visibility 12357 today 1394/12/25

ردپای معماری ایرانی در طراحی داخلی آپارتمان زوج شیرازی!

فضاهای مسکونی: حضور در فضایی با خاستگاه ایرانی اما به سبک مدرن شاید آرزوی خیلی از ما باشد، فضایی خاص که بتواند آرامش را به گونه ای دیگر در زندگی ما جاری کند، آرامشی با حال و هوایی ایرانی اما در عین حال مدرن و امروزی که بتواند پاسخگوی نیاز مخاطبان امروزش باشد! پروژه ی خانه آبی از گروه طراحی و معماری هفت رنگ برای که یک زوج هنرمند با زندگی مدرن و البته علاقه مند به هنر و معماری ایرانی طراحی شد، طراحی که تلفیق سنت و مدرنیته و ایجاد حس آرامش را در فضا با خود به همراه داشت، با چیدانه همراه باشید تا با هم به گوشه و کنار آن سری بزنیم.

پروژه خانه آبی در یک آپارتمان ۱۳۰ متری در شهر شیراز قرار گرفته است. کانسپت اصلی پروژه برای که یک زوج هنرمند با زندگی مدرن و البته علاقه مند به هنر و معماری ایرانی طراحی شد، طراحی که تلفیق سنت و مدرنیته و ایجاد حس آرامش را در فضا با خود به همراه داشت،.

blog post

منزل مسکونی 1

معماری داخلی و طراحی بر اساس نیاز کارفرما و سبک زندگی وی به گونه ای ساماندهی شد که هم مدرن و امروزی باشد هم حس تعلق به گذشته با المان هایی خاص در آن خلق شود . در این پروژه با توجه به در نظر گرفتن بودجه و خواست کارفرما، مبلمان موجود بازسازی شد.

در این پروژه در جهت قناس گیری فضا برای رسیدن به هندسه ای تمیز و ایرانی تلاش شد، در همین راستا دید به آشپزخانه از سالن نشیمن به گونه ای هوشمندانه با جابجایی ساده ی یخچال و طراحی کمد پشت آن بسته شد.

blog post

منزل مسکونی 1

در خانه ی آبی با رجوع به حس معماری سنتی ایران از ترکیب رنگ خاک و آسمان الهام گرفتیم و پالت آبی فیروزه ای و قهوه ای در راستای ایجاد حسی طبیعی و آرام بخش برای فضای دکوراسیون داخلی انتخاب شد .

blog post

چیدمان متفاوت فضای نشیمن منزل

در طراحی سطوح از تعاریف مدرن در فضا بهره گرفتیم تا یکپارچگی فضا حفظ شود و در مقابل برای اضافه کردن رنگ و بوی ایرانی در طراحی نقوش و اکسسوری مثل فرش و قالیچه، پرده و وسایل تزیینی به سراغ موتیو ها و عناصر اصیل ایرانی رفتیم .

blog post

میز ناهارخوری کوچک در دکوراسیون منزل مسکونی

به طور کلی گروه طراحی و معماری هفت رنگ در تلاش خلق فضایی بود که بتواند تلفیقی از زندگی مدرن و امروزی را در بستر هویت و دلبستگی های ایرانی به نمایش بگذارد. 

blog post

رنگ در دکوراسیون اتاق خواب

اگر در فضایی با دکوراسیون خلاقانه کار و زندگی می کنید و یا فضایی این چنینی را می شناسید،که پر از نشانه های شخصی شماست، تورهای چیدانه مشتاق است از شما و محل کار و زندگی تان عکاسی کند و آن را به مخاطبان چیدانه نشان دهد. اگر علاقه دارید که عکس های خلاقانه بیشتری از خانه های ایرانی برای ایده گرفتن ببینید خانه یا محل کار خود را با ما به اشتراک بگذارید!

مطلب پیشنهادی:خانه زوج جوان جنوبی، دکوراسیونی به سفیدی بختشان!
دکوراسیون منزل خانواده هنرمند چایچی در ساری
آپارتمان نوساز بیتا و مهدی با تراس رویایی در کرج!
آپارتمان نوساز مرضیه و علی و رازهای طراحی داخلی آن!
خانه مینیمال بهاره افشاری در خیابان ظفر تهران

نویسنده: گروه طراحی و معماری هفت رنگ| تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
تینا از طراحی ارزان دکوراسیون آپارتمان نقلی خود می گوید!

تینا از طراحی ارزان دکوراسیون آپارتمان نقلی خود می گوید!

عاشقانه آرام زوج جوان در خانه 56 متری!

عاشقانه آرام زوج جوان در خانه 56 متری!

ردپای معماری ایرانی در طراحی داخلی آپارتمان زوج شیرازی!

ردپای معماری ایرانی در طراحی داخلی آپارتمان زوج شیرازی!

1394/12/25 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
بلومیس certificate
بلومیس

بلومیس

فرش دو لایه مدما certificate
فرش دو لایه مدما

فرش دو لایه مدما

خانه پالاز موکت و کاغذ دیواری و لمینیت certificate
خانه پالاز موکت و کاغذ دیواری و لمینیت

خانه پالاز موکت و کاغذ دیواری و لمینیت

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent
x