انواع نظم‌دهنده کنج، این مدل‌ها به کارتان می‌آید!

انواع نظم‌دهنده کنج، این مدل‌ها به کارتان می‌آید!

به قلم: سمانه زارعی

خانه‌های کوچک امروزی نیاز به نظم دهنده‌هایی دارند که به وسایل ریز و درشت خانه سر و سامان بدهند. در مطلب قبلی چیدانه راجع به انواع  نظم دهنده صحبت کرده‌ایم. ولی این مطلب مخصوص نظم دهنده‌های کنج خانه و یا سه گوش است. اگر شما هم گوشه‌ای در خانه دارید که می‌خواهید برای قرار دادن وسایل از آن استفاده کنید، نظم دهنده کنج به دردتان می‌خورد.

دستگیره کابینت

 

نظم دهنده کنج چیست؟

به جز قفسه و شلف‌های مستطیلی و گرد که به طور معمول در فروشگاه‌ها دیده‌ایم، انواعی از نظم دهنده  وجود دارد که مناسب قرارگیری در گوشه‌ها هستند. فضاهایی مانند گوشه حمام، اتاق، آشپزخانه و حتی محل کار و کارگاه‌ها می‌توانند با این نظم دهنده‌های کنج کاربردی شوند.

مطلب پیشنهادی: خرید نظم دهنده آشپزخانه و حمام، از اینا بهتر نداریم!

 

انواع نظم دهنده کنج

نظم‌دهنده‌ها در انواع جنس‌های چوبی، فلزی و یا پلاستیکی ساخته می‌شوند. انواع نظم دهنده‌ها را می‌توان در فضاهای مختلفی استفاده کرد. انواع نظم دهنده‌های کنج می‌توانند به شکل‌ها مختلف زیر باشند:

  • نظم دهنده کنج چوبی که در گوشه‌ای از اتاق خواب قرار بگیرد. و یا نوع ساده آن را می‌توان در اتاق محل کار استفاده کرد.
  • نظم دهنده‌های فلزی، با توجه به جنس‌شان که به راحتی قابل شستشو و خیس شدن هستند، برای فضاهایی مانند سرویس بهداشتی و آشپزخانه کاربرد دارند.
  • نظم دهنده‌های سه کنج زمینی، می‌توانند روی زمین و در گوشه‌ای از اتاق یا آشپزخانه و… قرار بگیرند.
  • نظم دهنده‌های گوشه‌ای دیواری، روی دیوار نصب می‌شوند. یک قفسه کوچک برای قرار دادن وسایل کوچک روی دیوار هستند.
  • نظم دهنده‌های سه کنج قفسه‌ای که در گوشه‌ی خانه برای قرار دادن کتابها هستند و یا حتی جایی برای آویزان کردن چند لباس، نوع دیگری از نظم دهنده‌های گوشه‌ای هستند.

مطلب پیشنهادی: انواع نظم دهنده‌ها، این 5 نوع را با قیمت بررسی کنید!

کلام آخر:

نظم دهنده کنج، در انواع بسیار متنوعی در فروشگاه‌ها وجود دارند. این نوع وسایل در همه قسمتهای خانه، محل کار و کارگاه‌ها قابل استفاده هستند. چندین مدل را در این مطلب ببینید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه