تبلیغات
F فارست E رومانته دیاکو E
دکوراسیون داخلی آرت لند

نمونه کار از شرکت : دکوراسیون داخلی آرت لند

امتیاز: 2.5 0 نظر | ثبت نظر

14 مرداد 1398

دفتر کار شیک و مدرن، در پروژه دفتر مهاجرتی واقع در سعادت‌آباد

اهمیت طراحی و دکوراسیون دفتر کار، موضوع بسیار مهمی است. ما در محیط کاری خود، روزانه نزدیک به 8 ساعت را سپری می‌کنیم و بیش‌تر زمان زندگی خود را در کنار همکاران و در محیط شرکت هستیم. پس جایی که تا این حد از عمر ما را به خود اختصاص داده، نیاز به یک دکوراسیونی فکر شده و زیبا دارد. ما در این مطلب از چیدانه، برای بررسی یک دفتر کار شیک و مدرن از تجربه گروه آرت لند در طراحی و اجرای پروژه دفتر مهاجرتی واقع در سعادت‌آباد کمک گرفته‌ایم. با ما همراه شوید تا با روند دکوراسیون دفتر کار بیش‌تر آشنا کنیم.

مشخصات عمومی پروژه اداری دفتر مهاجرتی سعادت‌آباد

نام پروژه: طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر مهاجرتی

موقعیت: تهران، منطقه سعادت‌آباد

نام شرکت معماری و تیم طراحی و اجرایی پروژه: گروه دکوراسیون آرت لند

معماران مسئول پروژه: مهندس باغبانی و مهندس محمودی

تاریخ شروع و اتمام پروژه: خرداد تا مرداد 97

نوع ساختمان: اداری

مساحت دفتر: 500 متر مربع

کارفرما: آقای امیر شقاقی

توجه به رنگ و نور در دکوراسیون دفتر کار

حوزه فعالیت یگ گروه اداری در سبک دکوراسیون دفتر کار آن بسیار موثر است. بدون شک سبک دکوراسیون دفتر کار یک شرکت مهاجرتی، باید سبکی مدرن باشد و نورپردازی و رنگ به‌کار گرفته شده در آن، انرژی را منتشر کند. استفاده از رنگ‌های روشن و نورهای زنده در یک دفتر کار شیک ومدرن، باعث افزایش انرژی کارمندان و القای حسی خوب در ارباب رجوع می‌شود. سبک طراحی پنجره‌ها و کرکره‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که بتواند نور را به شکلی کننترل شده به داخل هدایت کند.

طراحی فضا و نوع نورپردازی سالن انتظار، اتاق مشاوره و کنفرانس، در دکوراسیون دفتر مهاجرتی بسیار اهمیت دارد. تعداد ارباب رجوع را باید در اندازه سالن انتظار در نظر بگیرید. اگر سبک کاری شما به نحوی است که مراجعه‌کننده‌های بسیاری در زمان‌های کوتاه دارید، حتماً به تیم طراحی خود این نکته را گوشزد کنید. یک سالن انتظار با نور و رنگی آرامش‌بخش که بتواند ارباب رجوع را تا زمان مورد نظر همراهی کند و مانع از خستگی وی شود، بخش بزرگی از روند کاری یک شرکت را به عهده گرفته است.

در پروژه اداری دفتر مهاجرتی واقع در سعادت‌آباد تهران، رنگ‌ها و نورپردازی حساب شده را می‌بینیم. دکوراسیون این دفتر کار به گونه‌ای بوده که از هر قسمت از فضا، بنا به کاربردش، بیش‌ترین بهره گرفته شده است. یکی از چالش‌های مهمی که تیم طراحی برای اجرای این پروژه، مدت زمان کوتاه طراحی و اجرا تا تاریخ افتتاح شرکت بوده است. دکوراسیون دفتر کار این شرکت مهاجرتی از خرداد تا مرداد 97 توسط گروه دکوراسیون آرت لند به زیبایی طراحی و اجرا شده است.

دفتر کار شیک، شیشه‌هایی که جدا کننده و در عین حال واصل هستند

نکته بارز در دکوراسیون دفتر کار این شرکت مهاجرتی، استفاده از پارتیشین‌های شیشه‌ای برای جداسازی بخش‌های مختلف و مرزبندی‌های آن است. وجود این شیشه‌ها علاوه بر این‌که به زنده بودن نور و انرژی، در فضای اداری کمک می‌کند، سبب می‌شود که اعضای شرکت با وجود این‎‌که در مرزهای مشخص کار می‌کنند، اما احساس همکاری در یک تیم را بیش از پیش احساس کنند.

 در واقع دیوارهای شیشه‌ای به دلیل شفافیت، با وجود جداکنندگی، نقش واصل را در تیم همکاری نیز ایفا می‌کنند. این مرزهای شفاف این حس را به کارمند القا خواهد کرد که چندین نیروی دیگر نیز در کنار او برای رسیدن به هدف اصلی شرکت تلاش می‌کنند. به همین علت، در دکوراسیون دفتر کار این شرکت مهاجرتی در منطقه سعادت‌آباد، از پارتیشن‌های شیشه‌ای استفاده شده است.

نورپردازی و سقف‌های کاذب در دفتر کار شیک و مدرن

استفاده از سقف‌های کاذب و کناف که با هنر نورپردازی‌های مخفی و آشکار، همراه شده باشد، سهم بزرگی در زیبایی دکوراسیون دفتر کار خواهد داشت. در پروژه اداری دفتر مهاجرتی سعادت‌آباد، به زیبایی از کار برد سقف‌های تزئینی کمک گرفته شده و به دکوراسیون دفتر کار، سبکی مدرن بخشیده است.

بدون شک کیفیت مواد اولیه استفاده شده در یک دفتر کار شیک و مدرن، حرف اول را می‌زند. در پروژه طراحی و اجرای دفتر مهاجرتی واقع در سعادت‌آباد، سعی شده از با کیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده شود تا نتیجه کار رضایت‌بخش باشد و زیبایی نهایی دکوراسیون، با بهترین نوع تجهیزات تأمین شود.

پیشنهاد می‌کنیم که برای بررسی جزئیات بیش‌تر این پروژه سری به پروفایل شرکت دکوراسیون داخلی آرت لند بزنید و اطلاعات بیش‌تری از چگونگی دکوراسیون دفتر کار کسب کنید.

مطلب پیشنهادی: طراحی دفتر کار کوچک، بازسازی 10 میلیونی در کرمان!

مطلب پیشنهادی: طراحی دفتر کار Ernst & Young) EY) در تهران، یک دکوراسیون درجه یک!

مطلب پیشنهادی: طراحی دفتر کار اداری، سودآوری با چند نکته ساده دکوراسیونی!

تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
شرکت کورین ثامن شرکت کورین ثامن
8 نمونه کار

تلفن: 09126981139
ماجان ماجان
4 نمونه کار

تلفن: 09123138610
وود کرافت وود کرافت
20 نمونه کار

تلفن: 02156390555
مبلمان ویلایی و رستورانی کنزی مبلمان ویلایی و رستورانی کنزی
20 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۲۶۸۰۵۳۱۷
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173