تبلیغات
E سیب E رومانته F چوب و هنر
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

2 تیر 1394

ترکیب جالب از بافت های مختلف در دکوراسیون منزل

بافت در دکوراسیون: وقتی می توانید با پارچه ها، قالی ها و پتوهای مختلف با جنس های متفاوت به فضای منزل خود تنوع ببخشید، چرا به یک طرح و رنگ محدود می شوید؟ روکش مبل ها می توانند شروع خوبی  باشند و دنیایی از پارچه های مختلف در اختیار شما قرار دارد که می توانید از میان آنها انتخاب های زیادی داشته باشید. در زیر دکورهایی را مشاهده می کنید که به شما ایده هایی از روش های مختلف ترکیب این بافت ها و پارچه ها را می دهند. 

عکس زیبا اتاق خواب

پتوها بافت های جالب و ساده ای برای هر نوع اتاقی می توانند باشند، حال سبک اتاق هرچه می خواهد باشد. ممکن است از پتو به عنوان گزینه تزئینی استفاده کنید و بخواهید آن را روی تختخواب مهمان بیندازید. ولی در عین حال جلوه های اتاق را با آن هماهنگ کنید. 

عکس دکوراسیون پذیرایی

دو پتوی رنگی شاد مانند این دو پتو روی یک جفت مبل تک نفره به اتاق زیبایی خاصی می بخشند و فضای اتاق را شادتر می کنند. 
 
ایده جالب دکوراسیون
رواندازی با یک راه کلاسیک که به صورت تا شده روی پشتی مبل راحتی انداخته شده، سبک روزانه و عادی این مبل راحتی چند درجه زیباتر کرده است. 
 
ایده جذاب دکوراسیون
رواندازهای جنس خز همیشه محبوب بوده اند، به خصوص در فضاهای بیرونی، راحتی و گرمای بیشتری فراهم می کنند. پوست ها نیز همین حکم را دارند. می توانید از آنها بجای قالی استفاده کنید یا آنها را روی مبل بیندازید. 
 
عکس ایده  پذیرایی
داشتن کاناپه ها یا مبل هایی به رنگ های خنثی این مزیت را دارد که می توانید روی آنها کوسن ها یا پتوهای با بافت های متنوع بگذارید. پارچه های طرح سوزن دوزی را امتحان کنید و به اتاقتان فضای اصیلی ببخشید. 
 
طراحی پذیرایی زیبا
وقتی صحبت از بافت یا پارچه می شود، به یاد پتو یا بالش یا کوسن می افتیم. تعجبی هم ندارد. به کوسن های زیبای روی این کاناپه نگاهی بیندازید و رنگ های هماهنگ آنها با کاناپه را مشاهده کنید. از رنگ دیوار و قالی گرفته تا رنگ مبلمان همه چیز با هم در تعادل کامل قرار دارد. 
 
عکس ایده زیبای پذیرایی
اگر سبک کلبه ای را دوست دارید، پارچه ها بهترین دوست شما هستند. با ترکیب طرح ها، رنگ ها و بافت ها می توانید فضایی دلپذیر و آرامش بخش بیافرینید. 
 
ایده جالب دکوراسیون
سبد بافته ای مانند این سبد به نوبه خود عضو زیبایی از خانواده بافت ها است. ولی اگر آن را با ریسمان و کاموا پر کنید، نمای جالبی در کنار بقیه عناصر دکور ایجاد می کنید. 
 
عکس زیبا اتاق خواب
وقتی قرار باشد با بافت های مختلف در دکور خود اکسسوار اضافه کنید، نباید قالی را فراموش کنید. در عین حال خودتان را به کف اتاق محدود نکنید. قالی به بالاتختی خنثی، عمق و زیبایی خاصی می بخشد. اگر بخواهیم دقیق صحبت کنیم، چهارپایه های عثمانی جزو مبلمان روکش دار هستند. ولی می توانید آنها را به عنوان اکسسوار بکار ببرید و بافت موردعلاقه خود را روی آنها پیاده کنید. 
 
طراحی جالب پذیرایی
یا اینکه قالی موردعلاقه خود را روی یک چهارپایه عثمانی بکشید.
 
عکس ایده جالب دکوراسیون پذیرایی
کمی خلاقیت به خرج دهید و کیف های گلدار و متفاوت خود را تبدیل به بخشی از دکور کنید. کلاه هایتان را نیز به آنها اضافه کنید. 
 
عکس زیبا اتاق خواب
پرده ها نیز اکسسوارهای خوبی هستند که بافت های متنوعی دارند و به اتاق زیبایی، کارکرد و راحتی می بخشند. آیا می دانستید که پرده های بلندی که روی زمین کشیده می شوند به قرن ها قبل برمی گردند، یعنی زمانی که فقط ثروتمندان به نشانه دارا بودن و استطاعت خرید این پارچه، از این مدل آویختن پرده استفاده می کردند؟ 
 
دکوراسیون زیبای پذیرایی
اگر فکر می کنید پرده از اکسسوارهای موردعلاقه شما نیست، خسیس بازی درنیاورید! در طول، اندازه ها و حجم آنها خسیس نباشید. هیچ چیز بیشتر از یک پرده نازک، کوتاه و بدون چین و مدل نمای پنجره ها را خراب نمی کند. بنابراین کاملاً بی خیال پرده شوید و در عوض بافت ها را به قسمت های دیگر دکور سوق دهید. کوسن های زیادی روی مبل بگذارید و از قالی ها و بالش های زیبا دریغ نکنید. 
 
منبع:برترینها
تبلیغات

نویسنده: چیدانه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

نشان کردن
  • 2038 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 2 تیر 1394

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
توفرم دکور توفرم دکور
33 نمونه کار

تلفن: 02122148814
طراحی داخلی مدرن هاوس طراحی داخلی مدرن هاوس
10 نمونه کار

تلفن: 02177293021
عایق ساختمانی تهران نانو عایق ساختمانی تهران نانو
7 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۷۷۸۳۰۸۰۶
تجهیزات بهداشتی کارنو تجهیزات بهداشتی کارنو
22 نمونه کار

تلفن: 02122564168
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173