visibility 8197 today 1395/4/1

دکوراسیون آپارتمان تیلورسویفت در نیویورک با فرش های ایرانی!

چهره هابررسی خانه ای که سلبریتی های محبوب در آن زندگی می کنند همیشه برای مردم جذاب بوده است به همین دلیل ما هم تصمیم گرفتیم تا خانه یکی از این سلبریتی ها را برای شما به نمایش بگذاریم. اما نکته ای که باعث شد تا ما به نمایش این خانه علاقه مند شویم، تم ایرانی ای بود که در خانه تیلور سویفت بر قرار بود، شاید باورتان نشود اما در دکوراسیون داخلی خانه تیلور سویفت المان های زیادی وجود دارد که نشان از علاقه مندی این خواننده جوان به هنر ایرانی و معماری ایرانی دارد. پس بیایید همراه با چیدانه گشتی در خانه او بزنیم. 

دکوراسیون آپارتمان تیلور سویفت در نیویورک با فرش های ایرانی!

نمای خانه تیلور سویفت 

در نمای خارجی خانه این خواننده جوان، چیزی که جلب توجه می کند آجرهای سیاه رنگ است. حتما شما هم خوب می دانید که آجر یکی از مواد و مصالحی است که در ساختمان های ایرانی خیلی زیاد به کاربرده می شود. ترکیب این آجرها با ورقه های آهنی و هماهنگی ترکیب رنگی آن ها بسیار جالب است. 

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: رقص آجر ها در ساختمان مسکونی آجر پوش تهران 

دکوراسیون داخلی پذیرایی خانه تیلور سویفت 

در پذیرایی خانه تیلور سویفت، یک فرش ایرانی به همراه یک مبل که رومبلی آن هم از پارچه ای با طرح و نقش های ایرانی است؛ حسابی خود نمایی می کند. ارتفاع بلند سقف، لوستر مجلل و تابلو هایی با ابعاد و اندازه بزرگ هم می تواند نکته های دیگری باشد که در دکوراسیون داخلی این فضا به چشم می خورد. 

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: پارچه با طرح ایرانی، اصالت در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی نشیمن خانه تیلور سویفت 

نشیمن خانه را می توان پر جزییات ترین فضای خانه تیلور سویفت دانست. استفاده از تضاد رنگ های روشن و تیره، باعث برجستگی این فضا شده است. همچنین نورپردازی های خلاقانه این فضا نیز باعث شده تا دکوراسیون داخلی نشیمن خانه بسیار گرم و صمیمی به نظر برسد. 

دکوراسیون داخلی اتاق غذاخوری خانه تیلور سویفت 

غذاخوری خانه تیلور سویفت، دارای سبک تلفیقی است؛ تلفیقی از سبک ایرانی و سبک کلاسیک اروپایی. ویترین پر جزییات کنار دیوار سبک کلاسیک را تداعی می کند و مبلمان های چوبی با رومبلی هایی که طرح های ایرانی دارند سبک ایرانی را. اما در این میان نمی توان از حضور با شکوه و جلوه گر فرش قرمز رنگ کف که اتفاقا آن هم نمایان گر طرح و نقش های ایرانی است، غافل شد. کل این فضا انرژی و گرمایش را مدیون همین فرش قرمز و خوش رنگ است، به قولی، قرمزهای اشتها آور همان چیزی است که برای غذاخوری احتیاج دارید!

این عکس هم نمای دیگری از اتاق غذاخوری را به شما نشان می دهد تا تجسم فضایی ان برای تان آسان تر شود. 

دکوراسیون داخلی آشپزخانه خانه تیلور سویفت 

رنگ و بوی هنر ایرانی حتی در آشپزخانه خانه تیلور سویفت هم مشخص و عیان است. این آشپزخانه در نگاه اول مدرن دیده می شود، اما قالیچه قرمز رنگ کوچک کف آن همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است. بیشتر تجهیزات آشپزخانه استیل هستند، رفلکس نوری که در این تجهیزات منعکس می شود به بزرگ تر جلوه دادن این آشپزخانه کمک خواهد کرد. 

دکوراسیون داخلی حمام خانه تیلور سویفت

در طراحی دکوراسیون داخلی حمام خانه تیلور سویفت، از سنگ های سفید بهره گرفته شده است. آینه های قاب دار به جذابیت هر چه بیشتر آن کمک کرده است و وجود یک مجسمه سنگی از جنس خود دیوارها زیبایی این فضا را تکمیل کرده است. 

حمام خانه از نگاهی دیگر 

در قسمت دیگر حمام، وان سفید و مجللی قرار گرفته است، هم دیوار ها و هم رنگ وان و تجهیزات حمام همگی روشن است، اما پایه های چوبی وان یکنواختی فضا را در هم شکسته است. 

دکوراسیون داخلی اتاق خواب خانه تیلور سویفت

اتاق خواب خانه تیلور سویفت انگار از بقیه قسمت های خانه جدا است. سبک آن کاملا مدرن است، بازی انواع رنگ ها در آن مشهود است و بافت های زیادی در آن وجود دارد که به زنده تر شدن آن کمک می کند. در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تیلور لوازم دکوری زیادی وجود دارد که نشان از علاقه مندی های او دارد. 

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: دکوراسیونی لوکس با بافت هایی گرم و جذاب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب مهمان خانه تیلور سویفت

این خانه یک اتاق خواب مهمان هم دارد که سبک دکوراسیونی آن کاملا با اتاق خواب اصلی خانه فرق می کند. این اتاق کاملا سبک کلاسیک دارد. هماهنگی رنگ پرده ها و قالیچه کف اتاق می تواند نکته ای باشد که می توان به آن توجه کرد. 

دیگر اتاق خواب مهمان

این خانه دارای یک اتاق خواب دیگر هم هست که سبک دکوراسیونی آن بسیار به دیگر اتاق خواب مهمان نزدیک است. این اتاق هم دارای سبک کلاسیک است اما نکته ای که این اتاق خواب را از دیگر اتاق خواب مهمان متمایز می کند، نورپردازی های شاعرانه آن است. 

استخر داخلی در خانه تیلور سویفت 

در خانه تیلور سویفت یک استخر خانگی بزرگ هم وجود دارد، به نظر من بهترین راه آوردن آرامش به خانه همین است که یک استخر و یا آبنمای خانگی داشته باشید. شاید شما هم دلتان بخواهد در خانه تان یک استخر خانگی داشته باشید، به همین دلیل پیشنهاد می کنم که مطلب طراحی های امروزی استخر سرپوشیده در آپارتمان ها را حتما بخوانید. 

منبع: housebeautiful | مترجم : شمیم آقازاده| تحریریه چیدانه

نویسنده:

more_horiz
مطالب پیشنهادی
گشتی در خانه لئوناردو دی کاپریو

گشتی در خانه لئوناردو دی کاپریو

1393/11/12 ادامه مطلب
دکوراسیون آپارتمان تیلورسویفت در نیویورک با فرش های ایرانی!

دکوراسیون آپارتمان تیلورسویفت در نیویورک با فرش های ایرانی!

5 معمار زن ایرانی که دنیا را جای بهتری برای زندگی کردند!

5 معمار زن ایرانی که دنیا را جای بهتری برای زندگی کردند!

کسب و کارها پیشنهادی
صنایع چوب یش certificate
صنایع چوب یش

صنایع چوب یش

گروه طراحی داخلی مکعب کاغذی certificate
گروه طراحی داخلی مکعب کاغذی

گروه طراحی داخلی مکعب کاغذی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent