تبلیغات
F چوب و هنر E ساج آسا E رومانته
چیدانه

نمونه کار از شرکت : چیدانه

امتیاز: 1.1 0 نظر | ثبت نظر

14 اردیبهشت 1398

آینه کاری منزل، مدل این آینه های دکوراتیو را خودت سفارش بده!

همۀ ما از معجزۀ آینه و کاربردهای گوناگون آن در دکوراسیون داخلی آگاهیم. این روزها که تکنولوژی به کمک هنر آمده و خلقِ آثار خلاقانه را ممکن ساخته، صنعت شیشه و آینه نیز از آن بی بهره نمانده است. در مطلب قصد داریم تا با راهنمایی شیشه آینه ناطقی گلس به کاربردهای آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی بپردازیم.

چند دلیل برای استفاده از آینه

یکی از شاخص ترین دلایل استفاده از آینه ها در دکوراسیون داخلی، قابلیت انعکاس نور و القاء فضایی بزرگتر و روشن تر است. به این ترتیب می توان با نصب آینه بر دیوار، با ایجادِ توهمِ بُعد، عمق نور و گستردگی فضا را بیشتر کرد که این امر موجب بهبودی حالات روحی و روانی افراد نیز می گردد.

آینه، یک اثر هنری

همانطور که شیشه آینه ناطقی گلس عقیده دارد، آینه ها را می توان خارج از وجه کاربردی شان، به عنوان اثر هنری متمایز در نظر گرفت.

برای این منظور، علاوه بر آینه های ساده با قاب های متنوع، آینه های تراش خورده و دکوراتیو بسیاری در بازار موجود است که با توجه به متراژ و سبکِ دکوراسیون فضای مورد نظر طراحی و تولید می شوند.

آینه ها را کجا نصب کنیم؟

همانطور که اشاره شد، استفاده از آینه راهی کم هزینه برای بزرگ و روشنتر جلوه دادن محیط است. از آنجایی که بیشترین دورهمی ها در اتاقِ نشیمن صورت می گیرد، نصبِ آینه دکوراتیو بر دیوارهای آن را می توان راهی هوشمندانه برای بهره مندی از ویژگی های منحصر به فرد و تزیین دانست.

اتاق خواب و آشپزخانه هم از دیگر فضاهایی هستند که می توان با نصب آینه دکوراتیو زیبایی دکوراسیون داخلی را در آن ها افزایش داد. 

آینه مسی و جلوۀ بی نظیر آن

یکی از زیباترین انواع آینه های دکوراتیو، به گفتۀ شیشه آینه ناطقی گلس، انواعِ مسی آن است که قابلیتِ حکاکی در طرح های متنوع، آن را به عنصرِ تزیینیِ متمایزی تبدیل می کند.

این دسته از آینه ها در قسمت های مختلفِ منزل قابل نصب هستند و با توجه به متراژ و کاربرد فضا، طراحی و تولید می شوند.

علاوه بر آینه های مسی، آینه های دکوراتیو در انواع برنزی و شامپاینی نیز تولید می شوند که هریک زیبایی خیره کننده ای به دکوراسیون می بخشند.

 چیدانه پیشنهاد می کند از پروفایلِ مجموعۀ شیشه آینه ناطقی گلس دیدن کرده و علاوه بر کسب اطلاعات تماس، از تماشای نمونه کارهای متنوع لذت ببرید.

تبلیغات

نویسنده: صبا صوفی

کارشناس ارشد عکاسی عکاس صنعتی، تبلیغات، دکوراسیون و معماری مترجم و نویسنده عضو تیم تحریریه چیدانه

نشان کردن

  • 1475 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 14 اردیبهشت 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دکوراسیون غرب تهران دکوراسیون غرب تهران
11 نمونه کار

تلفن: 02165603426
ایرانگلسکو ایرانگلسکو
15 نمونه کار

تلفن: 09122881453
گروه معماری آرچی پرژن گروه معماری آرچی پرژن
12 نمونه کار

تلفن: 02126541440
گروه معماری سنتوش گروه معماری سنتوش
7 نمونه کار

تلفن: 09120084633
لوستر ستامنس لوستر ستامنس
12 نمونه کار

تلفن: 09125878387
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173