پارکت و کاغذ دیواری سارای

نمونه کار از شرکت : پارکت و کاغذ دیواری سارای

امتیاز: 0.8 0 نظر | ثبت نظر

19 مرداد 1398

تغییر خلاقانه و کم هزینه دکوراسیون خانه با کاغذ و پوستر دیواری

هرازچندگاهی ایجاد تغییر در دکوراسیون خانه می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. اما تغییر دکوراسیون در عین لذت‌بخش بودن می‌تواند هزینه بر بوده و جیب‌تان را خالی کند! تغییر برای بسیاری از افراد مساوی است با هزینه‌های سنگین. اما برای ایجاد تغییر در دکوراسیون خانه می‌توانید با هزینه‌های بسیار کمتری نتایج بهتری بگیرید. به جای تغییر مبلمان کوسن‌هایتان را عوض کنید. یا به جای به جان خریدن دردسرهای رنگ کردن خانه به سراغ گزینه جذاب کاغذ دیواری و پوستر دیواری بروید. انتخاب درست کاغذ دیواری می‌تواند تغییر زیادی در دکوراسیون خانه‌ی شما ایجاد کرده و حس و حالی تازه به خانه‌ی شما ببخشد.

کاغذ دیواری یا پوستر دیواری

کدام برای دکوراسیون خانه‌ی من مناسب‌تر است؟ شاید این سوال شما هم باشد. عمده تفاوت کاغذ دیواری‌ و پوستر دیواری طرح آن‌هاست. کاغذ دیواری‌ها معمولا دارای پترن یا طرح‌های کوچک و تکرار شونده هستند. همچنین می‌توانند صرفا رنگی و بدون طرح باشند و به جای رنگ بر روی دیوارهای خانه استفاده شوند. نمونه‌ طرح‌های مختلف کاغذ دیواری را می‌توانید در پروفایل گروه طراحی و معماری سارای ببینید.

پوستر دیواری اما همانطور که از نامش پیداست همان پوستر است و دارای طرح‌های مختلفی است. تنها تفاوت پوستر دیواری با پوسترهای معمولی در سایز آن است. پوسترهای دیواری می‌توانند برای پوشش کامل یک دیوار به کار بروند. از پوستر دیواری تنها بر روی یکی از دیوارهای اتاق یا سالن استفاده می‌شود. در واقع شما می‌توانید به جای رنگ کردن دیوارهای خانه از کاغذ دیواری ساده استفاده کنید و برای پوشش یکی از دیوارها پوستری هماهنگ با رنگ کاغذ دیواری‌هایتان انتخاب کنید.

بنابراین بسته به سبک دکوراسیون خانه‌تان می‌توانید یکی از دو گزینه و یا تلفیقی از هر دو را انتخاب کنید. برای دیدن طرح‌های مختلف کاغذ دیواری و پوستر دیواری می‌توانید از پروفایل گروه طراحی و معماری سارای دیدن کنید.

نکاتی برای استفاده از کاغذ دیواری و پوستر دیواری

کاغذ دیواری‌ها امروزه کاربردهای متنوعی در دکوراسیون خانه دارند. کاغذ دیواری صرفا برای پوشاندن کامل یک دیوار به کار نمی‌رود. می‌توانید استفاده‌های خلاقانه‌تری از آن بکنید و جلوه‌ی تازه‌ای به دکوراسیون خانه‌تان ببخشید. از کاغذ دیواری می‌توانید در این موارد استفاده کنید:

• پوشش بخشی از دیوار 
• پوشش سقف
• پوشش دیوار پشت کتابخانه

هر طرح و رنگی حس متفاوتی به دکوراسیون خانه‌ی شما می‌بخشد. بهتر است در زمان انتخاب کاغذ دیواری علاوه بر سبک دکوراسیون و هارمونی آیتم‌های مورد استفاده در آن با کاغذ دیواری، حسی که می‌خواهید در فضا ایجاد کنید را هم در نظر داشته باشید. براساس هدفی که دارید راحت‌تر می‌توانید رنگ و طرح کاغذ دیواری مورد نظرتان را انتخاب کنید. به طور کلی رنگ روشن فضا را بزرگ‌تر و رنگ تیره فضا را کوچکتر از آنچه هست نشان می‌دهد.

در استفاده از پوستر دیواری بهتر است کمی محتاطانه عمل کنید. پوشاندن یک دیوار با پوستر کافی است و بیش از آن باعث می‌شود فضای خانه شلوغ و کوچک‌تر به نظر برسد. استفاده از پوستر دیواری در اتاق خواب بچه‌ها می‌تواند ایده‌ی بسیار خوبی باشد. برای دیدن نمونه‌های مختلفی از پوستر دیواری و کاغذ دیواری می‌توانید از پروفایل گروه طراحی و معماری سارای دیدن کنید.

مطلب پیشنهادی:

کاغذ دیواری ، تغییر دکوراسیون بی دردسر!

انتخاب کاغذ دیواری، بهترین لباس برای دیوار جان!

بهترین کاغذ دیواری، همه چی رو برای خرید جنس بهتر بدون!

تبلیغات

نویسنده: پروا رحمتی

عضو تیم تحریریه وب سایت چیدانه

نشان کردن
  • 1039 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 19 مرداد 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
آذر فلز پایون آذر فلز پایون
60 نمونه کار

تلفن: 02126141259
گروه صنعتی لگسی گروه صنعتی لگسی
5 نمونه کار

تلفن: 02155289691
مبلمان فضای باز دکورز مبلمان فضای باز دکورز
6 نمونه کار

تلفن: 02632541301
دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین
23 نمونه کار

تلفن: 021۲۲۰۹۴۳۸۰
ونوس دکور ونوس دکور
47 نمونه کار

تلفن: 02188790488
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173