visibility 13065 today 1394/10/23

یادگاری های خانه هما روستا برای دکوراسیون منزل شما!

ترفندهای دکوراسیون: چند وقت پیش بود که همای سینمای ایران پر کشید و به آسمان رفت. هنرمندی که سراسر شوق بود برای هر کارش، ترانه مادری اش برای همه گوش نواز بود. در کارش بی نظیر بود و بی مانند و چه حیف که ما سیراب نشده از هنرش او را از دست دادیم، گرچه فیلم هایش تا همیشه و همیشه خاطراتش را برایمان تداعی می کند اما بودنش چیز دیگری بود. به همین خاطر ما هم بر آن شدیم تا به سبک حودمان از او یادی کنیم، با بررسی نکات دکوراسیونی که او در طراحی خانه اش مد نظر داشته است. با چیدانه همراه باشید تا ببینیم هما روستا چه نکاتی را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه اش مد نظر قرار داده است شاید شما هم بخواهید آن ها را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان به کار ببرید.

طراحی دکوراسیون داخلی خانه هما روستا

خانه اش هم همانند خودش گرم و صمیمی است. به جرات می توان گفت که خانه او سبکی کلاسیک و دوست داشتنی دارد، سبک کلاسیک فکر شده، با انتخاب های درست. از مبلمان های کلاسیک با رنگ آبی که صمیمیت را در فضا القا می کند، تا ویترین چوبی که کاملا یادآور خانه های ایرانی است. همه این زیبایی ها را گلدان هایی تامین می کنند که در جای جای خانه قرار گرفته اند. کمی که چشم بچرخانی کتابخانه را می بینی که آرام و بی صدا هم چون گنجینه ای نفیس در گوشه ای از خانه در دل فرورفتگی ها نشسته است، دیوارها پر هستند از قاب عکس های زیبا و تابلوهای هنری زیبا. ترکیب رنگ های این خانه عالی است وهمه چیز به بهترین شکل ممکن در کنار هم قرار گرفته اند. 

blog post

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ آبی درطراحی دکوراسیون داخلی خانه 

رنگ آبی ، تجربه ی آرامش در طراحی داخلی است. این رنگ می تواند فضایی صمیمی و در عین حال دوست داشتنی را در خانه تان به وجود بیاورد که از بودن در آن لذت ببرید و خستگی هایتان را فراموش کنید. 

blog post

چیدمان فضای داخلی

ویترین های چوبی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه 

این ویترین ها چه در خانه های بزرگ و چه در خانه های کوچک کارآمد و بسیار مفید هستند. آن ها می توانند به سان نمایشگاه هایی از لوازم و وسایل دکوری باشند و یا حتی می توانند چهره ای از انباری ها باشند که به شما در طبقه بندی و نظم دهی خانه تان کمک می کنند. اغلب این ویترین ها سبکی مدرن دارند اما چوبی بودنشان باعث می شود تا با هر یبک دکوراسیونی ای به خوبی ست شوند. 

blog post

دکوراسیون نشیمن مدرن و متفاوت

استفاده از گیاهان در طراحی دکوراسیون داخلی خانه 

گیاهان پیچکی، تصفیه کننده هوا و زینت بخش دکوراسیون منزل هستند. این گیاهان موجودات زنده ای هستند که به خانه تان روح و طراوت و سرزندگی می بخشند و به کیفیت زندگی شما کمک می کنند و باعث می شود تا فضای داخلی خانه تان خواستنی تر باشد. 

blog post

ست مبلمان ناتالی

کتابخانه هایی در دل فرورفتگی های دیوار 

اگر به من باشد که می گویم کتابخانه برای هر خانه ای لازم است، چه خانه بزرگ باشد چه کوچک. حتی اگر شده این کتابخانه ها را باید ایجاد کرد. مثلا در دل فرو رفتگی های دیوار، یا روی هر دیوار که تزیینات خاصی ندارد. خلاصه که از هر فضایی که می توانید برای درست کردن کتابخانه استفاده کنید. اگر هم نمی دانید بافرورفتگی های دیوار چه کار کنید، پیشنهاد می کنم مطلب ۷ پیشنهاد کاربردی برای فرو رفتگی های دیوار را حتما بخوانید. 

blog post

دکوراسیون داخلی

استفاده از تابلو ها و قاب عکس ها درطراحی دکوراسیون داخلی خانه

راه جلوه گری تابلو ها در دکوراسیون داخلی زیاد است. حضور این تابلو ها بر در و دیوار خانه حس یکنواختی خانه را از بین می برد و باعث می شود تا تجربه ای جدید از فضا داشته باشید. می توانید مطلب ۸ نکته مهم برای نصب تابلو به دیوار در دکوراسیون منزل را بخوانید تا بدانید تابلوهای هنری را چگونه در دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید. 

blog post

دکوراسیون نشیمن پروژه آقای عباسی

نورپردازی در دکوراسیون داخلی خانه

اهمیت نورپردازی در دکوراسیون داخلی خانه بر هیچ کس پوشیده نیست و همه ما از تاثیر آن ها بر دکوراسیون داخلی خانه خبر داریم. می توانید از لوستر و آباژورهای شیک و متفاوت در دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید.

اگر از این مطلب خوش تان آمد پس حتما مطالب زیر هم برای تان جذاب خواهد بود: 
خانه پرویز تناولی، شاهکاری از معماری و دکوراسیون ایرانی
خانه پدر سالار سینمای ایران، سلیقه مدرن در پوسته سنتی!
خانه ویشکا آسایش، دکوراسیونی با ایده های کلاسیک!
صندلی های منزل را با سلیقه بهنوش طباطبایی انتخاب کنید!
استودیو تیک‌تاک، دفتر کار دوست داشتنی برادران دو قلوی صفاریان پور
فریار جواهریان، معمار صحنه های ۱۰ فیلم از داریوش مهرجویی
تزیین دیوار خانه به سلیقه شقایق دهقان و محراب قاسم خانی

شما می توانید سوالات خود را درباره خرید لوازم منزل و یا طراحی دکوراسیون خانه تان در قسمت مشاوره دکوراسیون چیدانه با اهالی فن و کارشناسان در میان بگذارید.

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

نویسنده:

طراح دکوراسیون داخلی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
به استفاده از کف کاذب در دکوراسیون منزلتان فکر کرده اید؟

به استفاده از کف کاذب در دکوراسیون منزلتان فکر کرده اید؟

1394/10/29 ادامه مطلب
خانه گرم و صمیمی علی نصیریان!

خانه گرم و صمیمی علی نصیریان!

1394/11/18 ادامه مطلب
یادگاری های خانه هما روستا برای دکوراسیون منزل شما!

یادگاری های خانه هما روستا برای دکوراسیون منزل شما!

1394/10/23 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
تابلوهای دکوراتیو پاپ آرت certificate
تابلوهای دکوراتیو پاپ آرت

تابلوهای دکوراتیو پاپ آرت

آینه کارن certificate
آینه کارن

آینه کارن

لوازم خانه پرنسا certificate
لوازم خانه پرنسا

لوازم خانه پرنسا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent