visibility 79 today 1401/2/24

اجرای پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف (LSF)

یکی از سریع‌ترین و کم هزینه‌ترین روش‌هایی که برای طراحی دکوراسیون داخلی به کار می‌رود، اجرای پارتیشن‌ های داخلی با سازه ال اس اف است. این روزها بازار استفاده از این نوع ساز در بناهای مسکونی و اداری حسابی داغ شده است. به همین دلیل چیدانه تصمیم دارد، تا در مورد این روش جدید در طراحی دکوراسیون بیشتر توضیح دهد؛ پس با ما همراه باشید.

blog post

ساخت و اجرای سازه‌های پیش‌ساخته

پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف جدیدترین روش طراحی

هزینه‌های ساخت و ساز و حتی تغییر معماری داخلی منزل یا دفتر کار در این روزهای سخت با تورم شدید قیمت‌ها قطعا خیلی‌ها را از انجام تعمیرات و ایجاد تغییرات دلخواه احتمالا منصرف کرده باشد. اما با ورود سازه‌های ال اس اف به دنیای ساخت و ساز و معماری این مشکل را تا حد زیادی برطرف کرده است. با استفاده از این سازه های پیش ساخته سبک LSF نیازی به کوبیدن دیوارها و خرید مصالح ساختمانی ندارید.

مطلب پیشنهادی: آشنایی با مصالح نوین ساختمانی

 

blog post

ساخت و اجرای سازه‌های پیش‌ساخته

سازه‌های آماده ال اس اف با توجه به موقعیت و شرایط منزل یا دفتر کار توسط مالک قابل انتخاب است. همچنین برای انتخاب بهتر می‌توانید با کارشناسان سازه پیش ساخته ستون قصر طلایی مشورت کنید، تا مناسب‌ترین پارتیشن را در اختیار شما بگذارند. این نوع پارتیشن از انواع سازه‌های پیش ساخته سبک است که می‌توانید برای طراحی دکوراسیون داخل از آن به خوبی بهره ببرید.

 

blog post

ساخت و اجرای سازه‌های پیش‌ساخته

همانطور که با کمک این سازه می‌توانیم بدون هیچ فونداسیونی در زیر ساخت ساختمان، یک طبقه به بنا اضافه کنیم، خیلی راحت و سریع هم امکان اجرای پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف وجود دارد. مزیت این نوع پارتیشن‌بندی در این است که بدون اتلاف وقت یا هر نوع هزینه اضافه‌ای برای‌تان قابل انجام است.

 

blog post

ساخت و اجرای سازه‌های پیش‌ساخته

با توجه به اینکه برای ساخت اضافه بنا مجبور به اخذ مجوز از شهرداری هستیم، برای پارتیشن‌بندی نیاز به چنین مجوزی نداریم و هر زمان که فرد بخواهد می‌تواند آن را جمع کند، یا در صورت جابه جایی آن را به ملک جدید خود ببرد؛ یا حتی بفروشد.

 

blog post

ساخت و اجرای سازه‌های پیش‌ساخته

اجرای پارتیشن‌های داخلی با سازه ال اس اف به خاطر وزن کمی که دارد با سرعت زیاد انجام می‌شود؛ به همین دلیل مجبور به تعطیل کردن کارهای دیگرتان نخواهید بود. حسن بارز این نوع پارتیشن در این است که کاملا شیک و جمع و جور است. همچنین می‌توانید با توجه به نمای منزل، نزدیکترین طرح و مدل سازه های ال اس اف برای پارتیشن‌های داخلی منزل یا دفتر کارتان انتخاب کنید.

 

blog post

انواع سازه‌های پیش‌ساخته ویلایی

اجرای پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف مناسب هر مکان!

معمولا برای ایجاد نظم در دفاتر کار و سالن‌های بزرگ شرکت‌ها، در فضای کاری از پارتیشن‌بندی استفاده می‌کنند. البته این موضوع محدود به فضای کاری نمی‌شود و در برخی از منازل، افراد می‌توانند برای طراحی دکوراسیون داخلی از تعداد محدودی پارتیشن جهت تزیین منزل خود بهره ببرند.

 

blog post

انواع سازه‌های پیش‌ساخته ویلایی

مزیت اجرای پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف در این است که همان طور که می تواند از این سازه برای طراحی اضافه بنا استفاده کرد، می‌توان از آن برای طراحی داخلی خانه هم بهره برد. در نتیجه این قابلیت علاوه بر نمای ساختمان شامل فضای داخل محیط خانه هم می‌تواند باشد.

 

blog post

انواع سازه‌های پیش‌ساخته ویلایی

شاید برخی از افراد تصور کنند که سازه های ال اس اف زیبایی لازم برای پارتیشن فضای منزل را به حد کافی ندارند. اما این نوع سازه زیبایی خودش را در طراحی نما ساختمان به خوبی نشان داده است. به همین دلیل امکان استفاده از اجرای پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف در طراحی فضا منزل امکان‌پذیر شده است. در نتیجه می‌توان از این نوع سازه در همه فضاهایی که نیاز به پارتیشن‌بندی دارند، استفاده کرد.

 

blog post

انواع سازه‌های پیش‌ساخته ویلایی

فرم و حالت سازه های ال اس اف برای طراحی داخلی خانه از ظرافت لازم برخوردار است. به همین دلیل معماران داخلی از این سازه به راحتی می‌توانند برای تغییر دکوراسیون منازل استفاده کنند. البته بر خلاف روش‌های سابق استفاده از این سازه‌ها به شدت بین طراحان و معماران داخلی مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل این روزها استفاده از سازه ال اس اف را بیشتر توصیه می‌کنند.

 

blog post

انواع سازه‌های پیش‌ساخته ویلایی

مزیت های اجرای پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف

هر چه مزیت و حسن‌های یک سازه بیشتر باشد، تقاضا افراد برای استفاده از ان بیشتر هم می‌شود. در حال حاضر در بازار دکوراسیون اجرای پارتیشن‌هایی که با سازه ال اس اف تولید شده‌اند، به طور چشمگیری در حال افزایش است. همانطور که در ابتدا گفتیم یکی از مزیت‌های بارز سازه های ال اس اف وزن کم آنها است. هر چقدر وزن کمتر باشد، سرعت کار در جابه جایی و نصب سریع‌تر انجام می‌شود.

 

blog post

انواع سازه‌های پیش‌ساخته ویلایی

بنابراین این موضوع بر روی هزینه‌های تمام شده هم اثر می‌گذارد و با هزینه کمتری می‌توانید تغییرات خوبی در خانه‌تان ایجاد کنید. مهمتر از همه اینکه مجبور به تعطیل کردن طولانی کارهای‌تان نیستید؛ چون در طی چند ساعت کار نصب تمام می‌شود. یکی از دردسرهای مهم در طراحی داخلی زباله‌هایی است که تولید می‌شود؛ در حالی که در این روش با چنین مشکلی روبه رو نیستید. به علاوه با استفاده از این نوع پارتیشن یک عایق‌بندی خوب برای کنترل انرژی انجام می‌دهید.

 

blog post

انواع سازه‌های پیش‌ساخته ویلایی

قیمت و هزینه اجرای پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف

با توجه به مقاومت و استحکام خوبی که سازه های ال اس اف در اضافه بنا از خود نشان داده‌اند، نسبت به سایر روش‌های موجود قیمت کمتری هم داشته‌اند. به همین دلیل در صنعت ساخت و ساز به خوبی جای خوبی را به خود اختصاص داده است. البته یکی از مزیت‌های رقابتی این سازه در بازار قیمت مناسب آن است. با توجه به هزینه‌های سنگین در ساخت و ساز و همینطور تعمیرات داخلی و خارجی منزل به راحتی می‌توان روی این سازه حساب کنید؛ هم از نظر قیمت و هم از نظر زیبایی!

بیشتر بخوانید: اضافه اشکوب یا اضافه بنا با سازه LSF؛ سریع ترین راه برای ارتقا طبقات ساختمان

 

 

blog post

سازه های پیش ساختهLSF

کلام آخر

چه زمان می‌گذرد با توسعه روش‌های نوین در صنعت ساخت و ساز، کار طراحان داخلی راحت‌تر از قبل می‌شود. در سال‌های قبل برای تعمیرات و تغییرات لازم در دکوراسیون منزل یا دفتر کار باید مصالح ساختمانی و مواد اولیه لازم کار را تهیه می‌کردند و علاوه بر آن وقت زیادی صرف می‌شد، تا کار انجام شود. در حالی که اکنون با اجرای پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف خیلی سریع و راحت این کار انجام می‌شود.

همچنین هزینه زیادی ندارد و در وقت و زمان شما صرفه جویی بالایی دارد. این سازه تنها برای پارتیشن‌بندی دفاتر کار کاربرد ندارد و می‌توان از آن برای طراحی منزل هم بهره برد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم، جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان سازه پیش ساخته ستون قصر طلایی در تماس باشید؛ یا برای دیدن نمونه کارهای بیشتر این مجموعه به پیج اینستاگرام شرکت ستون قصر طلایی آن مراجعه نمایید.

نویسنده: راضیه حسین آبادی

مژگان احمدی
نویسنده: مژگان احمدی

عضو تحریریه چیدانه| یه مهندس نرم افزار که به دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت بسیار علاقه منده. تا حالا در زمینه های برنامه نویسی، طراحی سایت و سئو، تولید محتوا و رپورتاژ آگهی فعال بودم. به جز این کار مدلسازی معماری و رندر هم انجام میدم. در حال حاضر افتخار همکاری با تحریریه چیدانه رو دارم و کارم تولید محتوای سئو شده و نوشتن رپورتاژ آگهیه.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
ساختمان سازی ارزان و مقاوم با سازه پیش ساخته ال اس اف

ساختمان سازی ارزان و مقاوم با سازه پیش ساخته ال اس اف

اجرای پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف (LSF)

اجرای پارتیشن های داخلی با سازه ال اس اف (LSF)

سازه های پیش ساخته سبک، LSF در ساختمان های امروزی!

سازه های پیش ساخته سبک، LSF در ساختمان های امروزی!

کسب و کارها پیشنهادی
مهراز همسنگ و کمانه راگا certificate
مهراز همسنگ و کمانه راگا

مهراز همسنگ و کمانه راگا

استودیو معماری نیارش certificate
استودیو معماری نیارش

استودیو معماری نیارش

مبلمان پارسه certificate
مبلمان پارسه

مبلمان پارسه

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent