امتیاز: 0.3 0 نظر | ثبت نظر

27 مرداد 1398

تزئین ستون وسط پذیرایی، شما می تونین کمکم کنین؟

چندی پیش یکی از مخاطبان وب سایت چیدانه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ما سوالی مبنی بر چگونگی تزئین ستون وسط پذیرایی پرسیده بود. از قرار معلوم، این مخاطب عزیز در حال بازسازی کردن خانه خود است و نمی داند که با ستون وسط پذیرایی خود چه کند. قطعا راه های متنوع و متفاوتی وجود دارد که می تواند در تزئین ستون وسط پذیرایی به کمک شما بیاید و باعث شود که دکوراسیون منزل شما منحصر به فردتر و زیباتر از چیزی که تصور می کردید بشود.

تزیین ستون

به همین دلیل نیز در این مطلب از سری مطالب مشاوره دکوراسیون وب سایت چیدانه با شما هستیم تا چند ایده و راهکار برای تزئین ستون وسط پذیرایی را به شما معرفی کنیم. پس اگر شما هم با شرایط مشابهی رو به رو هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تزئین ستون با تابلو

استفاده از آثار هنری برای تزئین ستون وسط پذیرایی

یکی از ساده ترین راه هایی که برای تزئین ستون وسط پذیرایی تان وجود دارد آن است که به سراغ تابلوها و سایر آثار هنری تان بروید و از آنها برای پوشاندن سطح ستون استفاده نمایید. قطعا ستون خانه می تواند به عنوان سطحی اضافه تر از دیوارها فضای خوبی برای قرارگیری آثار هنری شما باشد.

مطلب مرتبط:تزئین و استفاده کاربردی ستون در طراحی داخلی

تزئین ستون در نشیمن

اضافه کردن صندلی اطراف ستون وسط هال

شما می توانید از وجود ستون در دکوراسیون منزل خود نهایت استفاده مفید را داشته باشید. برای این کار می توانید مثل این تصویر اطراف ستون را از صندلی و یا هر نوع فضای نشستن دیگری استفاده کنید و نوعی تنوع را در کنار تزئین ستون وسط پذیرایی تان به کار بگیرید. قطعا این کار می تواند دکوراسیون نشیمن و یا دکوراسیون پذیرایی شما را متنوع تر و جذاب تر از چیزی که تصور می کردید نشان دهد.

تزئین ستون با آینه

استفاده از آینه برای پوشاندن ستون وسط پذیرایی

یکی از راه هایی که با کمک آن می توان به تزئین ستون وسط پذیرایی پرداخت استفاده از آینه است. شما می توانید مانند این تصویر آینه هایی را در چهار طرف ستون خود نصب کنید تا هم ستون خود را تزئین کرده باشید و هم اینکه در بزرگ تر و روشن تر نشان دادن فضای خانه تان تاثیر گذاشته باشید. توصیه ما این است که اگر این ستون دقیقا در وسط پذیرایی قرار دارد به دنبال آینه هایی ساده باشید تا به عنوان یک عنصر اضافی در وسط خانه نشان داده نشوند، چرا که در غیر این صورت می توانند خطای دید ایجاد کرده و باعث مشکل شوند. به علاوه آنکه برای ستون هایی که به عنوان جداکننده فضاهای خانه کاربرد دارند شما می توانید از آینه های تراش خورده و طرح دار استفاده کنید تا تفکیک فضایی بهتر صورت پذیرد.

مطلب مرتبط: دکوراسیون با آینه، 13 کاربرد شگفت انگیز در خانه!

طراحی کتابخانه بر روی ستون

استفاده از ستون وسط پذیرایی به عنوان کتابخانه

همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید با کمک یک ایده سفارشی و منحصر به فرد، تزئین ستون وسط پذیرایی تان را به طراحی یک کتابخانه منجر کنید. این کار به شما کمک می کند که با یک تیر چند نشان بزنید، هم ستون را به خوبی بپوشانید، هم فضای ذخیره سازی را افزایش دهید و هم دکوراسیون پذیرایی و یا دکوراسیون نشیمن خود را تکمیل نمایید.

تزئین ستون با کاشی

استفاده از کاشی برای تزئین ستون وسط پذیرایی

راه دیگری که برای پوشاندن ستون وسط پذیرایی وجود دارد آن است که با کمک تایل و کاشی های کوچک، طرحی زیبا بر روی ستون ایجاد کنید. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید با توجه به دکوراسیون نشیمن و یا دکوراسیون پذیرایی خود کاشی ها را انتخاب کرده و فضای خانه را بکپارچه نمایید.

مطلب مرتبط: کاشی کاری هایی که شما را شگفت زده خواهند کرد!

طراحی ستون های دکوراتیو

شما می توانید با کمک اهالی فن وب سایت چیدانه تزئین ستون وسط پذیرایی تان را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید. برای مثال به این تصویر نگاه کنید. شما می توانید متناسب با سبک دکوراسیون منزل و رنگ دکوراسیون پذیرایی خود، طرحی را برای ستون وسط پذیرایی تان در نظر بگیرید و از متخصصین این امر بخواهید که کار طراحی ستون دکوراتیو را به انجام برسانند.

در این تصویر نیز مشاهده می کنید که طراحی ستون به شکل متفاوت تری صورت پذیرفته است و باعث شده که ستون به نوبه خود به یک نقطه کانونی تبدیل شود. شما می توانید با توجه به سلیقه خود طرح مناسبی را برای پوشش ستون وسط پذیرایی تان در نظر بگیرید.

شما هم چنین می توانید این مطالب را نیز دنبال کنید:

 

 

تبلیغات

نویسنده: طلوع حقیقت

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

نشان کردن
  • 5313 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 27 مرداد 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173