visibility 5743 today 1398/4/29

آینه‌های دکوراتیو در دکوراسیون منزل، خانه‌ای شیک و درخشان طراحی کن!

آینه یکی از لوازم‌های دکوری خانه است که از قدیم‌الایام، در خانه‌ها حضور داشته و تنها شکل و کاربرد آن تغییر کرده است. حس خوبی که آینه از انعکاس نور و زیبایی می‌دهد، حضور آن را در دکوراسیون خانه پر رنگ می‌کند. آینه‌ها در همه جای خانه حضور دارند. در واقع اتاق‌ها، نشیمن وپذیرایی، حمام و سرویس بهداشتی، بدون وجود این شیشه‌های درخشان و منعکس کننده، یک چیزی کم دارند. وقتی خلاقیت و هنر با این شیشه‌های جیوه‌ای ترکیب شود، دکوراسیون منزل را به شکلی نو جلا می‌دهد و شمایل آینه بر خلاف کلیشه همیشگی ظاهر می‌شود. نتیجه این ترکیب خلاقانه، آینه‌های دکوراتیو در منزل است که طرفداران بسیاری دارد و امروزه بیش‌تر خانه‌ها و شرکت‌ها از این آینه‌های زیبا در معماری داخلی بنا استفاده می‌کنند. با چیدانه همراه شوید تا با کمک پیشنهادهای شیشه آینه ناطقی گلس، با نحوه استفاده از آینه‌های دکوراتیو در منزل، بیش‌تر آشنا شویم.

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

خانه خود را با آینه‌های دکوراتیو تغییر بده!

از کاربردهای قدیمی آینه، انعکاس تصویر است که همه ما با این ویژگی تعریف آینه را در ذهن داریم. اما تا به حال به تأثیر جادویی آینه در درخشش خانه فکر کرده‌اید؟ این وسیله به ظاهر ساده، یکی از در دسترس‌ترین لوازم دکوراتیو است که می‌تواند، منزل ما را مثل یک الماس درخشان کند.

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

 اگر با دید هنری به این اشیای دکوری نگاه کنید، می‌توانید با استفاده از آن‌ها، یک دکوراسیون خلاقانه در منزل خود داشته باشید. شیشه آینه ناطقی گلس شما را برای طراحی دیوارهای خانه با استفاده از آینه‌های دکوراتیو راهنمایی می‌کند.

blog post

خدمات انگروینگ

خلاقیت در شکل ظاهری آینه‌های دکوراتیو

این‌بار خبری از قانون همیشگی مستطیل، دایره یا بیضی، در شکل‌وشمایل آینه‌ها نیست. اشکال هندسی خلاقانه آینه با تراش‌خوردگی‌های جسورانه، مثل یک پازل کنار هم جمع می‌شوند تا دیوار خانه را با سبک‌های متنوع آینه‌های دکوراتیو نمایی نو ببخشند. 

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

وقتش رسیده که به دیوراهای خالی منزل خود برای نصب آینه‌های دکوراتیو نگاهی عمیق بیندازید. پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا سراغ سالن نشیمن و پذیرایی بروید، زیرا این قسمت در چشمگیر شدن دکوراسیون، مثل قلب خانه عمل می‌کند و هر خلاقیتی که در آن به‌کار ببرید، نمایی فوق‌العاده پیدا خواهد کرد. 

blog post

آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی

اگر سالن بزرگی دارید، پیشنهاد می‌کنیم که که ابعاد آینه‌های دکوراتیو را از کف تا سقف انتخاب کنید. در غیر این صورت، به سراغ اندازه‌های کوچک‌تر آینه‌های دکوراتیو بروید و از آن‌های برای برای قسمت بالایی دیوار استفاده کنید. 

blog post

خدمات انگروینگ

از آینه‌های دکوراتیو در آشپزخانه، اتاق‌ها و سرویس بهداشتی نیز می‌توانید استفاده کنید. اما بدون شک ابعاد استفاده شده در این بخش‌ها، کوچک‌تر هستند و می‌توانید از انواع قاب نیز برای زیباتر شدن آن‌ها کمک بگیرید. 

blog post

آینه کاری

با کمک تنوع بسیار در اندازه و رنگ این نوع آینه‌ها، این فرصت برای شما وجود دارد، طرحی مطابق با سلیقه و هماهنگ با رنگ شیرآلات و سنگ به‌کار برده شده در سرویس بهداشتی انتخاب کنید.

blog post

آینه کاری

کدام یک از آینه‌های دکوراتیو برای منزل شما زیباتر هستند؟

انتخاب اشکال مختلف آینه‌های دکوراتیو بستگی به سلیقه و تناسب آن با دکوراسیون و متراژ خانه‌تان دارد. اگر طرفدار خطوط منظم هستید، تراش‌های مستطیلی و لوزی‌شکل در آینه‌های دکوراتیو مناسب خانه شماست، اما اگر از خطوط شکسته و طرح‌های جسورانه استقبال می‌کنید، سراغ تراش‌های چند ضلعی هندسی بروید که نمایی فوق‌العاده دارد.

blog post

خدمات تراش(طرح پازلی یا جورچین

 اگر ابعاد دیوار مدنظرتان، کوچک است، می‌توانید از قاب‌های خوش‌رنگ‌ولعاب با طرح‌هایی هنرمندانه نیز کمک بگیرید. در غیر این‌صورت، بهتر است برای دیوارهایی با ابعاد بزرگ، از آینه‌های بدون قاب استفاده کنید. همچنین برای ابعاد کوچک، می‌توانید به جای قاب سراغ آینه‌هایی بروید که حاشیه‌ای تراش خورده، با ظاهری شیک و منحصربه‌فرد دارد.

blog post

آینه کنسول طرح مدرن

رنگو‌لعاب آینه‌های دکوراتیو متفاوت است و تنوعی از برنزی، شامپاینی و مسی دارد. به لوازم و مبلمان منزل دقت کنید و رنگی متناسب با دکوراسیون و سلیقه خود انتخاب کنید. 

blog post

خدمات انگروینگ روی اینه مس طرح لوزی موج

تاثیر زیبایی آینه‌های دکوراتیو در دکوراسیون منزل، بی‌نظیر است. درواقع در این محصول، ابتدا به وجه زیبایی و دکوراتیو بودن آن توجه شده و از خاصیت انعکاس آن، برای زیبایی خانه استفاده شده است. 

blog post

آینه های دکوراتیو و تزئینی بسیار زیبا

بهتر است، آینه‌های دکوراتیو در قسمتی نصب شوند که انکاس نور لوسترها با استفاده از این آینه‌ها به درخشان شدن خانه کمک کند. برای آشنایی بیش‌تر با چگونگی طراحی منزل با آینه‌های دکوراتیو سری به صفحه پروفایل شیشه آینه ناطقی گلس بزنید و از پیشنهادهای خلاقانه آن برای زیبایی خانه خود کمک بگیرید. 

مطلب پیشنهادی: شیک ترین آینه کاری ها در دکوراسیون خانه های امروزی!

مطلب پیشنهادی: نصب آینه روی دیوار، کجا ممنوعه ؟

مطلب پیشنهادی: انواع آینه دستشویی، از جدیدترین مدلها چه خبر؟

 

فائزه میرسلطانی
نویسنده: فائزه میرسلطانی

عضو تیم تحریریه چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
 11 ایده برای اتاق های بدون پنجره و نور طبیعی

11 ایده برای اتاق های بدون پنجره و نور طبیعی

آینه پنجره ای، مدلی متفاوت در دکوراسیون

آینه پنجره ای، مدلی متفاوت در دکوراسیون

مدل آینه دکوراتیو، ایده هایی برای تزئین دیوار خانه!

مدل آینه دکوراتیو، ایده هایی برای تزئین دیوار خانه!

کسب و کارها پیشنهادی
گالری فرش یاس certificate
گالری فرش یاس

گالری فرش یاس

آریا پنل certificate
آریا پنل

آریا پنل

طرح پردازپایا certificate
طرح پردازپایا

طرح پردازپایا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent