تبلیغات
چوب و هنر E F فارست E رومانته
مبلمان صدرا چوب

نمونه کار از شرکت : مبلمان صدرا چوب

امتیاز: 0.5 0 نظر | ثبت نظر

1 آبان 1398

مبلمان چوبی مدرن و لوکس، مشکلات و موانع دکوراسیونی!

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که به دلایل مختلف در چیدمان انواع مبل چوبی مدرن با مشکلاتی مواجه شده باشید؟ یک دست مبلمان چوبی مدرن و لوکس، امروزه دیگر تبدیل به پای ثابت دکوراسیون داخلی خانه ها شده و چیدمان این نوع از مبلمان نیز در بسیاری از موارد با موانع و مشکلاتی روبرو می‌شود. اگر شما هم کم و بیش با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم کرده‌اید، پس بدون شک خواندن این مقاله برایتان مفید خواهد بود. زیرا در این مقاله از چیدانه قصد داریم تا با همراهی گروه تولیدی صدرا چوب، به 3 سوال بسیار رایج درباره مشکلات و موانع دکوراسیونی در زمینه چیدمان مبل چوبی مدرن پاسخ دهیم.

در ادامه خواهید خواند:

 • سوال اول: مشکل چیدمان مبل چوبی مدرن و لوکس در هال مستطیلی کوچک
 • سوال دوم: مشکل در انتخاب رنگ مبلمان بر اساس دکوراسیون داخلی خانه
 • سوال سوم: مشکل جا برای قرار دادن میز غذاخوری در خانه

 

سوال 1: چیدمان مبلمان چوبی مدرن و لوکس در هال مستطیلی کوچک

سوال شما: در یک آپارتمان 65 متری زندگی می‌کنیم که دارای یک اتاق نشیمن مستطیلی 20 متری است. به تازگی قصد خرید یک دست مبلمان چوبی مدرن و لوکس را برای اتاق نشیمن داریم. پیشنهاد چیدانه درباره خرید مبلمان برای هال کوچک چیست؟

 

پاسخ چیدانه: کوچک بودن فضای هال و پذیرایی یکی از مشکلات بسیار رایج در چیدمان مبلمان مدرن و لوکس می‌باشد. امروزه بسیاری از آپارتمان‌ها اغلب فضای کوچکی دارند و چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن کوچک این خانه‌ها کمی دشوار است.

در چنین شرایطی اولین پیشنهاد چیدانه به شما چیدمان مبل ال در خانه کوچک است. مبلمان ال به ویژه در هال و اتاق نشیمن مستطیلی کوچک به شما کمک می‌کند تا هم دکوراسیون داخلی مدرن و لوکسی داشته باشید و هم اینکه از فضای منزل‌تان بیشترین استفاده را نمایید.

 

اما اگر جای کافی برای قرار دادن مبل راحتی ال را ندارید و یا اصلا از مبلمان ال راحتی خوشتان نمی‌آید، پیشنهاد بعدی ما به شما حذف کلیشه‌هاست!

 

به تمام کسانی که با مشکل کوچک بودن فضا برای چیدمان مبل راحتی و تغییر دکوراسیون خود روبرو هستند می‌گوییم که بهتر است در ابتدا اصلا به یک ست کامل مبل 7 نفره یا 9 نفره فکر نکنند.

 

فرض کنید هیچ پیش فرضی برای نوع چیدمان و تعداد مبلمان وجود ندارد. از خودتان بپرسید که ظرفیت خانه‌ی شما برای چه تعداد مبل مناسب است؟ آیا جای کافی برای قرار گرفتن مبل سه نفره را دارید؟ اگر به جای یک مبل سه نفره، یک مبل دو نفره و یک مبل تک نفره بگیرید چطور؟ باز هم با مشکل جا مواجهید؟

 

بهتر است که خودتان را محدود نکنید. بدون شک قرار گرفتن یک مبل دو نفره و چهار مبل تک نفره در کنار هم با جای کافی، بسیار لوکس‌تر و زیباتر از قرار گرفتن یک مبل سه نفره، یک مبل دو نفره و دو مبل تک نفره در کنار هم اما به صورت به هم چسبیده و نا منظم است.

 

سوال 2: مشکل انتخاب رنگ مبلمان بر اساس دکوراسیون داخلی خانه

سوال شما: یکی از سخت‌ترین مشکلات خرید مبلمان چوبی مدرن و لوکس برای ما انتخاب رنگ و مدل پارچه‌های مبلی می‌باشد. لطفا ما را در این زمینه راهنمایی کنید؟

 

پاسخ چیدانه: انتخاب مبل چوب و پارچه مدرن برای مبلمان چوبی مدرن و لوکس و همچنین هماهنگی آن با سایر عناصر منزل  یکی از مشکلات بسیار رایج در میان مردم است. در ادامه با همراهی گروه تولیدی مبلمان صدرا چوب به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع مدل مبلمان راحتی تمام پارچه و مبلمان چوب و پارچه، چند راهکار و ایده‌ی ساده برای روبرو شدن با این مشکل دکوراسیونی به شما پیشنهاد می‌دهیم:

 

 1. اگر در دکوراسیون منزل خود از دیوارهای رنگی استفاده کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که رنگ مبلمان خود را از رنگ‌های مکمل رنگ دیوار انتخاب کنید
 2. می‌توانید طرح پارچه مبلمان تک نفره را با رنگ والون‌های پرده هال ست کنید
 3. همچنین می‌توانید رنگ و طرح کوسن‌های مبل را با رنگ و طرح پرده ست نمایید
 4. و یا می‌توانید طرح مبلمان تک نفره را با طرح پارچه‌ی کوسن‌ها ست کنید (این ایده در تصویر بالا به خوبی نشان داده شده است)
 5. اگر دوست دارید که پارچه‌ی مبل مدرن چوبی‌تان یک رنگ باشند، بهتر است از کوسن‌هایی با رنگ مکمل استفاده کنید
 6. همچنین می‌توانید طرح پارچه‌ی کوسن‌تان را با پارچه‌ی رومیزی میز جلو مبلی ست نمایید
 7. اگر ست مبل های چوبی مدرن شما بیش از یک رنگ دارد، به همنشینی رنگ‌ها و زیبایی بصری آن‌ها در کنار یکدیگر توجه کنید

 

در تصویر بالا یک دست میز و صندلی غذاخوری نشان داده شده که در طراحی آن برای هر یک از صندلی‌ها یک رنگ جداگانه به کار برده شده است.

گروه تولیدی صدرا چوب می‌گویند که: "اگر به این سبک از مبلمان چوبی مدرن و لوکس علاقه دارید، بهتر است که از رنگ‌های موجود در فضاهای دیگر منزل‌تان بکاهید تا ترکیبات رنگی به کار رفته در این نوع مبلمان چوبی رنگی به خوبی خودنمایی کنند."

 

اما اگر مثل تصویر بالا ترجیح می‌دهید که همه‌ی صندلی‌ها یک رنگ باشند، توصیه می‌کنیم که رنگ میز و صندلی غذاخوری‌تان را با رنگ مبلمان پذیرایی‌تان ست کنید تا جلوه‌ی بهتر و لوکس‌تری داشته باشد.

 

مبلمان ست میز ناهار خوری در تصویر بالا نشان داده شده است.

 

سوال 3: مشکل جا برای قرار دادن میز غذاخوری در خانه

سوال شما: خانه‌ی ما هال بسیار کوچکی دارد که فقط اجازه‌ی قرار دادن یک دست مبل 7 نفره را به ما می‌دهد. اما ما تمایل به داشتن میز غذاخوری داریم. آیا راهی وجود دارد که بتوانیم میز و صندلی چوبی مدرن را نیز در دکوراسیون خانه‌ی خود جای دهیم؟

 

پاسخ چیدانه: اغلب افرادی که به دنبال دکوراسیون مدرن و چیدمان مبلمان چوبی مدرن و لوکس هستند، میز و صندلی غذاخوری را نیز بخش مهمی از دکوراسیون خانه می‌دانند. اما متاسفانه مشکل کمبود جا به ویژه در خانه‌های آپارتمانی امروزی شوخی‌بردار نیست!

 

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر خانه‌ی شما آشپزخانه‌ی نسبتا جاداری دارد، به سراغ میز و صندلی آشپزخانه بروید. در این صورت نه تنها آشپزخانه‌ی مدرن و لوکس‌تری خواهید داشت، بلکه می‌توانید میز غذاخوری جمع و جور خانوادگی‌تان را نیز داشته باشید.

 

پیشنهاد بعدی ما به شما برای داشتن یک ست کامل مبلمان چوبی مدرن و لوکس در خانه های کوچک، رفتن به سراغ میز غذاخوری تبدیل‌شو و یا میز و صندلی ناهار خوری با صندلی‌های نیمکتی است.

 

صندلی‌های نیمکتی در شرایط خاص می‌توانند نقش چند منظوره داشته باشند. یعنی در صورت نیاز می‌توانید از آن‌ها به جای مبل نیز استفاده کنید.

 

مثلا می‌توانید مبل دو نفره از ست 7 نفره را نخرید و جای آن را به قرار دادن میز و صندلی غذاخوری با یک صندلی نیمکتی اختصاص دهید. حالا با یک چیدمان درست می‌توانید از صندلی نیمکتی هم به جای صندلی ناهارخوری و هم به جای مبل دو نفره‌ی غایب استفاده کنید.

 

کلام آخر: مبلمان چوبی لوکس و مدرن امروزه یکی از پرطرفدارترین نوع مبلمان هستند. مبلمان چوبی مدرن و لوکس اغلب تنوع رنگی و طرح‌های بسیار گسترده‌ای دارند. این نوع مبلمان تقریبا هر نوع سلیقه‌ای را راضی می‌کنند. گاهی به دلایل مختلفی از جمله نقشه‌ی خاص خانه‌ها و یا کوچکی آن‌ها، موانعی برای چیدمان مبلمان مدرن به وجود می‌آید که اگر به آن‌ها توجه نشود، از زیبایی دکوراسیون منزل کم خواهد کرد. در این مقاله از چیدانه سعی کردیم تا با همراهی گروه تولیدی صدرا چوب به سه سوال بسیار رایج شما درباره این مشکلات و موانع دکوراسیونی پاسخ دهیم. توجه به نکات گفته شده در مقاله به شما کمک می‌کند تا به بهترین دکوراسیون داخلی لوکس و مدرن با بهترین چیدمان مبلمان چوبی مدرن و لوکس برسید.

اگر شما نیز با موانع و مشکلات دیگری در انتخاب و چیدمان مبلمان چوبی مدرن و لوکس روبرو شده‌اید، حتما در ادامه‌ی مطلب کامنت کرده و با ما به اشتراک بگذارید.

 

می توانید همین حالا به پروفایل تولیدی صدرا چوب در چیدانه بروید و از نمونه‌کارهای دیگر این گروه با تجربه دیدن کنید>>>

 

شاید این مطالب را نیز درباره مبلمان چوبی مدرن و لوکس بپسندید:

تبلیغات

نویسنده: مژگان احمدی

عضو تحریریه چیدانه| مهندس نرم افزار، علاقه مند به عکاسی، معماری و طراحی داخلی، مدلسازی معماری، رندر و پست پروداکشن (3dsmax-vray-photoshop) تلگرام: 09055129448

نشان کردن
 • 2071 بازدید

 • |
 • 0 نظر

 • |
 • 1 آبان 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173