visibility 6874 today 1398/5/22

جدیدترین مبلمان مدرن، راحتی فقط با یک مبل!

بی شک لحظه هایی در زندگی هرشخص وجود دارد که فارغ از تمام دغدغه ها،شادی ها وعوامل وابسته به حال آنی،  گوشه ای را برمی گزیند برای به دست آوردن سکوتی از جنس آرامش، برای یافتن این لحظات چه مکانی بهتر از یک گوشه ی دنج با مبلمانی راحت می تواند برای ما رضایت بخش باشد که بر روی آن لم دهیم و راحتی را در وجود خود بازیابیم! پس با ما باشید که در این مطلب می خواهیم از تاثیر مبلمانی راحتی برای تحقق این آرامش بگوییم .
این روزها کم و بیش به هرخانه ای که سر بزنیم ردی از مدرنیته بودن را خواهیم یافت، با انتخاب وسایل مدرن این سبک را بیشتر به خانه ی خود راه دهید،انتخاب مبلمان مدرن تاثیر این سبک را بیش از هروسایلی بر خانه ی شما خواهد داشت.   

blog post

مبلمان لوکا


ویژگی مبلمان مدرن

مبلمان های مدرن تمایل دارند چند ویژگی مجزا و مخصوص به خود را داشته باشند که در نگاه اول مدرن بودن خود را به بیننده یادآوری کنند، پشتی هایی با فرم های بلند و ساده از خصوصیات این مبلمان ها به شمار می آید،اگر بخواهیم از دسته ی این مبلمان ها بگوییم، خواهیم دید که طرح دسته ها به صورت مربعی شکل هستند و یا حالت گرد دارند البته بسته به مدل های مختلف این مبلمان ها این ویژگی استثنا نبوده و شکل های هندسی دیگر را هم در دل خود جای داده اند، در اکثر مبلمان های مدرن کوسن های مربعی شکلی در گوشه های مبل خود نمایی می کنند که علاوه بر حسی راحتی که به مخاطب می دهد، ازکاربرد مهم دیگرش می توان به ترکیب رنگ آن با دیگر مبلمان ها اشاره کرد، پس با هم نگاهی به جدابیت رنگ ها در مبلمان ها داشته باشیم. 

blog post

مبلمان مدرن

blog post

مبلمان زئوس

هارمونی رنگ در مبلمان مدرن چه تاثیری بر زیبایی خانه ما خواهد داشت؟

در مبلمان های مدرن بسیار خواهید دید که ست مبلمان از دو و یا چند رنگ می تواند تشکیل شده باشد،  پس با هم نگاهی به تاثیر گذاری این رنگ ها در کنارهم داشته باشیم ! ست کردن رنگ کوسن ها با مبلمان های تک از این ساختار به دوراز انتظار نیست،  پس اگر رنگ مبلمان خانه ی شما تک رنگ است می توانید با کوسن هایی رنگی این سادگی را بشکنید و با نظرگرفتن چند نگته می توانید راحت تر ترکیب رنگ ها را در کنار هم قرار دهید. اگر خواستار خانه ی رنگارنگ هستید استفاده از وسایل رنگی بسیار تاثیر گذار است، انتخاب رنگ مبلمان از آن عواملی است که می تواند به شما کمک شایانی داشته باشند، اگر خانه ی شما از رنگ های شاد الهام گرفته است مبلمان های مدرن که ترکیب چند رنگ دارند می تواند برای شما انتخاب درستی را رقم بزنند، زیرا درانتخاب مبلمان های مدرن می توانید انتخابی از رنگ ها را داشته باشید، به عنوان مثال مبل تک سرویس خود را به یک رنگ و دیگر ست های مبلمان را به رنگ دیگر سفارش ددهید، اگر هم تک رنگ بودن مبلمان ها برای شما قابل قبول است می توانید از کوسن های رنگی استفاده کنید.

اگر بخواهیم مثال ساده ای داشته باشیم : ترکیب مبلمان زیتونی درکنار مبل تک رنگ خردلی با کوسن هایی به رنگ خردلی می تواند گویای یک ست زیبا از مبلمان مدرن باشد، در کنار این مبلمان های مدرن زیبا یک دست میزناهارخوری مدرن این ترکیب را برای شما تکمیل ترهم خواهد کرد.

پس با هم نگاهی به میزناهارخوری مدرن در کنار مبلمان مدرن خانه ی خود داشته باشیم.

blog post

میز غذاخوریblog post

میز و صندلی کادین

 

blog post

میزوصندلی غذاخوریblog post

میز و صندلی رودی


میزناهارخوری مدرن! بهترین انتخاب برای دورهمی خانواده

این روزها میزهای غذاخوری فقط یک کالا برای خودنمایی و زیبایی خانه محسوب نمی شوند، بلکه یک وسیله ی ضروری برای استفاده ی روزانه در خانه به حساب می آید، صدراچوب این امکان را برای خریدارها فراهم کرده است که با توجه به دکوراسیون داخلی منزل خود مبلمان و میزناهارخوری مد نظر خود را در رنگ های دلخواه سفارش دهند که خرید رضایت بخشی را در خاطر شما به ثبت رسانند.

برای خرید میزناهارخوری خوب است که چند نکته را از یاد نبریم، طبق صحبت بالا اگر سلیقه ی ساده پسندی داریم پس بهتر است ازمیزهای ناهارخوری تک رنگ استفاده کنیم که در عین سادگی زیبایی خاص خود را هم دارند، اما اگر دوست دار رنگ های زنده هستید و محیط های شاد شما را به وجد می آورد میزهای ناهارخوری چند رنگ از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود، یک میزناهارخوری با صندلی های رنگی می تواند دقیقا همان نتیجه ای را برای شما رقم زند که همیشه مد نظر داشته اید.

طراحی خاص صندلی میزهای ناهارخوری  "صدراچوب" از جذابیت خاصی برخوردار هستند، این صندلی ها در مدل های مختلف نظر بیننده را تحت تاثیر قرار می دهند، یک حلقه ی کوچک در پشت برخی صندلی ها برای بیرون کشیدن صندلی راحتی را به شما القا خواهد کرد که نشان از خاص بودن این میزهای ناهارخوری دارند ، همچنین طراحی برخی دیگر ازاین صندلی ها به گونه ایست که جای دست بر روی خود صندلی طراحی شده است که این مدل، خاص بودن صندلی های مدرن را به نمایش می گذارند، از دیگرصندلی های این مجموعه دور نمانیم که در عین سادگی شکیل بودن را با خود به همراه دارند.

شرکت صدراچوب با بیش از 30سال سابقه در طراحی وتولید به روز ترین مبلمان مدرن و میزهای غذاخوری توانسته است با استفاده از مرغوب ترین مواد و متریال همچنین از نظر طراحی و کیفینت و رعایت استانداردهای اروپا در رده ی ممتاز قرار گیرند.

blog post

مبلمان راحتی

با هم نگاهی داشته باشیم به پیشینه ی " شرکت صدرا چوب " 

شرکت صدرا چوب در سال 1368 تولیدات خود را در زمینه میزهای مبلمان آغاز کرده و در طی سالها با پیشرفتهایی که در جهت ارتقا سبک کار در مدلها نمود به تدریج به سمت تولید میزوصندلی نهار خوری و سپس تولید مبلمان کلاسیک و راحتی قدم برداشته که در طی این مراحل ضمن داشتن  ایده های بزرگ همزمان واردات مدلها و طرحها را آغاز نمود. و با یک مهندسی معکوس و حساب شده امروزه توانسته ایم در سطوح برندهای مطرح تولیدات مبلمان راحتی قرار بگیریم.

با توجه به این که عقیده داریم اگر محصولی را که می خواهیم به بازار ارائه دهیم بایستی بهترین باشد، لذا از مرغوب ترین مواد و متریال درجه یک وارداتی استفاده میک نیم و در نهایت محصول ارائه شده جدا از این که از نظر مدل و طراحی به روز است، از نظر کیفی و رعایت استانداردهای اروپا در رده ممتاز قرار گرفته است. ما در نظر داریم روز به روز بهتر و بهترین باشیم و این چیزی جز یک عزم و اراده مستحکم نمی طلبد که در شرکت صدرا چوب با توجه به داشتن پرسنل مجرب و متعهد و متخصص کاملا مشهود است. 
امیدواریم در سال جاری که سال رونق تولید نام گرفته است و با وجود تمام مشکلاتی که در سر راه تولید قرار دارد از جمله افزایش قیمت مواد اولیه و تامین بودجه کارخانه بتوانیم این بحران را به فرصت تبدیل کرده و همچنان درصدر تولیدکنندگان برتر مبلمان باشیم.

به امید این که گامی در جهت رضایتمندی مشتریان گرامی که از اعضای خانواده بزرگ صدرا چوب و سرمایه های اصلی ما هستند برداریم.

شما را به دیدن نمونه کتارهای " شرکت صدرا چوب" دعوت می کنیم 

مطالب مرتبط زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

غزاله فاتحی
نویسنده: غزاله فاتحی

عضو تیم تحریریه و محتوای وب سایت چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
جدیدترین مدل مبلمان راحتی؛ به بهترین‌ها فکر کنید!

جدیدترین مدل مبلمان راحتی؛ به بهترین‌ها فکر کنید!

مبلمان نیم ست راحتی، با 5 ترکیب رنگ جذاب

مبلمان نیم ست راحتی، با 5 ترکیب رنگ جذاب

مبلمان چوبی مدرن و لوکس، مشکلات و موانع دکوراسیونی!

مبلمان چوبی مدرن و لوکس، مشکلات و موانع دکوراسیونی!

1399/12/13 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
محوطه‌سازی و فضای سبز فلات سبز certificate
محوطه‌سازی و فضای سبز فلات سبز

محوطه‌سازی و فضای سبز فلات سبز

گروه بازرگانی افراش پلاس certificate
گروه بازرگانی افراش پلاس

گروه بازرگانی افراش پلاس

پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران certificate
پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران

پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent