کابینت سفید، دکوراسیون آشپزخانه دلباز و پر نور!

آشپزخانه: دکوراسیون آشپزخانه ایده آل بسیاری از ما باید با فضای بیرون ارتباط داشته باشد و نور زیادی از تمامی پنجره هایش وارد فضا شود ولی خوب به دلایل متعددی این اتفاق همیشه رخ نخواهد داد. بهترین راه برای مهیا کردن چنین شرایطی این است که از رنگ سفید به صورت تک رنگ در فضا استفاده کرد و نوری مصنوعی به محیط بخشید. در این حالت به نظر می رسد که آشپزخانه نور خود را از یک منبع طبیعی دریافت می کند و یا حداقل احساس روشنایی و بزرگی فضا به شما دست خواهد داد.

blog post

دکوراسیون آشپزخانه سفید

در تصویر بالا فضای طراحی شده از گروه دکوراسیون پارسه نوین را می بینید که بر روی دیوار های اصلی اش پنجره ای ندارد ولی از آنجایی که از رنگ سفید استفاده شده است کابینت ها و آشپزخانه روشن و بزرگ تر به نظر می رسند.

blog post

دکوراسیون آشپزخانه

افرادی که ترجیح می دهند آشپزخانه ای با رنگ های مختلف و لوازم ترکیبی داشته باشند می توانند در پس زمینه فضای خود رنگ سفید را به کار ببرند. این کار شبیه به این است که در یک گالری با پس زمینه روشن تمامی آثار هنری، خودشان را به خوبی نمایان خواهند کرد.

blog post

انواع دکوراسیون آشپزخانه

به گفته گروه دکوراسیون پارسه نوین بسیاری از افراد به استفاده از لوازم آویختنی و دکوری در آشپزخانه علاقه بسیاری دارند. در این شرایط داشتن آشپزخانه سفید رنگ مانند یک بوم سفید عمل کرده و باعث جلوه بیشتر لوازم تزئینی می شود.

blog post

انواع دکوراسیون آشپزخانه

رنگ سفید همچنین برای کسانی که شانس داشتن منظره بسیار خوبی در پشت پنجره های آشپزخانه شان دارند گزینه بسیار خوبی خواهد بود. در این صورت اصلا لازم نیست با کمک طرح های شلوغ و پرنقش بخواهید توجه کسی را جلب کنید. رنگ سفید همچنین در به تعادل رساندن رنگ های تیره هم کارآیی دارد چرا که ما تمام تلاشمان را می کنیم که حداقل استفاده از رنگ های تیره را در کف زمین داشته باشیم بنابراین استفاده از رنگ های روشن تر بسیار مناسب خواهد بود.

blog post

دکوراسیون آشپزخانه سفید

در تصویر بالا دکوراسیون آشپزخانه ای را می بینید که در آن استفاده از رنگ سفید به خوبی طراحی شده و از موادی با کیفیت بسیار بالا مانند سنگ مرمر بر پیشخوان آشپزخانه سفید نیز استفاده شده است. در این شرایط استفاده از رنگ های مختلف از زیبایی و جذابیت سنگ مرمر کاسته خواهد کرد.

blog post

طراحی و دکوراسیون آشپزخانه

رنگ سفید همچنین باعث این می شود که آشپزخانه به نظرتان بزرگ تر و زیبا تر از آنچه که هست جلوه کند.

اگر هم آنقدر خوش شانس هستید که آشپزخانه ای بزرگ و گران قیمت داشته باشید به پیشنهاد دکوراسیون پارسه نوین باز هم می توانید به کمک رنگ سفید جذابیت آن را افزایش داده و فضای خانه تان را بزرگ تر و جذاب تر کنید.

blog post

انواع دکوراسیون آشپزخانه

شرکت های رنگ سازی بسیاری هستند که رنگ های سفید فوق العاده و جذابی تولید می کنند که باعث تمیزتر و زیباتر جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه تان می شود. با این حال می توانید از نوعی رنگ سفید استفاده کنید که مقداری زردی، قهوه ای  و یا خاکستری در آن ترکیب شده باشد که کمی گرمای بیشتری را به شما القا کند.

به این نکته نیز توجه داشته داشته باشید که در زمانی که می خواهید به فروشگاه رنگ فروشی بروید و رنگ سفید را خریداری کنید، درجه رنگی سفید در مانیتور هایی که کد رنگی آن را برایشان تعریف شده می کنند متفاوت خواهد بود.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از این گروه به پروفایل اهالی فن دکوراسیون پارسه نوین در وبسایت چیدانه مراجعه کنید تا همچنین اطلاعات تماس آنها در دسترس شما قرار گیرد.

منبع: دکوراسیون پارسه نوین | گردآوری در تحریریه چیدانه 

نویسنده:

کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست- دانشگاه تهران معماری داخلی- پردیس هنرهای زیبا عضو تیم تحریریه چیدانه و مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه، 11 اشتباه که مرتکب می شوید!

رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه، 11 اشتباه که مرتکب می شوید!

دکوراسیون خانه های ایرانی، سادگی رمز زیبایی این خانه در اهواز

دکوراسیون خانه های ایرانی، سادگی رمز زیبایی این خانه در اهواز

1399/10/28 ادامه مطلب
قبل و بعد بازسازی 10 آشپزخانه قدیمی!

قبل و بعد بازسازی 10 آشپزخانه قدیمی!

کسب و کارها پیشنهادی
مهراز همسنگ و کمانه راگا certificate
مهراز همسنگ و کمانه راگا

مهراز همسنگ و کمانه راگا

مبلمان پارسه certificate
مبلمان پارسه

مبلمان پارسه

طرح پردازپایا certificate
طرح پردازپایا

طرح پردازپایا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent