تبلیغات
E لومانو E بازار مبل E دورینو
امتیاز: 0.0

28 مهر 1395

دکوراسیون کافی شاپ تمام عیار، 8 راز طراحی!

رستوران و کافی شاپ: این روزها کافه ها صرف نظر از اینکه در کدام قسمت شهر قرار داشته باشند، جذاب و رایج هستند. حس صمیمیت، گرما و مفهوم زندگی را به خوبی می توان در دکوراسیون کافی شاپ به چشم دید. کافه تجسمی از فضای دعوت کننده است و هر کافه دکوراسیون خاص خود را دارد. با راهنمایی مبلمان جهانتاب به توصیف ویژگی های اصلی دکوراسیون کافی شاپ، مبلمان و آنچه نیازمند طراحی کافی شاپ است، می پردازیم:

کافه چیست؟

به گفته ویکی پدیا کافه یا کافی شاپ فضایی است که در آن نوشیدنی و یا وعده های سبکی سرو می شود. کافه جهت معاشرت و گفتگوی مردم استفاده می شود.
با ایجاد طراحی خاص، استفاده از مبلمان و میز و صندلی مناسب و وارد کردن المانی ویژه در دکوراسیون داخلی کافه می توان اطمینان حاصل کرد که نتیجه خوبی از چیزی که انتظار می رود، حاصل شود. این روزها کافه های شهر و فرهنگ کافه نشینی به یکی از تفریحات مردم تبدیل شده و افراد به دنبال فضاها و دکوراسیون هایی هستند که بتوانند ساعت های طولانی را در آنجا سپری کرده و خاطرت دلچسبی به جای بگذارند.

نورپردازی در کافی شاپ

یکی از ویژگی های مهم در دکوراسیون کافی شاپ نورپردازی آن است. طبق نظر مبلمان جهانتاب نورپردازی کافی شاپ نباید به گونه ای باشد که همه فضا را روشن کند، چرا که ایجاد حریم و حس آرامش و امنیت در افراد درون کافی شاپ اولویت دارد.

قرارهای مهم کاری در کافی شاپ

از نظر فرهنگی کافه می تواند فضایی برای تعاملات اجتماعی باشد. صرفا درون فضای کافی شاپ قرارهای دوستانه و صمیمی گذاشته نمی شود. گاهی دیدارهای رسمی و مربوط به کار درون کافی شاپ ایجاد می شود و در این صورت است که فضای رسمی تر و کمی کلاسیک به حس متقابل افراد کمک می کند.

کافی شاپ مکانی برای دیدارهای دوستانه

افرادی که برای دیدارهای دوستانه، گپ و گفت و مرور خاطرات قدیمی دور هم جمع می شوند، فضایی را می پسندند که در آن دکوراسیون کافی شاپ محیطی نه چندان ساکت و دنج باشد. همهمه و شلوغی، شوق دیدار دوستانی که همه را در میزهای گرد دور هم جمع می کند به گوش باقی مشتریان درون کافی شاپ می رساند.

دکوراسیون کافی شاپ برای خلوت تنهایی

آیا برایتان پیش آمده که بعد از همه فعالیت و کارهای روزانه خود نیاز به آرامش، کمی فکر کردن و نوشیدن چای دلنشین داشته باشید؟ کافه های دنج و ساکتی که با نورپردازی ملایم شما را به آرامش دعوت می کنند، گزینه خوبی در این مواقع هستند. در دکوراسیون کافی شاپ زمانی که می خواهید تنها از زمان خود لذت ببرید، بهتر است گوشه ای دنج با صندلی تک نفره و گاها بلند را انتخاب کنید.

استفاده از فضای کافی شاپ برای مطالعه

افراد کتابخوان همیشه در شهر به دنبال فضا و مکان هایی هستند که بتوانند در سکوت به مطالعه کتاب ناتمام خود بپردازند. کافه های درون شهر انتخاب خوبی برای افراد کتابخوان است و اگر دکوراسیون کافی شاپ مناسب باشد، شاید این افراد ساعت ها در آنجا نشسته و به مطالعه بپردازند.

دکوراسیون کافی شاپ؛ فضایی مناسب خانواده

به گفته کارشناسان مبلمان جهانتاب افراد یک خانواده برای ایجاد تنوع و گذراندن ساعاتی در کنار هم نیاز به مکان هایی مناسب دارند تا بتوانند از احوال هم بیشتر باخبر شوند. دکوراسیون کافی شاپی که فضایی ایجاد کند تا بتوان با خیال آسوده و بدون استرس به صحبت و گفتگو پرداخت. میز و صندلی راحت و مناسبی که شما را به زمان طولانی برای نشستن دعوت کند.

گفتگوهای دو نفره در فضای داخلی کافی شاپ

بسیاری از دیدارهای اولیه و آشنایی هایی که در زندگی افراد پدید می آید، نیاز به فضایی آرام دارد. کافی شاپ به عنوان مکانی مناسب باید فضای دو نفره و صمیمی ایجاد کند تا لذت بیشتری از با هم بودن بوجود بیاید.

شما می توانید به پروفایل اهالی فن مبلمان جهانتاب در چیدانه سری بزنید و بعد از به دست آوردن اطلاعات تماس، با پروژه ها و محصولات این گروه در زمینه کافی شاپ و رستوران آشنا شوید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

تبلیغات
اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
مبلمان ماندگار مبلمان ماندگار
4 نمونه کار

تلفن: 02144977315
مجله منزل مجله منزل
3 نمونه کار

تلفن: 02123051170
گروه معماری بام گروه معماری بام
27 نمونه کار

تلفن: 09127161396
فروشگاه اینترنتی دکووال  decowall فروشگاه اینترنتی دکووال  decowall
24 نمونه کار

تلفن: 021۸۸۰۵۲۸۶۴
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173