visibility 15911 today 1395/4/6

تزیین راهرو منزل، 12 ایده شیک و ساده

ورودی و راهرو: می خواهم یک حقیقت غیر قابل باور را در رابطه با راهرو های خانه با شما در میان بگذارم، شاید باورتان نشود اگر بگویم راهروهای خانه حتی از نشیمن و اتاق خواب ها هم مهم تر هستند و ما اصلا به آن ها اهمیت نمی دهیم. مدام با خودمان فکر می کنیم که چون این فضاهای معمولا کم عرض و کم نور هستند هیچ کاری نمی توان برای آن ها کرد و آن ها را به حال خودشان وا می گذاریم. اما حقیقتش این است که می توان با یک سری ترفندهای دکوراسیونی به تزیین راهرو منزل پرداخت؛ اگر تا انتهای این متن با چیدانه همراه باشید تعدادی از این ایده ها را با شما در میان خواهیم گذاشت. 

blog post

دکوراسیون راهرو منزل در سوهانک تهران

1. تزیین راهرو منزل با فرش های رنگارنگ 

اگر به یک تغییر بزرگ و تاثیر گذار برای تزیین راهرو منزل تان احتیاج دارید به فرش ها اعتماد کنید. آن ها دقیقا همان کاری را برای تان انجام خواهند داد که از آن ها توقع دارید، بی کم و کاست. به نظر من می توانید از فرش های ایرانی استفاده کنید ولی این که کدام فرش ایرانی مناسب دکوراسیون منزل شماست؟ سوالی است که شما باید به آن پاسخ دهید. 

blog post

میز کنسول مدرن در دکوراسیون منزل

2. تزیین راهرو منزل با قاب عکس های زیبا 

شما می توانید راهرو خانه تان را به یک گالری زیبا تبدیل کنید، اگر می پرسید چگونه، خب باید بگویم با قاب عکس های زیبا. تعدادی از عکس های زیبا و مورد علاقه تان را چاپ کنید، برای آن ها قاب های زیبا تهیه کنید و آن ها را روی دیوار راهرو خانه تان نصب کنید. این هم به نوبه خود یکی از ترفندهای دکوراسیونی برای تزیین راهرو منزل است. 

blog post

دکوراسیون راهرو در ساختمان الهیه

3. تزیین راهرو منزل با کنسول های چشمگیر 

اگر نمی دانید کنسول های تان را کجا بگذارید، ما به شما یک تقلب می رسانیم، آن ها را داخل راهرو بگذاید و رویش را با وسیله های تزیینی پر کنید. این جوری دو نشان را با یک تیر می زنید هم کنسول های زیبا را به خانه تان آورده اید و هم برای تزیین راهرو خانه تان یک راه حل خوب پیدا کرده اید. در ضمن برای تزیین کنسول های هم می توانید به مطلب ایده های جذاب چیدن لوازم دکوری روی کنسول ها مراجعه کنید. 

blog post

راهرو و ورودی منزل مسکونی زعفرانیه

4. نورپردازی برای تزیین راهرو منزل 

برای تزیین راهرو منزل تان از انواع و اقسام نورپردازی ها هم می توانید کمک بگیرید. مطمئن باشید که نورپردازی شیک و زیبا در طراحی دکوراسیون منزل حسابی به چشم می آید و یکنواختی فضای شما را از بین می برد. 

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: نورپردازی ایده آل برای فضاهای مختلف خانه

5. ازاره های چوبی طرح دار برای تزیین راهرو منزل 

ازاره های طرح دار هم یکی دیگر از راه حل هایی است که می توانیم آن ها را به شما پیشنهاد بدهیم، این ازاره ها دارای طرح های مختلفی هستند که می توانید آن ها را با توجه به سبک طراحی دکوراسیون داخلی خانه و سلیقه تان انتخاب کنید، آن ها را نصب کنید و از بودنشان احساس رضایت کنید. 

blog post

طراحی فضای ورودی و راهرو

6. تزیین راهرو منزل با کتابخانه 

راهرو ها می توانند با آغوش باز پذیرای کتاب ها و کتابخانه های شما باشند. می توانید تعدادی قفسه در راهرو بسازید و برای طبقه بندی و نظم دهی به کتابخانه های تان از آن ها کمک بگیرید. اصلا راهرو ها می توانند جای خالی کتابخانه در دکوراسیون داخلی خانه شما را پر کنند. 

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: چگونه برای آپارتمان کوچک مان کتابخانه بسازیم؟

7. تزیین راهرو منزل با نقاشی های دیواری 

روی دیوارهای راهرو خانه تان نقاشی بکشید، آن ها را با کاغذ دیواری های مختلف بپوشانید. جرات این را داشته باشید که طرح های بزرگ روی دیوارتان پیاده کنید. برای این کار می توانید از مطلب تزیین دیوار با ۷ راه حل سریع و ارزان هم کمک بگیرید. 

blog post

عکاسی معماری از فضای های مختلف منزل

8. با آینه ها راهرو منزل را تزیین کنید 

راه دیگر تزیین راهرو منزل استفاده از آینه ها است. اگر عرض راهرو تان کم است که حتما باید این کار را انجام دهید چرا که انعکاس تصویرها باعث می شود که حس بزرگ بودن به فضا راهرو تان منتقل شود. مطلب چگونه از آینه ها در دکوراسیون داخلی استفاده کنیم به شما کمک می کند تا بهترین راه حل را پیدا کنید.

9. کل دیوار را آینه پوش کنید 

حتی شما می توانید به جای این که از قاب آینه ها استفاده کنید، کل یک دیوار را آینه کاری کنید. هیچ اشکالی ندارد. 

10. تزیین راهرو با آبنمای خانگی 

آبنمای خانگی ، طراوت و آرامش در دکوراسیون منزل تان پدید می آورد و در ضمن می تواند به عنوان راه حلی دوست داشتنی برای تزیین راهرو ها در نظر گرفته شود. زیباترین آبنماها برای باغ و دکوراسیون منزل را در قسمت اهالی فن چیدانه می توانید پیدا کنید. 

blog post

طراحی مدرن فضای ورودی خانه شریفی ها

11. درب های رنگی برای تزیین راهرو 

اگر در راهرو های خانه تان درب دارید آن ها را با رنگ های خاص و براق رنگ کنید تا به چشم بیایند. این ترفند دکوراسیونی می تواند هیجان را به دکوراسیون داخلی راهرو های خانه شما بیاورد و آن ها را به بهترین نحو ممکن تزیین کند. 

blog post

دیوارپوش فضای ورودی و راهرو

12. تزیین راهرو منزل با گیاهان خانگی 

اگر دوست دارید تزیین راهرو های تان با طراوت و نشاط همراه باشد، می توانید از گیاهان خانگی برای این کار کمک بگیرید. این ترفند می تواند یکی از ۸ کاربرد گیاهان خانگی در طراحی دکوراسیون منزل باشد، که اتفاقا بسیار هم جذاب است. 

منبع: houzz | مترجم : شمیم آقازاده| تحریریه چیدانه

نویسنده:

more_horiz
مطالب پیشنهادی
جاکفشی آپارتمانی، چه رنگی انتخاب کنم به ورودی منزلم بیاد؟

جاکفشی آپارتمانی، چه رنگی انتخاب کنم به ورودی منزلم بیاد؟

راهرو ورودی خانه، این ورودی سرشار از انرژی مثبت است!

راهرو ورودی خانه، این ورودی سرشار از انرژی مثبت است!

1398/12/17 ادامه مطلب
مخفی کردن کنتور برق در خانه، 8 ترفند مشکل گشا !

مخفی کردن کنتور برق در خانه، 8 ترفند مشکل گشا !

کسب و کارها پیشنهادی
گروه معماری محمدرضا اطمینان مهر certificate
گروه معماری محمدرضا اطمینان مهر

گروه معماری محمدرضا اطمینان مهر

کاغذ دیواری راش آلمان certificate
کاغذ دیواری راش آلمان

کاغذ دیواری راش آلمان

گروه ساختمانی نکسا certificate
گروه ساختمانی نکسا

گروه ساختمانی نکسا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent