visibility 3491 today 1394/3/12

وسایل اداری غول پیکر که شما را متعجب خواهد کرد!

فضاهای اداری و تجاری: ظاهرا رسیدن به اید‌ه‌های خلاقانه کار بسیار سختی نیست. خلق فضایی که نه تنها مسئله محدودشدن فضا را از نظر بصری حل می‌کند، بلکه نهایتا مانند یک پارتیشن به ایجاد فضاهای اداری جداگانه منجر می‌شود. این ها اهدافی هستند که توسط ذهن روشن و خلاق استودیو طراحی گرافیک رادفورد والیس (Radford Wallis) به دست آمده‌اند.

شرکت ساختمانی با نام Land Securities می‌خواست تا فضاهای بزرگی را به فضاهای اداری متمایز تقسیم کند تا بتواند آن‌ها را به مشتریان بالقوه خود نشان دهد. به جای استفاده از دیوارها و علامت‌های همیشگی، آن‌ها کار خلاقانه‌ای کردند و با ساختن وسایل اداری در ابعاد بزرگ و قراردادن آن‌ها در نقاط کلیدی فضا فضای بسیار جذاب و زیبایی خلق کردند. 

نتیجه نهایی از حالت‌های مختلف وسایل ادارای و این ایده که باید فضای موجود فضایی ملموس باشد الهام گرفته شده است. طراحان استودیو رادفورد والیس نحوه رسیدن به چنین ایده‌ای را بیان می‌کنند: «ما برای تاثیرگذاری زیاد و اجتناب از ایده‌های کلیشه‌ای سعی کردیم تا وسایل اداری را در ابعاد بزرگ بسازیم و آن‌ها را تبدیل به نشانه‌های اصلی فضا کنیم. سپس این اشیای بزرگ در جاهایی قرار گرفتند که معمولا پارتیشن‌ها در آن‌ قسمت‌ها ساخته می‌شوند.»

 

منبع: eoffice | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
وسایل اداری غول پیکر که شما را متعجب خواهد کرد!

وسایل اداری غول پیکر که شما را متعجب خواهد کرد!

پتوی بافتنی در دکوراسیون، این کلاف های درشت جذاب!

پتوی بافتنی در دکوراسیون، این کلاف های درشت جذاب!

میز کامپیوتر مدرن، مدل هایی که نمی توان از دست داد!

میز کامپیوتر مدرن، مدل هایی که نمی توان از دست داد!

کسب و کارها پیشنهادی
مهراز همسنگ و کمانه راگا certificate
مهراز همسنگ و کمانه راگا

مهراز همسنگ و کمانه راگا

دکوپارم certificate
دکوپارم

دکوپارم

 دیبا دکور certificate
 دیبا دکور

دیبا دکور

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent