تبلیغات
F فارست E رومانته فرسان چوب و هنر E
مبلمان دیاکو

نمونه کار از شرکت : مبلمان دیاکو

امتیاز: 0.3 0 نظر | ثبت نظر

4 آبان 1398

دکوراسیون منزل لوکس، این تور خانه گردی با بقیه فرق داره!

امروز می خواهیم تورخانه گردی متفاوتی را با هم تجربه کنیم. اگر در جریان مسابقه #گوشه-ما بوده باشید، می دانید که قرار است از گوشه های دنج و صمیمانه ای که در زندگی مان داریم عکس زیبا بگیریم و برای شرکت در مسابقه به اشتراک بگذاریم. آلاله و عرفان به سراغ یکی از خانه های ایرانی رفته اند که از مبلمان کلاسیک اسپانسر برنامه، یعنی مبلمان دیاکو را برای دکوراسیون منزل شان انتخاب کرده اند و در کنار دیدن تصاویر خانه، نحوه گرقتن یک عکس خوب و مناسب برای مسابقه را نیز به ما آموزش می دهند. 


دکوراسیون منزل لوکس، انتخاب مبلمان

شاید یکی از مهم ترین عناصری که در دکوراسیون این خانه به چشم می آید و بیش تر از سایر المان ها و عناصر، معرف یک دکوراسیون لوکس خواهد بود، مبلمان کلاسیکی است که برای پذیرایی انتخاب کرده اند. مبلمان کلاسیک چوبی با تزیینات ظریف و متناسب با همان سبک، ویژگی هایی هستند که این پذیرایی را دلپذیرتر نشان می دهند. البته این موضوع را هم در نشر بگیرید که رنگ قهوه ای تیره به گرم تر و صمیمی تر نشان داده شدن فضا کمک زیاد می کند.

مطلب پیشنهادی : خانه لوکس ایرانی، این 5 تورخانه گردی دیدن دارد!

چیدمان مبلمان در دکوراسیون لوکس

چیدمانی که در برای دکوراسیون لوکی در این منزل به کار گرفته شده، یک چیدمان دایره ای شکل به دور نقطه کانونی پذیرایی، یعنی شومینه بوده است. همان طور که در تصاویر نیز به خوبی می بینی، مبلمان کلاسیک به صورت دایره ای شکل دور یک فرش بزرگ و رو به سمت شومینه قرار گرفته اند که می تواند یک چیدمان ایده آل برای پذیرایی مستطیل شکل باشد. البته در قسمت دیگر که آن هم توسط یک فرش از سایر فضاهای خانه جدا شده، میز و صندلی غذاخوری کلاسیک قرار گرفته که با مبلمان اصلی به صورت ست انتخاب شده است.

مطلب پیشنهادی : طراحی داخلی لوکس، شیک ترین ایده ها در خانه های ایرانی!


نکات مهم در دکوراسیون لوکس

به کار بردن آینه در دکوراسیون لوکس

یکی از نکاتی که می توانید برای داشتن یک دکوراسیون لوکس به کار بگیرید، استفاده از آینه در فضاهای مختلف مانند پذیرایی، راهروها و ورودی است. این کار علاوه بر روشن تر و دلبازتر نشان دادن فضا، به لوکس بودن آن نیز کمک کرده و با میلمان و وسایل کلاسیک نیز هم خوانی کامل دارد. در دکوراسیون این خانه دیوارهای اطراف نقطه کانونی شومینه، به صورت آینه کاری طراحی و اجرا شده اند.

انتخاب فرش مناسب دکوراسیون لوکس

نکته مهم دیگری که باید در یک دکوراسیون لوکس به کار بگیرید، انتخاب مناسب فرش است. در این زمینه باید به دو نکته توجه داشته باشید: یکی اندازه فرش و دیگری طرح و نقش آن. در مورد اندازه فرش، همان طور که در این دکوراسیون کلاسیک نیز می بینید، باید به گونه ای باید که پایه های جلویی مبلمان را به طور کامل پوشش دهد. نه آنقدر کوچک که فضای خالی بین فرش و مبل به وجود بیاید و نه آن قدر بزرگ که زیر مبل ها را به صورت نصفه بپوشاند. در مورد ترکسیب رنگی و نقوش فرش نیز دو نکته مهم را در نظر داشته باشید. یک این نکته که رنگ با دکوراسیون کلی فضا همخوانی داشته باشد و دیگری این که تا جای ممکن نقوش و طرح های ریز و ظریف را انتخاب نمایید زیرا طرح های بزرگ و شلوغ، در کنار مبلمان کلاسیک شلوغی بصری و آشفتگی زیادی را به وجود خواهد آورد.

در ویدیوی زیر می توانید آموزش عکاسی مناسب برای مسابقه را نیز ببینید:

 

"اگر از مسابقه #گوشه ما اطلاعی ندارید حتما مطلب یک گوشه دونفره به سبک ایرونی را بخوانید"

مطالب پیشنهادی :

تبلیغات

نویسنده: گلنار صفدریان

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

نشان کردن
  • 5340 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 4 آبان 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
اریکه چوبین (دلاوران) اریکه چوبین (دلاوران)
39 نمونه کار

تلفن: 02177132503
معماري و دكوراسيون داخلي رازنگر معماري و دكوراسيون داخلي رازنگر
12 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٧٧٠١١٥٨٠
گره و مبلمان آل یاسین گره و مبلمان آل یاسین
10 نمونه کار

تلفن: 09378607705
مبلمان چوبی خورشید مبلمان چوبی خورشید
17 نمونه کار

تلفن: 02188093804
باراکو هوم باراکو هوم
2 نمونه کار

تلفن: 021۲۲۹۰۹۵۰۱
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173