آبنمای حبابی، پارتیشنی متفاوت در دکوراسیون داخلی

آبنمای حبابی، پارتیشنی متفاوت در دکوراسیون داخلی

به قلم: سمانه زارعی

جداکننده‌ها و یا پارتیشن‌ها کابرد زیادی در دکوراسیون داخلی دارند. قبلا راجع به انواع پارتیشن خانگی صحبت کرده‌ایم. در این مطلب می‌خواهیم با پارتیشن آبنمای حبابی آشنا شویم. یک جدا کننده‌ی جذاب که نظر هرکسی را به خود جلب می‌کند.

اسکای اسکرپر

 

آبنمای حبابی چیست؟

آبنمای حبابی، نوعی آبنمای است که به شکل استند طراحی می‌شود. این نوع آبنما دارای موتوری است که داخل آبنما حباب تولید می‌کند و جلوه‌ی این پارتیشن را بیشتر می‌کند. این استندها یک راهکار عالی برای جداکردن فضاها از همدیگر هستند. پارتیشن آبنمای حبابی در فضاهای مختلف مسکونی، رستوران، هتل، لابی ساختمان و فروشگاه‌ها کاربرد دارند.

 

مشخصات پارتیشن حبابی

  • این نوع پارتیشن یک صفحه‌ با دید محدود بین دو فضا ایجاد می‌کند.
  • ایجاد حباب‌ها جذابیت آن را افزایش می‌دهد.
  • امکان تغییر رنگ آبنما وجود دارد.
  • به صورت ریموت قابل کنترل است.
  • امکان پخش موسیقی دلخواه در آبنما وجود دارد.

 

پارتیشن حبابی در دکوراسیون مدرن

اگ به دنبال یک جدا کننده فضا در دکوراسیون مدرن منزل هستید، آبنمای حبابی می‌تواند انتخاب شما باشد. این نوع پارتیشن علاوه بر اینکه دو فضا را از همدیگر جدا می‌کند، با وجود آب و حباب، حس شادابی و سرزندگی را به فضای خانه می‌آورد. پارتیشن آبنمای حبابی در ابعاد مختلفی قابل تولید است. مطمئنا این آبنما نه تنها برای بزرگترها بلکه برای کودکان هم بسیار جذاب خواهد بود.

 

کلام آخر:

آبنمای حبابی نوعی پارتیشن و آبنمای مدرن و جدید است که می‌توانید در انواع فضاهای مسکونی، تجاری، اداری آن را استفاده کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه