تبلیغات
E رومانته F فارست چوب و هنر E
امتیاز: 0.3 0 نظر | ثبت نظر

13 بهمن 1398

10 ترکیب رنگ پرطرفدار طوسی در دکوراسیون منزل!

رنگ طوسی: شاید جمله ی طوسی، طوسی، پادشاه رنگ ها در دکوراسیون مدرن! کمی اغراق آمیز به نظر برسد اما باید بگوییم که در شاخه ی ترکیب رنگ ها این جمله حقیقت محض محسوب می شود. رنگ طوسی در واقع رنگی خنثی از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید است که به خوبی می تواند با بیشتر رنگ ها ترکیب شود.

 امروز در چیدانه 10 ترکیب رنگ پرطرفدار طوسی در دکوراسیون را با هم بررسی می کنیم، با ما همراه باشید:

 • ترکیب رنگ طوسی با زرد
 • ترکیب رنگ طوسی قهوه ای 
 • ترکیب رنگ طوسی با طوسی
 • ترکیب رنگ طوسی و آبی
 • ترکیب رنگ طوسی و سفید شیری
 • ترکیب رنگ طوسی و سفید خالص
 • ترکیب رنگ طوسی و سبز
 • ترکیب رنگ طوسی و صورتی
 • ترکیب رنگ طوسی و نارنجی
 • ترکیب رنگ طوسی و بنفش

1. ترکیب رنگ طوسی با زرد در دکوراسیون منزل

یکی از پر طرفدار ترین ترکیب رنگ ها در دکوراسیون منزل ترکیب رنگ دکوراسیون طوسی با زرد است. در چنین ترکیبی بهتر است رنگ طوسی رنگ زمینه باشد و زرد رنگ مکمل و جزئی برای روح بخشیدن و دلنشین کردن بیشتر فضا. به طور مثال درتصاویر زیر مبلمان طوسی رنگ در دکوراسیون منزل انتخاب شده و کوسن ها و یا مبل تک به رنگ زرد و محدود انتخاب شده اند.

مطالب بیشتر: افسردگی رنگ طوسی را با زرد درمان کنید!!

2. ترکیب رنگ طوسی و قهوه ای در دکوراسیون

رنگ طوسی به دلیل خنثی بودن فضای پیرامون را سرد جلوه می دهد. ترکیب رنگ قهوه ای با طوسی می تواند فضای دکوراسیون شما متعادل تر کند و گرمای منحصر به فردی به فضای شما ببخشد. 

مطالب بیشتر: رنگ خاکستری مایل به قهوه ای چه رنگی است؟

3. ترکیب رنگ طوسی با طوسی در دکوراسیون منزل

با استفاده از طیف رنگی طوسی در دکوراسیون منزل خود می توانید به سادگی آرامش را مهمان فضای خود کنید. همان طورکه در این فضا می بینید به دلیل استفاده از رنگ های سیر و روشن طوسی فضا از حالت مرده تبدیل به فضایی پویا اما با آرامش نسبی شده است. حضور جزئی رنگ های سبز و آبی شفاف این پویایی را دو چندان کرده است. 

مطالب پیشنهادی: رنگ طوسی، این مدرن پرطرفدار برای دکوراسیون منزل!

4. ترکیب رنگ طوسی و آبی در دکوراسیون

اگر می خواهید رنگ سال 2020 را به دکوراسیون منزل خود بیاورید حتما ترکیب رنگ طوسی و آبی را انتخاب کنید. همانطور که می دانید رنگ امسال آبی کلاسیک، رنگی بین آبی کاربنی و سورمه‌ای است و شاید بتوان گفت همان رنگ لاجوردی است. اگر شما هم تصمیم دارید تغییری در دکوراسیون خانه‌تان ایجاد کنید؛ می‌توانید رنگ آبی را جزو گزینه‌های‌تان در نظر بگیرید، و همانند تصاویر زیر با اضافه کردن چند کوسن و لوازم دکوری با تم رنگ آبی در یک زمینه به رنگ طوسی در دکوراسیون منزل تان فضایی منحصر به فرد را خلق کنید!

مطالب پیشنهادی: 7 ترکیب رنگی جذاب با طوسی

5. ترکیب رنگ طوسی با سفید شیری در دکوراسیون خانه

اگر شما به دنبال یک دکوراسیون با تم رنگی لطیف و در عین حال خاص و قوی هستید پیشنهاد من به شما انتخاب ترکیب رنگ طوسی با سفید شیری در دکوراسیون است. توجه داشته باشید که در تمام ترکیب رنگ های ذکر شده، رنگ طوسی به عنوان رنگ زمینه و غالب و سایر رنگ ها به عنوان رنگ مکمل و ثانویه مطرح شده است.

مطالب بیشتر: طوسی، پادشاه رنگ ها در دکوراسیون مدرن!

6. ترکیب رنگ طوسی با سفید خالص در دکوراسیون منزل

 استفاده از رنگ سفید خالص با طوسی در دکوراسیون منزل شما می تواند فضا را تا حد زیادی روشن کند. استفاده از رنگ چوب در کنار این ترکیب تا حد زیادی می تواند تعادل را در فضای داخلی شما به جود آورد. 

مطالب پیشنهادی: دکوراسیون منزل خود را با رنگ طوسی زیبا کنید

7. ترکیب رنگ طوسی با سبز در دکوراسیون

با استفاده از رنگ سبز به سادگی می توانید به فضایی با دکوراسیون طوسی سرزندگی وطراوت ببخشید، این دکوراسیون طوسی و سبز منحصر به فرد می تواند هم در فضای داخلی و هم در نمای خارجی ایجاد شود و جلوه ی منحصر به فردی برای شما به وجود آورد. برای جلوه ی بیشتر ترکیب رنگ طوسی بهتر است از رنگ سبز متمایل به زرد استفاده کنید. 

مطالب بیشتر: با رنگ طوسی آشتی کنید!

8. ترکیب رنگ دکوراسیون طوسی صورتی

دکوراسیون طوسی صورتی کم رنگ یکی از پر طرفدارترین ترکیب رنگ طوسی به خصوص در اتاق دختران نوجوان و تازه عروس ها می باشد.

مطالب پیشنهادی: 10دلیل برای دوست داشتن صورتی و خاکستری

9. ترکیب رنگ طوسی با نارنجی در دکوراسیون خانه

ترکیب رنگ طوسی با نارنجی در دکوراسیون منزل یکی از بهترین ترکیب رنگ طوسی برای انرژی بخشی به فضای داخلی شما محسوب می شود همچنین این ترکیب رنگ برای فضاهایی مانند اتاق کودک نیز ترکیب رنگی منحصر به فردی محسوب می شود.  

مطالب بیشتر: رنگ دیوار پذیرایی، رنگش کنم یا بذارم سفید بمونه؟

10. ترکیب رنگ طوسی با بنفش در دکوراسیون منزل

ترکیب رنگ طوسی با بنفش در دکوراسیون منزل یکی از ترکیب رنگ های لوکس است که برای دکوراسیون هایی به سبک کلاسیک بسیار مناسب می باشد. توجه داشته باشید در چنین ترکیبی رنگ بنفش بهتر است بنفش ارغوانی باشد و برای طوسی از ترکیب طوسی های سیر و روشن استفاده کنید تا ظاهر منحصر به فردی به فضای دکوراسیون شما ببخشد.  

همانطور که در تصاویر بالا به خوبی مشاهده کرذید با این 10 ترکیب رنگ پرطرفدار طوسی در دکوراسیون منزل می توانید هماهنگی خوبی در فضای خود ایجاد نماید.

مطالب پیشنهادی:

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
 • 28074 بازدید

 • |
 • 0 نظر

 • |
 • 13 بهمن 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
طرح پردازپایا طرح پردازپایا
14 نمونه کار

تلفن: 02188701840
شرکت توکا شرکت توکا
12 نمونه کار

تلفن: 02188912266
آینه کنسول و ساعت سادین آینه کنسول و ساعت سادین
7 نمونه کار

تلفن: ۰۸۱۳۲۶۳۱۱۷۲
لوکس سنتر لوکس سنتر
12 نمونه کار

تلفن: 09120344608
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173