تبلیغات
چوب و هنر E F فارست E رومانته
مبلمان ویلایی و خانگی آلاچیق

نمونه کار از شرکت : مبلمان ویلایی و خانگی آلاچیق

امتیاز: 1.7 0 نظر | ثبت نظر

26 تیر 1398

خرید لوازم و مبلمان فضای باز، چیدمانی برای لذت از فضای بیرونی خانه

استراحت در هوای آزاد، برای همه‌ کسانی که شیفته طبیعت هستند، لذت‌بخش و دوست‌داشتنی است. دور بودن از فضای بسته خانه و تماشای سرسبزی، هر طبیعت‌دوستی را سر ذوق می‌آورد. با کمی حوصله و پیاده‌سازی یک چیدمان مطلوب، می‌توانیم از محیط باغ و باغچه یا حتی حیاط خانه خود، برای یک پیکنیک دوستانه یا خانوادگی استفاده کنیم. برای این منظور، نیاز به لوازم و مبلمان فضای باز داریم تا راحتی و آسایش خانه را به دل طبیعت کوچک باغچه یا حیاط خانه خود بیاوریم. با چیدانه همراه شوید تا در این مطلب به سراغ پیشنهادهای کارآمد مجموعه آلاچیق برویم و با بسیاری از وسیله‌های مفید در طراحی فضای باز آشنا شویم.

بهتر است که از مبلمان فضای باز شروع کنیم

به فضاهای آزاد خانه خود دقت کنید. اگر در محیط بیرونی خانه، محوطه‌ای سبز و بزرگ دارید یا حیاطی جمع‌وجور با یک باغچه زیبا، می‌توانید به سراغ لوازم و مبلمان فضای باز بروید و با یک چیدمان هوشمندانه، از وقت‌گذرانی در این قسمت‌های خانه لذت ببرید.

با مبلمان ویلایی شروع کنید و بسته به مقدار متراژ فضایی که در اختیار دارید، نمونه‌ای را انتخاب کنید. یک دست مبلمان حصیری زیبا برای فضای باز یا یک دست میز و صندلی جمع‌وجور، می‌تواند آرامش شما را در حین تفریح و استراحت تأمین کند. در واقع می‌توانید همان حس آرامش‌بخش ‌استراحت روی مبل داخل خانه را در فضای بیرونی آن نیز تجربه کنید.

فراموش نکنید که در چیدمان حیاط یا باغ، اگر فضا به اندازه کافی داشتید، یک تاب حصیری نیز به مجموعه مبلمان خود اضافه کنید و از رهایی دلچسب آن در هوای آزاد لذت ببرید.

 مبلمان فضای باز معمولاً شمایلی حصیری دارند و به‌همین دلیل به زیبایی هرچه تمام‌تر با چهره طبیعت فضای بیرونی هماهنگ می‌شوند. مجموعه آلاچیق برای انواع مبلمان فضای باز و دیگر لوازم مورد نیاز طراحی باغ و حیاط‌های مسکونی، پیشنهادهای کارآمدی دارد و که می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

استفاده از باربیکیو و لذت خوشمزگی

اگر اهل پیکنیک باشید، می‌دانید که لذت خوردن یک کباب خوش‌پخت در سرسبزی فضای باز تا چه اندازه به دل می‌نشیند. پیشنهاد می‌کنیم که برای حیاط یا باغ خود از این باربیکیوها تهیه کنید. مکانی مشخص برای پخت و پز تعیین کنید و استفاده از منقل‌های قدیمی را فراموش کنید، زیرا آن‌ها هرگز به تمیزی و زیبایی چیدمان لوازم و مبلمان فضای باز خانه کمکی نمی‌کنند.

استند گل را در کنار مبلمان فضای باز فراموش نکنید

برای آن دسته از افرادی که متراژ حیاط، پاسیو و درکل فضای بیرونی خانه آن‌ها، برای کاشت گل و درخت کافی نیست، پیشنهادهای قابل توجهی داریم. اگر خانه کوچکی دارید، باز هم طبیعت به خانه شما راه پیدا می‌کند، فقط کافیست که با استفاده از باکس‌ها و استندهای گل و گیاه، باغچه‌ای زیبا و خوش‌سلیقه طراحی کنید.

 از دیگر لوازم کارآمد فضای باز، به‌خصوص برای متراژهای محدود، پارتیشن‌ها هستند، که به راحتی می‌شود با کمک آن‌ها مرزبندی‌های جالبی را در فضا ایجاد کرد و در واقع استفاده بهینه از فضا داشت.

استفاده از چتر و سایبان و دیگر لوازم کارآمد در فضای باز

برای روزهای آفتابی، حتماً به لوازم و مبلمان فضای باز خانه یا باغ، یک چتر و سایبان نیز اضافه کنید. استراحت زیر سایه خنک آن‌ها در روزهای آفتابی حسابی می‌چسبد.

اگر در محیط فضای باز مدنظرتان، استخر نیز وجود دارد، استفاده از تخت‌های کنار استخر را حتماً به مجموعه چیدمان خود اضافه کنید. البته کاربرد این تخت‌ها فقط در کنار استخر نیست، می‌توانید از آن‌ها برای استراحت در زیر سایه خنک یک درخت سرسبز نیز استفاده کنید.

استفاده از لوازم و مبلمان فضای باز، برای یک دکوراسیون راحت و در عین حال زیبا، نیاز به بررسی متراژ و موقعیت این فضا، قبل از خرید و انتخاب دارد. برای داشتن یک پاتوق دنج در طبیعت، می‌توانید از حیاط خانه خود کمک بگیرید و با بررسی ایده‌های ارائه شده در صفحه مجموعه آلاچیق، یک طرح اولیه زیبا برای فضای باز خانه تهیه کنید. چیدانه در این طراحی شما را با معرفی مجموعه‌های فعال و حرفه‌ای در سبک فضاهای بیرونی همراهی می‌کند.

 مطلب پیشنهادی: 10 مبلمان فضای باز برای لمس خنکی و آرامش در تابستان

مطلب پیشنهادی: انتخاب مبلمان فضای باز، لذت استراحت در هوای آزاد

مطلب پیشنهادی: قبل از خرید مبلمان و لوازم حیاط و فضای باز بخوانید!

 

تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دفتر معماری تورانا دفتر معماری تورانا
16 نمونه کار

تلفن: 02126414138
اریکه چوبین (دلاوران) اریکه چوبین (دلاوران)
39 نمونه کار

تلفن: 02177132503
خونه سنگی خونه سنگی
4 نمونه کار

تلفن: 021-22745196
شرکت ایمن خواب هوشمند شرکت ایمن خواب هوشمند
10 نمونه کار

تلفن: 02637778597
بالسا بالسا
4 نمونه کار

تلفن: 02122636229
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173