Chidaneh.com placeholder image

رازهای دکوراسیون خانه به سبک قصر شاهزاده ها!

به قلم: تحریریه چیدانه

ترفندهای دکوراسیون: تا به حال شده است، دلتان خانه ای بخواهد شبیه قصر های والت دیزنی؟ یا خانه ای شبیه خانه های سریال down town abbey؟ برای خیلی از افراد داشتن خانه هایی به سبک شاهزاده ها و پادشاهان سخت و دور از دسترس به نظر می رسد، اما چیدانه در این مطلب به شما می گوید که باید چه کارهایی انجام دهید تا فضاهای داخلی خانه تان چهره ای ویکتوریایی به خود بگیرند و شبیه خانه ها پادشاهان شود، این مطلب جذاب را از دست ندهید تا بتوانید به خانه مدرن خود چهره ای ویکتوریایی ببخشید: 

ورودی هایی به سبک ویکتوریایی

تابلو فرش ریحان

ورودی هایی شاهزاده وار به سبک ویکتوریایی

بیایید از دکوراسیون داخلی ورودی های خانه شروع کنیم، درست از همان جایی که به خانه پا می گذارید و با شگفتی های سبک شاهزاده ای و ویکتوریایی مواجه می شوید. برای ورودی خانه تان می توانید از قطعه های گچبری آماده ای که با چسب های مخصوص به دیوار متصل می شوند، استفاده کنید. با این گچبری ها یک قاب روی سقف ایجاد کنید و درون این قاب را با رنگ سیاه پر کنید، رنگ سیاه برای داشتن دکوراسیون چشمگیر بسیار کار آمد است. کنسول و آینه هم که عضو جدانشدنی دکوراسیون داخلی خانه شما هستند. 

آشپزخانه های ویکتوریایی

شاهزاده وار آشپزی کنید، آشپزخانه های ویکتوریایی

وقتی سبک ویکتوریایی را در دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان پیاده می کنید، لذت آشپزی کردن برای تان دو چندان خواهد شد. آشپزخانه های ویکتوریایی معمولا آشپزخانه هایی هستند بزرگ با کابینت های چوبی و سطوح براق، حتی همین کابینت ها هم به وسیله واکس های مخصوص براق می شوند. سطح کانتر ها معمولا از مواد و مصالح محکم مانند سنگ تهیه می شوند و معمولا تزیینات این آشپزخانه ها بسیار زیاد است، همه این موارد را در عکس بالا ببینید. 

دکوراسیون داخلی غذاخوری به سبک ویکتوریایی

غذاخوری های شاهانه با سبک ویکتوریایی

همچون شاهان غذا بخورید! چرا تعجب می کنید؟ وقتی دکوراسیون داخلی اتاق غذاخوری تان به سبک ویکتوریایی باشد یعنی این که شما می توانید وعده های غذایی تان را شاهانه وار میل کنید. این غذاخوری ها معمولا شامل میز و صندلی های غذاخوری چوبی هستند که رنگ های تیره دارند، پرده های حریر و بلند، شمعدان های پایه بلند، فرش هایی با جزییات زیاد و لوستر هایی پر شاخه از جمله لوازم دکوری ای هستند که در این اتاق ها وجود دارند. 

اتاق خواب های به سبک ویکتوریایی

اتاق خواب هایی به سلیقه شاهزاده ها 

برای این که اتاق خواب هایی به سبک و سلیقه شاهزاده ها داشته باشید، نیاز به پرده های بلند دارید، پرده هایی که از کف تا سقف اتاق را پوشش می دهند و باعث می شوند سقف اتاق بلند تر به نظر برسد، در کنار آن ها باید تخت خواب هایی با ابعاد و اندازه های بزرگ استفاده کنید، سرویس های خواب تان بهتر است پر جزییات باشد، نکته ی دیگر آن است که باید از رنگ هایی خنثی استفاده کنید تا لوکس بودن آن بیشتر به چشم بیاید، استفاده از نیم ست های با طرح ها و سبک های کلاسیک هم می تواند به شما در دست یابی به هدفتان کمک کند. 

رنگ هایی لوکس برای خانه هایی به سلیقه شاهان 

در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های ویکتوریایی باید از رنگ های لوکس و براق استفاده کنید، ترکیب هایی مانند طلایی و سفید نهایت لوکس بودن و شاهزاده وار بودن دکوراسیون داخلی خانه های تان را پدید می آورند. این رنگ ها می توانند در لوازم دکوری ای مانند آینه های بالای کنسول ها، قاب دور شومینه ها و خیلی دیگر از لوازم و وسایل، حتی پایه مبلمان ها هم مورد استفاده قرار بگیرند. مطلب ۲۰ نکته طلایی برای لوکس‌پسندها را بخوانید تا گزینه های بیشتری را پیدا کنید. 

لوازم دکوری برای خانه های ویکتوریایی

دکوری هایی برای خانه هایی به سبک شاهان 

بعضی لوازم و وسایل دکوری هستند که حتما در خانه های ویکتوریایی پیدا می شوند، مثالش همین ساعت های پاندول دار چوبی. که در فضاهایی مانند اتاق نشیمن و یا غذاخوری پیدا می شوند. ساعت ایستاده و جلوه ای جذاب در دکوراسیون منزل است که می توانید از آن ها به زیبایی هر چه تمام تر بهره ببرید. 

نشیمن هایی به سبک ویکتوریایی

نشیمن هایی برای پذیرایی از شاهزاده ها 

اگر می خواهید از مهمان هایتان به سبک شاهان پذیرایی کنید، برای نشیمن خانه تان مبلمان هایی چوبی با نشیمن گاه های عمیق در نظر بگیرید، این مبلمان ها باید از رنگ های خنثی مانند خاکستری باشند و نهایتا با کوسن هایی با رنگ های گرم به آن کمی انرژی اضافه کنید، پیانو، شکوه موسیقی در دکوراسیون منزل است، بد نیست در خانه هایی به سبک ویکتوریایی حضور داشته باشند. 

لوستر هایی پر جزییات برای دکوراسیون داخلی خانه

لوستر هایی برای دکوراسیون خانه های ویکتوریایی 

اگر می خواهید زیبایی خانه های ویکتوریای تان تکمیل شود، نیاز به لوستر ها و چلچراغ های پر کار با شاخه های زیاد دارید تا حسابی فضای تان را روشن کنند و لوکس بودن دکوراسیون داخلی خانه شما را به حد اعلا برسانند. 

خوشحال می شویم شما نظرات و ایده های خود را در بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. اگر شما هم دکوراسیونی به سبکی خاص دارید، از طریق همکاری با تحریریه چیدانه آن را معرفی کنید.

مطالبی که شما را بیشتر با دکوراسیون های لوکس آشنا می کند: ایده های ساده لوکس ترین خانه های جهان !
ویدئو: زندگی لوکس با تکنولوژی
دکوراسیون خانه لوکس با این ۶ وسیله دکوری
دکوراسیون داخلی لوکس به سبک کوکو شانل
اتاق خواب های لوکس با رنگ طلایی!
کف پوش چرمی برای فضاهای لوکس!
شهر کتاب فرشته ، فضای لوکس فرهنگی

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه