تبلیغات
چوب و هنر E F فارست E رومانته
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

11 تیر 1398

سقف کشسان، بهترین طراحی برای هر سقفی!

در یک دکوراسیون و طراحی داخلی کامل، مجموعه ای از عوامل در کنار یکدیگر قرار گرفته و یک کل واحد و منسجمی را به معرض نمایش می گذارند. از کف گرفته تا سقف، علاوه بر رعایت اصول و استانداردها، باید مباحث زیبایی شناسی نیز رعایت شده تا کارآیی به بالاترین حد خود برسد. سقف های کشسان نیز از این قاعده مستثنی نیستند و حتی با به روز شدن و پیش رفت تکنولوژِی، جای بحث و معرفی بیش تری نیز داشته باشند. سقف کشسان نقش مهراز از جمله همین موارد مهم هستند که در ادامه به با جزییات دقیق تری از آن ها آشنا می شویم.

معرفی سقف کشسان

سقف کشسان متریال مناسبی برای اجرا در انواع استخرها، اسپاها، کلوپ های سلامتی و ... است. این مدل سقف قابلیت های افزایش بازتاب نور در محیط، آکوستیک سازی بهتر، کار تمام شده دکوراتیو ، بدون نیاز به مرمت و نگهداری و مقاوم در برابر آب که نیاز به هیچ گونه دکوراسیون بعد از اجرا ندارد را، ارائه می دهد. این متریال ترک نمی خورد و کاملا تمیز، بهداشتی و 100% قابل بازیافت است.

اصول اجرایی سقف کشسان

طبق گفته کارشناسان نقش مهراز این سیستم سقف سازی قابلیت پوشاندن 50 – 75 متر مربع به صورت را یکپارچه دارد، اگر چه با استفاده از سازه های میانی می توان به آسانی تا هزاران متر مربع را پوشش داد. بنابراین کل محیط استخر با سیستم عملکردی و کاربردی سقف سازی با حداقل سازه در پشت سقف کاذب، بار، اتصالات و یا درزهای انقطاع غیرضروری پوشانده می شود. سقف کشسان قابلیت جانمایی و تطبیق با اکثر اتصالات و تجهیزات ماند چراغ های سقفی، کانال ها و دریچه های هوا مانند تهویه و کولر، آب پاش ها، حسگر های دودی و حتی رشته های فیبر نوری در حالی که سطح آن همچنان غیر قابل نفوذ در برابر آب باشد را دارد.

این متریال دارای استاندارد آزمون بخار BS 3177 است. (آزمون تعیین میزان نفوذ پذیری بخار آب در سطح متریال های ورقی انعطاف پذیر) سقف کشسان شما را به منابع خلاقیت تان وصل می کند و به شما اجازه می دهد تا تصویر سازی و خیال پردازی خود را به تمام نقاط طراحی خود دعوت کنید.

کلام آخر : شما نیز می توانید برای طراحی سقف استخر خود و اجرای سقف کشسان PONGS آلمان با گارانتی تعویض 10 ساله با دفاتر نقش مهراز تماس بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با این مدل سقف ها، مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

تبلیغات

نویسنده: سقف کشسان نقش مهراز

شرکت فنی-مهندسی نقش مهراز با بهره گیری از فناوری های نوین دانش بنیان و با هدف ارتقای کیفیت زندگی انسان و حفظ محیط زیست،در حوزه های طرح و ساخت معماری درسطح بین المللی، تولید، نصب و پشتیبانی پوشش های دکوراتیو کشسان در عنصرهای معماری سقف و دیوار، ، تولید، نصب و پشتیبانی مصنوعات چوبی در فضای داخلی ساختمان، نما و فضای باز در محدوده خاورمیانه و همچنین مدیریت بر زنجیره ی تامین مصالح در ساخت پروژه های صنعت ساختمان ایران در راستای تامین نیازهای سرمایه گذاران این حوزه با کاربری های مسکونی، تجاری، درمانی، صنعتی و ... فعالیت می کند.

نشان کردن
  • 617 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 11 تیر 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
فرش سورنا فرش سورنا
38 نمونه کار

تلفن: 03154040
گروه آلدا گروه آلدا
2 نمونه کار

تلفن: ۰۹۱۲۹۲۷۹۲۲۷
مبلمان صدرا چوب مبلمان صدرا چوب
7 نمونه کار

تلفن: 09129631636
کابینت و دکوراسیون برنا کابینت و دکوراسیون برنا
3 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۲۲۹۱۲۷۸۰
گالریا گالریا
5 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٢٢٢٨٢٨٨١
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173