امروز درچیدانه شیوه هایی را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با حداقل هزینه، ورودی منزلتان را بیارایید. اگر فکر می کنید این مطلب تنها مختص خانه های ویلایی است، بهتر است تجدید نظر کنید! برای ورودی آپارتمان های نقلی هم ایده داریم.

blog post

گلدان های تزئینی پایا آذین

1- دکوراسیون ورودی منزل با کدو تنبل

همه ما وقتی نام کدو تنبل یا کدو حلوایی را می شنویم به یاد هالووین می افتیم! فراموش نکنید کدو حلوایی یکی از محصولات کشاورزی ایران نیز هست و از دیر باز مهمان سفره های ایرانی به خصوص مردم مهمان نواز گیلان بوده است. بدین ترتیب کدو تنبل از قدیم، مهمان دائمی ایرانیان در شب های سرد پاییز و زمستان است!

کدو تنبل ها با سایزهای متفاوت را جمع یا خریداری کنید. آن ها را رنگ کنید یا درونشان را خالی کرده و بگذارید خشک شود سپس درونشان گل های پاییزی بگذارید. گل هایی مانند لاله عباسی یا داوودی. می توانید داخل کدو تنبل ها شمع نیز بگذارید. با این کار هم میهمانانتان را راهنمایی می کنید و هم فضایی دل انگیز در شب های پاییزی برای ورودی منزلتان می سازید.

مطلب پیشنهادی: گیاهان زینتی فضای باز، زندگی بخش گلدان های پاییزی!

blog post

فانوس وجاشمعی آیکیا

blog post

فانوس

2- دکوراسیون ورودی منزل با فانوس

فانوس ها دوست داشتنی هستند و مدت هاست به عنوان یک اکسسوری محبوب در دکوراسیون داخلی شناخته شده اند. این بار فانوس های بلند تری را انتخاب کنید تا در دکوراسیون ورودی بیش تر به چشم بیایند. هرچه فانوس ها بزرگ تر باشند، تعداد شمع بیش تری را در خود جای می دهند و شما را از استفاده چراغ ها بی نیاز می کنند. در کنار فانوس ها چند باکس گل با گل های خوشرنگ پاییزی نیز بگذارید.

blog post

گلدان و فلاور باکس آویزی

blog post

فلاور باکس زمینی

3- دکوراسیون ورودی منزل با فلاورباکس مدرن

اگر فضای ورودی بزرگی دارید، می توانید از فلاور باکس های کاملا مدرن و زیبا استفاده کنید. البته آماده کردن این فلاورباکس ها باید از بهار و تابستان شروع شود؛ تا گل های یکدست و زیبا داشته باشید. اگر فضای ورودی کوچکی دارید، می توانید از فلاورباکس های دیواری یا آویز استفاده کنید.

این شیوه مناسب ورودی های آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی می باشد. نسبت به شیوه های دیگر مقرون به صرفه تر و همه پسند است.

مطلب پیشنهادی: گل های مقاوم به سرما، کارت دعوت پاییزی برای پروانه ها

blog post

حلقه گل

blog post

حلقه گل

4- ورودی آپارتمان و حلقه گل

این خانه بوی گل می دهد! ساخت این حلقه های گل کم هزینه و بسیار آسان است. گمان نمی کنم کسی از آویزان کردن یک حلقه گل بر درب ورودی آپارتمانتان به شما خرده بگیرد! به رنگ درب ورودیتان برای انتخاب رنگ گل ها دقت کنید. بیشتر درب های ورودی قهوه ای سیر یا روشن هستند. استفاده از تنالیته های مختلف رنگ سبز برای درب های ورودی قهوه ای خوش آمد گویی را دلپذیز تر میکند. استفاده از این حلقه های گل برای درب منزل نو عروس هم بسیار کاربردیست.

کیمیا مرادی
نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون ورودی منزل، 4 شیوه خوش آمد گویی پاییزی!

دکوراسیون ورودی منزل، 4 شیوه خوش آمد گویی پاییزی!

بهترین نقاشی‌های دیواری، منزلتان را نو‌نوار کنید!

بهترین نقاشی‌های دیواری، منزلتان را نو‌نوار کنید!

بازسازی آپارتمان 70 متری، دکوراسیون پاییزی خانه مهشید!

بازسازی آپارتمان 70 متری، دکوراسیون پاییزی خانه مهشید!

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان چوبی هنر خم چوب certificate
مبلمان چوبی هنر خم چوب

مبلمان چوبی هنر خم چوب

ساخت ویلا و محوطه سازی شرکت بارش سبز certificate
ساخت ویلا و محوطه سازی شرکت بارش سبز

ساخت ویلا و محوطه سازی شرکت بارش سبز

خانه شلف وودن دکو certificate
خانه شلف وودن دکو

خانه شلف وودن دکو

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent