visibility 1455 today 1399/8/10

سرویس خواب نوزادی، نکاتی برای فرزند دلبندتان

آماده کردن اتاق نوزاد یکی از جذاب ترین اتفاقات و مراحل زندگی برای هر زوجی می باشد که قطعا با احساسات خوب همراه است. ار آنجایی که تهیه وسایل و لوازم مناسب و مختلف برای اتاق نوزاد اهمیت زیادی دارد، پس قبل از هر کاری بهتر است با آگاهی و مطالعه لازم به تهیه این وسایل بپردازید. پس اگر شما نیز از آن دسته زوج هایی هستید که به تازگی دارای فرزند شده اید، در ادامه همراه با این مطلب از چیدانه باشید تا شما را به کمک کارشناسان گروه وینچنزو، با اصول و ویژگی های یکی از مهمترین وسایل اتاق نوزاد، سرویس خواب نوزادی آشنا کنیم.

blog post

سرویس خواب نوزادی چوبی سفید

سرویس خواب نوزادی

می توان گفت که سرویس خواب نوزاد مهم ترین وسیله ای است که برای اتاق نوزاد تهیه می شود که در خرید آن باید دقت زیادی داشت. ممکن است این سوالات برایتان پیش بیاد که چه مدل یا طرحی برای نوزاد مناسب است؟ سرویس خواب نوزاد چه سایزی دارد؟ آیا ایمنی فرزندم حفظ می شود؟

نکته ای که باید آن را در نظر بگیرید این است که ترجیح می دهید سرویس خواب نوزاد مقاومت بالا و طول عمر زیادی داشته باشد و یا چون قرار است بعد از مدتی آن را تعویض کنید، فقط کیفیت بالای آن برایتان مهم است. چون بعضی از سرویس خواب ها تنها برای نوزادان قابل استفاده هستند اما بعضی دیگر قابلیت تغییر سایز نیز دارند و ابعاد تخت با بزرگ شدن کودک تان قابل تغییر است. پس حتما به این نکته توجه کنید.

blog post

سرویس خواب نوزادی آنجلو

 ویژگی های سرویس خواب نوزاد

همان طور که قبلا هم به آن اشاره شد، هنگام خرید سرویس خواب نوزاد باید درباره آن مطالعه کرده، مواردی را در نظر گرفته و به آن ها توجه کنید تا بتوانید خرید خوب و مناسبی داشته باشید تا راحتی و آسایش نوزادتان فراهم شود.  طبق گفته کارشناسان گروه وینچنزو، مواردی که باید برای یک سرویس خواب نوزاد در نظر بگیرید عبارتند از:

  • سایز سرویس خواب نوزاد
  • رنگ سرویس خواب نوزاد
  • مدل سرویس خواب نوزاد
  • جنس تخت‌ خواب نوزاد
  • مقاومت سرویس خواب نوزاد
  • ارتفاع سرویس خواب نوزاد
  • ایمنی سرویس خواب نوزاد
  • سرویس خواب نوزاد چرخ دار 

blog post

سرویس خواب نوزادی رومئو

سایز سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد باید به اندازه ای باشد که نوزاد در آن احساس راحتی کند، نباید آن قدر بزرگ باشد که در آن حرکت کند و نباید خیلی کوچک باشد تا نتواند در آن حرکت کند. از آنجایی که کودک نیاز به خواب کافی دارد و در تخت خواب نگهداری می شود، راحتی او حرف اول را می زند. پس در انتخاب سرویس خواب باید به آن توجه شود. شما می توانید با توجه به آن که تصمیم دارید فرزندتان چند سال از تخت استفاده کند، سایز تخت خواب را انتخاب کنید.

رنگ سرویس خواب نوزاد

رنگ های کرم و استخوانی و طیف های رنگی آن از بهترین رنگ هایی هستند که می توان برای سرویس خواب نوزاد استفاده کرد. از آنجایی که این رنگ ها روشن هستند، باعث می شوند اتاق بزرگ ‌تر نشان‌ داده شود. البته انتخاب رنگ کاملا سلیقه ‌ای است و شما می توانید به سلیقه خودتان رنگ سرویس خواب نوزادتان را انتخاب کنید. از آنجایی که تنوع رنگ در سرویس خواب بسیار بوده و می‌تواند تاثیر بسزایی در روحیه کودک داشته باشد، معمولا یا رنگ های روشن یا رنگ های مطابق با جنسیت فرزند آن هم در طیف رنگ های ملایم استفاده می شود.

blog post

سرویس خواب نوزادی جولیت

البته برای آنکه بتوانید راحت تر رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید کارشناسان گروه وینچنزو پیشنهاداتی برای شما دارند:

شما می توانید رنگ های صورتی، زرد، آبی و سبز را برای اکسسوری ها یا سایه ها یا وسایل مختلف در نظر بگیرید و آن ها را به سرویس خواب نوزاد اضافه کنید. چون در غیر این صورت بعد از مدتی باعث خستگی روح فرزند شما می شود. معمولا تم رنگ های خنثی بهترین گزینه برای سرویس خواب نوزاد بوده که می توان آن ها را با رنگ هایی چون رنگ های ذکر شده دیزاین یا ادغام کرد.

مدل سرویس خواب نوزاد

اگر قصد دارید برای کودک تان تخت خوابی تهیه کنید که چند سال قابل استفاده باشد، تخت خوابی با طرح ساده انتخاب بسیار خوبی است چرا که هیچ وقت از مد نمی افتد. البته طرح های فانتزی نیز جذاب هستند اما ممکن است بعدا باعث پشیمانی تان شود.

جنس تخت‌ خواب نوزاد

سرویس خواب چوبی، بهترین جنس برای سرویس خواب نوزاد است. چون همان طور که می دانید چوب استحکام و دوام زیادی دارد و به علاوه به راحتی با وسایل دیگر ست می شود. سرویس خواب MDF نیز بعد از چوب از بهترین گزینه ‌ها و جایگزین مناسبی برای چوب هستند. دقت داشته باشید که تخت ‌های فرفورژه به هیچ عنوان مناسب كودكان نیستند چون لبه ‌های تیز آن امنیت و ایمنی کودک را به خطر می اندازد.

blog post

سرویس خواب نوزادی آنجلو

مقاومت سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد معمولا ظریف و تا حدی فانتزی است که باعث می شود ظاهر تخت خواب جذاب و زیبا باشد. اما نکته ای که اهمیت زیادی دارد و باید بیشتر از این ظاهر زیبا برایتان مهم باشد، ایمنی و مقاومت سرویس خواب است تا به نوزادتان آسیبی نرسد. به گفته کارشناسان گروه وینچنزو، با تکان دادن پایه های تخت خواب هنگام خرید و همچنین با بررسی قطعات و بست هایی که بخش های مختلف تخت خواب را به هم وصل می کنند، می توانید از محکم بودن آن مطمئن شوید. از آنجایی که تخت خواب های ظریف به راحتی شکسته می شوند، به استحکام و جنس چوب آن نیز دقت کنید.

ارتفاع سرویس خواب نوزاد

ارتفاع برخی از مدل های سرویس خواب نوزاد قابل تنظیم است که به آسایش و راحتی مادر کمک می کند. به این ترتیب تا زمانی که کودک تحرک زیادی نداشته باشد و نتواند روی پا بایستد، می توانید برای آن که راحت تر به نوزادتان دسترسی داشته باشید، ارتفاع تخت را کم کنید. اما با بزرگ تر شدن کودک و زمانی که توانست بایستند، با زیاد کردن ارتفاع کف تخت نسبت به لبه آن می توان از امنیت و ایمنی کودک مطمئن شد. 

blog post

سرویس خواب نوزادی لوکا

ایمنی سرویس خواب نوزاد

همان طور که می دانید و حتما در جاهای مختلف دیده اید، در اطراف سرویس خواب نوزاد نرده هایی قرار داده می شود که به ایمنی کودک کمک زیادی می کند. اما باید دقت داشته باشید که فاصله این نرده ها طوری باشد که دست و پای کودک دلبندتان بین آن ها گیر نکند. همچنین از ایمنی اکسسوری های مختلفی که بالای تخت خواب نوزادتان استفاده می کنید مانند آویزهای عروسک مطمئن شوید تا به فرزندتان آسیبی نزنند و یا تا حد امکان از آن ها استفاده نکنید.

سرویس خواب نوزاد چرخ دار

یکی از بهترین سرویس خواب هایی که می توانید برای نوزادتان تهیه کنید، تخت خوابی است که به راحتی قابل جا به جایی باشد. سرویس خواب هایی که زیر پایه های آن چرخ قرار گرفته و به اصطلاح سرویس خواب های چرخ دار این امکان را دارند که به راحتی جابه جا شده و به آسایش و راحتی شما کمک می کنند.

blog post

سرویس خواب نوزادی چوبی کلاسیک

گروه وینچنزو، با ارائه متنوع ترین طرح ها و سبک های اتاق خواب و سرویس خواب کودک نوجوان و بزرگسال در خدمت مشتریان خود است . وینچنزو کلکسیونی از هنر و تجربه را در طراحی صنایع چوب و ام دی اف با دیزاین ایتالیایی درهم آمیخته و برای اطمینان و اعتماد مشتریان خود ۱۸ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. محصولات وینچنزو با درنظر گرفتن اصلِ زیبائی شناسی و با تکیه بر تجربه متخصصین خود، سعی در ایجاد محیطی خلاق بر پایه کیفیت و سلامت شما نمود و در این راه با استفاده از مواد اولیه مرغوب قدمی بزرگ در راه تحقق رویاهای شما برداشته است.

شما می توانید برای مشاهده سایر محصولات گروه وینچنزو به پروفایل این شرکت در وبسایت چیدانه مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی:

حدیث حقیقت
نویسنده: حدیث حقیقت

دارای مدرک عکاسی و دکوراسیون داخلی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

more_horiz
مطالب پیشنهادی
سرویس خواب دو منظوره؛ از نوزادی تا نوجوانی!

سرویس خواب دو منظوره؛ از نوزادی تا نوجوانی!

1399/11/21 ادامه مطلب
سرویس خواب فانتزی نوزاد، اینطوری اتاقش رو جذاب کن!

سرویس خواب فانتزی نوزاد، اینطوری اتاقش رو جذاب کن!

کیفیت سرویس تخت و کمد نوزاد، تضمین سلامت روح نوزاد !

کیفیت سرویس تخت و کمد نوزاد، تضمین سلامت روح نوزاد !

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان پارسه certificate
مبلمان پارسه

مبلمان پارسه

گروه معماری رنیک certificate
گروه معماری رنیک

گروه معماری رنیک

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent