visibility 4721 today 1395/12/11

مشاوره دکوراسیون داخلی ،آسان و رایگان (3)

مشاوره و دکوراسیون: هر هفته در چیدانه می خواهیم به برخی از سوالات شما عزیزان که غالبا از سوالات پر تکرار سایر کاربران نیز می باشند پاسخ دهیم با ما همراه باشید، شاید سوال امروز کاربران ما دغدغه ی شما عزیزان نیز باشد. 

blog post

فضای غذا خوری پروژه سعادت آباد

به نظرشما چه رنگ کوسن و فرشی با مبل طوسی هماهنگ می شود؟

رنگی طوسی به دلیل ماهیت خنثی خود به خوبی در کنار سایر رنگ ها می نشیند، اما بهتر است از رنگ های گرم مثل صورتی، زرد، آبی و یاسی تناژهای مختلف این رنگ ها برای ترکیب با رنگ سرد خنثی استفاده کنید. یک کوسن بافت دار به رنگ تند و روشن به خوبی به فضای شما روح می بخشد، از طرفی فرش شما باید در هماهنگی با رنگ پرده ی شما باشد، لذا رنگ پرده را نیز باید رنگی روشن اما گرم انتخاب کنید، به خوبی می توانید از دو رنگ مکمل برای پرده استفاده کنید.

برای قاب گچ بری شده کدام عنصر مناسب است؟

برای قاب های گچ بری شده موجود در فضای داخلی بهترین گزینه استفاده از آینه است، این قاب ها از گذشته نیز برای این منظور در خانه ها در تعبیه می شدند به خوبی می توانید با قرار دادن یک آینه فضای خود را دوچدان کنید و میزان نور ورودی را دو برابر کنید. از طرفی می توانید داخل این قاب ها از انواع تابلوها استفاده کنید حتی می توانید در این رابطه از یک نقاش کمک بگیرید و طرح خاصی را در آن نقاشی کنید و فضای متمایزی را خلق نمایید.

چگونه سایر لوازم را با مبلمان سفید و قهوه ای ست کنم؟

ترکیب رنگ خنثی سفید با رنگ قهوه ای ترکیب ایده آلی برای اکثر خانه هاست، برای ترکیب این مبلمان با سایر عناصر داخلی باید به چند نکته توجه کرد، نخست آنکه برای چنین ترکیب های گرمی حتما میزان نور ورودی به اهمیت دارد چرا که این رنگ فضا را گرفته می کند، پس پرده ی شما باید از جنس حریر باشد تا نور را به خوبی منعکس نماید. و برای والان آن از رنگ هایی مثل زرشکی یا کرم یا آبی استفاده کنید. برای تعادل فضایی می توانید از رنگ های مورد استفاده در پرده برای کوسن ها استفاده کنید، در انتخاب لوستر دقت کنید، لوستر های چلچراغی برای دکوراسیون با مبلمان کلاسیک و سقف های بلند مناسب است، در حالی که لوسترهای مدرن و غالبا سقفی برای مبلمان مدرن و سقف های کوتاه مناسب است. برای سایر عناصر مانند ساعت دیواری و تابلوها سعی کنید از رنگ های که تم سرزندگی بیشتر و طبیعت را در خود دارند استفاده کنید، رنگ هایی از خانواده ی سبز برای این منظور بسیار مناسب است.  

رنگ مکمل برای سفید و طلایی چه رنگی است؟

ترکیب رنگ سفید و طلایی، ازجمله  ترکیب رنگ های لوکس به شمار می رود، بنابراین باید این ترکیب را حفظ نمایید،رنگ های مثل آبی فیروزه ای، بنفش، زرشکی، سیاه از جمله رنگ هایی است که به خوبی با این رنگ ها هماهنگ می شوند و جلوه ی لوکس فضای شما را حفظ می کنند.

با طاقچه بزرگ نشیمن چه کنم؟

یک طاقچه ی بزرگ در فضای شما می تواند یک موقعیت بی نظیر را برای شما رقم زند، به خوبی می توانید آن را تبدیل به یک کتابخانه کنید، و یا مجموعه ای از قاب عکس های خود را به صورت کلکسیون در آن فضا قرار دهید، یک ایده ی دیگر قرار دادن مجموعه ای از گلدان ها در این فضا است، عناصری مثل تندیس های چوبی یا سفالی بشقاب های قدیمی نیز برای این منظور بسیار مناسب اند.

مطالب بیشتر: طاقچه های ایرانی، نیاکان شلف های امروزی در دکوراسیون منزل
اتاق خواب های لوکس با رنگ طلایی!
۷ شلف دیواری با کاربردی متفاوت!
از رنگ بژ تا قهوه ای سوخته در دکوراسیون داخلی
خانه ای گرم و دلچسب مثل قهوه با رنگ قهوه ای
با رنگ طوسی آشتی کنید!
دکوراسیون منزل خود را با رنگ طوسی زیبا کنید
رنگ طوسی در دکوراسیون

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
موکت اداری پالاز، انتخابی زیبا و بادوام

موکت اداری پالاز، انتخابی زیبا و بادوام

مشاوره دکوراسیون داخلی ،آسان و رایگان (2)

مشاوره دکوراسیون داخلی ،آسان و رایگان (2)

1395/12/11 ادامه مطلب
مشاوره دکوراسیون داخلی ،آسان و رایگان (3)

مشاوره دکوراسیون داخلی ،آسان و رایگان (3)

1395/12/11 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
کاغذ دیواری راش آلمان certificate
کاغذ دیواری راش آلمان

کاغذ دیواری راش آلمان

آریا پنل certificate
آریا پنل

آریا پنل

پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران certificate
پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران

پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent