visibility 6813 today 1395/4/19

دکوراسیون جین پوش، شلوارهای جین کهنه را دور نیندازید!

ترفندهای دکوراسیون: شلوارهای جین پارچه ضخیم و مقاومی دارند که به‌راحتی پاره و خراب نمی‌شوند فقط شاید استفاده طولانی‌مدت از آنها باعث ساییدگی و بی‌رنگ و رویی‌شان شود یا حتی شما را دچار دلزدگی کند. پس اگر شما هم در منزل‌تان شلوار جین کهنه دارید، دور نیندازیدش و استفاده مجدد از آن را مد نظر قرار دهید. با کمی حوصله و خلاقیت می‌توانید از این شلوارها استفاده‌ای دوباره کنید. پس با چیدانه در این مسیر همراه باشید.

1. شما می‌توانید از شلوارهای کهنه‌تان به‌راحتی کیف بدوزید و از ابتکاری که به خرج داده‌اید، لذت ببرید. این کیف دخترانه از یک شلوار کهنه و قدیمی درست شده است. مطمئنا شما هم با استفاده از چنین کیفی سلیقه‌تان را به همه نشان می‌دهید.

2. به این جامدادی‌های زیبا نگاه کنید. اینها جیب‌های شلوارهای کهنه و قدیمی هستند که با کمی خلاقیت وسیله‌ای کاربردی برای جمع و جور کردن مدادهای بچه‌ها شده‌اند. واقعا زیباست؛ این‌طور نیست؟

3. روش دیگر دوختن جیب پشت شلوارها روی یک زیربشقابی است. در این صورت زیربشقابی شما هم جایی برای قرار دادن دستمال سفره یا قاشق و چنگال دارد.

4. اگر در خانه‌تان یک کوچولوی بانمک و دوست‌داشتنی دارید، می‌توانید با درست کردن این بالشتک‌های زیبا هم او را خوشحال کنید و هم اینکه از تزیین اتاقش با دست‌سازه خودتان لذت ببرید.

مطلب پیشنهادی: تزئین دیوار اتاق کودک، ۱۰ ایده شگفت انگیز!

5. ابتکار به خرج دهید و از شلوار جین‌های قدیمی‌تان روتختی‌ای به این زیبایی درست کنید. برای این کار بهتر است از جین‌هایی که رنگ‌های مختلفی دارند، استفاده کنید و آنها را خیلی خوب و مساوی کنار هم بنشانید. هم زیباست و هم مقرون به صرفه!

6. درست کردن یک پیشبند آشپزخانه هم با جین‌های قدیمی کار چندان سختی نیست. امتحان کنید و هنر دست‌تان را به نمایش بگذارید.

7. به این جا ابزاری زیبا نگاه کنید. هر چه تعداد جیب‌های این جا ابزاری بیشتر شود، شما جای بیشتری برای گذاشتن ابزارهای‌تان دارید. ضمنا می توانید از آن به عنوان جاجورابی نیز استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین ایده ها برای جاجورابی و لباس های کوچک

8. این صندلی هم ابتکار دیگری در استفاده از شلوارهای جین است. شما حتی می‌توانید با این شلوارها صندلی و چهارپایه‌های‌تان را متنوع روکش کنید.  

اینها فقط چند نمونه از کاربردهای شلوارهای جین قدیمی بود. مطمئن باشید با کمی فکر و سلیقه وسایل خیلی مفیدی می‌توانید از این شلوارهای کهنه و قدیمی بسازید. برای دیدن ایده های جذاب دیگر که دکوراسیون داخلی شما را منحصر به فرد می کنند، مجله منزل را از دست ندهید.

منبع: مجله منزل | نویسنده: سمانه مؤمن برمی

نویسنده:

کارشناسی مهندسی معماری از دانشگاه سراسری شیراز - دانشکده هنر و معماری کارشناسی ارشد طراحی داخلی از دانشگاه سوره - دانشکده معماری مدیر محتوا در وبسایت چیدانه نویسنده در مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون جین پوش، شلوارهای جین کهنه را دور نیندازید!

دکوراسیون جین پوش، شلوارهای جین کهنه را دور نیندازید!

12 ایده آسان برای نگهداری موبایل و تبلت در خانه

12 ایده آسان برای نگهداری موبایل و تبلت در خانه

نکات خانه داری، گوشتان را به این 9 دروغ بزرگ ببندید!

نکات خانه داری، گوشتان را به این 9 دروغ بزرگ ببندید!

کسب و کارها پیشنهادی
گالری فرش جزایری certificate
گالری فرش جزایری

گالری فرش جزایری

طراحان دیمان certificate
طراحان دیمان

طراحان دیمان

گروه معماری پگاه کریمیان certificate
گروه معماری پگاه کریمیان

گروه معماری پگاه کریمیان

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent