کابینت کلاسیک سفید طوسی، 10 ایده ی جذاب و شیک!

کابینت کلاسیک سفید طوسی، 10 ایده ی جذاب و شیک!

به قلم: سمانه زارعی

کابینت کلاسیک، یکی از انواع کابینت‌های مجلل آشپزخانه است. انتخاب رنگ بخش مهمی از ویژگی‌های کابینت کلاسیک را تشکیل می‌دهد. کابینت کلاسیک سفید طوسی، رنگی است که این روزها توسط افراد زیادی انتخاب می‌شود. این ترکیب رنگی زیبا، جلوه خاصی به آشپزخانه کلاسیک منزل می‌دهد. در این مطلب نمونه‌هایی از کابینت کلاسیک سفید طوسی را ببینید.

دستگیره کابینت

 

 

کابینت کلاسیک سفید طوسی، برای کدام آشپزخانه؟

همانطور که قبلا بارها گفته‌ایم کابینت کلاسیک برای آشپزخانه بزرگ مناسب است، اما برخی از انواع مدل‌های کابینت کلاسیک ساده وجود دارند که می‌توان آنها را برای آشپزخانه‌های کوچک و متوسط در نظر گرفت. کابینت کلاسیک سفید طوسی، باعث ایجاد تعادل رنگی در آشپزخانه می‌شود. ممکن است اگر کابینت‌های آشپزخانه همه طوسی باشند، احساس دلگیری کنید در این حالت رنگ سفید، دکوراسیون آشپزخانه را متعادل می‌کند. کابینت کلاسیک سفید طوسی یک انتخاب شیک و پرطرفدار است.

 

کابینت کلاسیک سفید طوسی ممبران

مهم‌ترین انواع کابینت‌های کلاسیک، کابینت تمام چوب، روکش چوب و کابینت‌های ممبران یا کیوم هستند. کابینت‌های چوبی کلاسیک و روکش چوب، اغلب به خاطر رنگ و طرح چوبی انتخاب می‌شوند به همین دلیل کابینت کلاسیک سفید طوسی اغلب از نوع ممبران هستند. در کابینت‌های ممبران روکش روی درهای کابینت وکیوم و یا پرس می‌شوند.

 

 

چیدمان رنگ در کابینت کلاسیک سفید طوسی

حالا که قرار است از کابینت کلاسیک سفید طوسی در آشپزخانه استفاده کنیم. ترتیب قرارگیری و استفاده از رنگ‌های طوسی و سفید اهمیت دارد. برای چیدمان رنگی این کابینت دو رنگ، چند ایده وجود دارد:

  • کابینت‌های بالایی سفید رنگ باشند و کابینت‌های پایین به رنگ طوسی انتخاب شوند.
  • کابینت‌های اطراف اجاق گاز و هود به همراه جزیره کابینت کلاسیک به رنگ طوسی باشند و بقیه بخش‌ها کابینت سفید نصب شود.
  • کابینت‌های بلند مانند کابینت‌های بالای یخچال و اطراف آن به علاوه‌ی جزیره آشپزخانه، رنگ طوسی باشند و بقیه کابینت‌ها به رنگ طوسی باشند.
  • همه کابینت‌ها به رنگ سفید طراحی شوند و تزئیناتی طوسی رنگ روی کابینت به کار بروند. به طور مثال تاج کابینت کلاسیک به رنگ طوسی باشند و بقیه بخش‌های کابینت سفید رنگ باشند.
  • کابینت‌های طوسی رنگی که صفحه کابینت سفید رنگ دارند و در کنار آنها جزیره آشپزخانه سفید است.
  • همچنین می‌توان در کابینت‌های پله‌ای دو بخش کابینت را به رنگ سفید و طوسی طراحی کرد.

بهترین روش برای انتخاب هریک از این ایده‌ها دیدن نمونه‌های کابینت کلاسیک سفید طوسی است. در ادامه تصاویری از کابینت‌هایی با ترکیب رنگی سفید و خاکستری آمده است. از این نمونه‌ها ایده بگیرید.

 

کابینت سفید طوسی روشن
کابینت سفید طوسی مات

کلام آخر:

کابینت کلاسیک سفید طوسی یک انتخاب شیک و زیبا برای آشپزخانه است. برای انتخاب کابینت کلاسیک سفید و طوسی قبل از طراحی و اجرا، با یک طراح داخلی مشورت کنید و نمونه‌هایی از تصاویر این مدل کابینت را ببینید. در این مطلب تعدادی از این نمونه‌ها آورده شده است که به شما ایده می‌دهد.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه