تبلیغات
F فارست
آینه کنسول و ساعت سادین

نمونه کار از شرکت : آینه کنسول و ساعت سادین

امتیاز: 0.3 0 نظر | ثبت نظر

28 بهمن 1398

آینه کنسول مدرن، با این لوازم ست کن!

آینه یکی از اکسسوری‌های خوش‌جلوه در دکوراسیون داخلی منزل است که استفاده از آن در ساخت بسیاری از لوازم خانگی می‌تواند تحولی جذاب در دکوراسیون منزل ایجاد کند. انواع آینه و کنسول مدرن، ساعت، میز و... می‌توانند با آینه‌های تراش‌خورده ترکیب شوند و سبکی درخشان و مدرن از دکوراسیون داخلی منزل به‌وجود آورند. در این مطلب از چیدانه با کمک ایده‌های فوق‌العاده گروه سادین، به سراغ انواع آینه و کنسول مدرن، ساعت، انواع میز، آینه و تابلوی دکوراتیو و... خواهیم رفت و خانه را با انعکاس آینه چیدمان می‌کنیم.

کدام‌یک از لوازم خانه می‌توانند بدنه‌ای آینه‌ای داشته باشند؟

  • میز کنسول،
  • میز جلو مبلی،
  • ساعت دیواری،
  • میز تلویزیون،
  • تابلوهای دکوراتیو.

آینه و کنسول مدرن، چیدمان درخشان خانه

آینه و کنسول مدرن از لوازمی هستند که می‌توانند به دکوراسیون خانه جلوه‌ای بی‌نظیر و درخشان ببخشند. ترکیب بدنه آینه‌ای میز کنسول با آینه بزرگی که در بالای آن قرار می‌گیرید، ظاهری فوق‌العاده لوکس و مدرن پیدا می‌کند. این آینه و کنسول مدرن با سبک دکوراسیون لوکس هم هماهنگ می‌شود. حتی اگر شیفته سبک مدرن نیستید و خانه را با کمک اکسسوری‌های مجلل پر کرده‌اید، باز هم آینه و کنسول مدرن با ظاهری کاملا درخشان، خانه شما را زیبا خواهند کرد.

 آینه‌ای که در بالای میز کنسول قرار می‌گیرد، سهم بسیاری در زیبایی این لوازم از خانه دارد. تراش‌های قاب آینه می‌تواند بسیار خاص و هنرمندانه باشد یا از سبکی ساده پیروی کند. هماهنگی این تراش‌ها با خطوط میز کنسول جالب خواهد شد. بهتر است آینه و کنسول مدرن را در قسمتی از خانه قرار دهید که به منبع نور نزدیک باشد تا انعکاس حاصل از آن به درخشش و چیدمان لوکس خانه کمک کند.

 حتما از دو شمعدان شیشه‌ای یا بدنه‌ای نقره‌ای برای قرار دادن روی میز کنسول استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با سبک‌ها چیدمان خانه به کمک اکسسوری‌های ساخته شده از آینه‌های دکوراتیو، می‌توانید از راهنمایی گروه سادین و ایده‌های خاص آن‌ها استفاده کنید.

میز جلو مبلی آینه‌ای

یکی دیگر از لوازمی که می‌توانید از بدنه آینه‌ای تهیه کنید، میز جلو مبلی است. این میز با سایر لوازم تمام آینه همچون کنسول ست می‌شود و ظاهری شیک به خانه می‌دهد. ترکیب میز جلو مبلی آینه‌ای با مبل‌های مدرن و راحتی فوق‌العاده خواهد شد. فراموش نکنید که این نوع میز جلو مبلی، با رنگ‌های روشن مبلمان زیبا می‌شوند و با رنگ‌های تیره همخوانی ندارند.

میز تلویزیون مدرن

استفاده از سبک آینه برای میز تلویزیون هم بسیار جالب خواهد شد. البته فراموش نکنید که بهتر است در این شرایط میز جلو مبلی خانه نیز آینه‌ای باشد یا از ترکیب آینه و کنسول مدرن در خانه استفاده شود. در واقع میز تلویزیون آینه‌ای به تنهایی جلوه خوبی ندارد و لازم است با یکی از لوازم خانه هماهنگ شود. همچنین ترکیب این میز با ساعت دیواری بزرگ و آینه‌ای نیز جالب خواهد شد. البته به شرطی که ساعت روی دیوار پشت تلویزیون نصب شود.

ساعت آینه‌ای هماهنگ با آینه و کنسول مدرن خانه

با خرید یک ساعت تمام آینه می‌توانید با یک تیر و دو نشان بزنید. در ترکیب آینه و کنسول مدرن می‌توانید به جای آینه ساده، از ساعت دیواری تمام آینه استفاده کنید. ظاهر درخشان و منعکس کننده این ساعت در بالای میز کنسول آینه‌ای، ترکیب جالب و خاصی خواهد شد و به دکوراسیون منزل نمایی زیبا می‌بخشد.

تابلوهای دکوراتیو آینه‌ای و تراش‌های هنرمندانه

از دیگر اکسسوری‌های خاص و جذاب ساخته شده از آینه، تابلوهای دکوراتیو با تراش‌های هنرمندانه هستند که سبکی مدرن به چیدمان خانه می‌بخشند. تابلوهای دکوراتیو می‌توانند به تنهایی روی دیوار نصب شوند یا با انواع آینه‌های مدرن ترکیب شده و روی یکی از دیوارهای اصلی خانه کنار هم قرار بگیرند.

همچنین اگر در ترکیب آینه و کنسول مدرن، این تابلوها جایگزین آینه اصلی شوند یا با ترکیبی از قاب‌های کوچک آینه در دو طرف آن، روی دیوار بالای میز کنسول نصب شوند، حاصل کار بسیار جلوه زیبایی خواهد داشت.

با کمک اکسسوری‌های آینه‌ای می‌توانید سبک مدرن را با نوع چیدمان لوکس ترکیب کنید تا در نهایت دکوراسیونی فوق‌العاده در منزل داشته باشید. مشاوران گروه سادین راهنمای خوبی برای آشنایی بیشتر شما با انواع سبک‌های مدرن و لوکس، به کمک اکسسوری‌های آینه‌ای هستند. پیشنهاد می‌کنیم که سری به پروفایل این گروه بزنید و تغییری جذاب در خانه به‌وجود آورید. با چیدانه برای آشنایی با دیگر سبک‌های دکوراسیون منزل همراه باشید.

 مطلب پیشنهادی: مدل آینه کنسول جدید، 4 ترفند برای شیک ترین چیدمان!

 مطلب پیشنهادی: آینه کنسول، بودن یا نبودن؟

 مطلب پیشنهادی: آینه کاری مدرن برای دکوراسیون منزل دلباز و روشن

 

تبلیغات

نویسنده: فائزه میرسلطانی

عضو تیم تحریریه چیدانه

نشان کردن
  • 15598 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 28 بهمن 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
خانه مبل خانه مبل
12 نمونه کار

تلفن: 021٢٢٢٢١٠١١
مصنوعات چوبی دکوچید مصنوعات چوبی دکوچید
15 نمونه کار

تلفن: 02173019000
دنیای کاور دنیای کاور
4 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۶۶۳۹۳۷۷۸
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173