دکوراسیون خانه کریم باقری، تصاویری از پنت هاوس ورزشکار محبوب

دکوراسیون خانه کریم باقری، تصاویری از پنت هاوس ورزشکار محبوب

به قلم: سمانه زارعی

نوژا دیزاین

کریم باقری بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران است که در دهه هشتاد به عنوان مرد اخلاق فوتبال ایران شناخته شد. در این مطلب تصاویری از دکوراسیون خانه این فوتبالیست معروف و محبوب را ببینید.

کی پلاس

خانه پنت هاوس کریم باقری کجاست؟

اغلب سلبریتی‌ها و ورزشکاران در مناطق بالای تهران خانه دارند. منطقه نیاوران یکی از مناطق شمالی تهران است که خانه‌هایی بزرگ و مجلل و برج‌های لوکس سر به فلک کشیده آن معروف است. خانه پنت هاوس کریم باقری یکی از این خانه‌های مجلل است.

دکوراسیون داخلی خانه کریم باقری

تصاویری در فضاهای مجازی منتشر شده است که گفته می‌شود دکوراسیون خانه کریم باقری است. این تصاویر بخش‌های مختلفی از خانه این فوتبالیست را نشان می‌دهد.

اتاق خواب مجلل

در این اتاق خواب کلاسیک بزرگ از رنگ کرمی و قهوه‌ای استفاده شده است. تختخواب کلاسیک در کنار پرده و کنسول و آینه‌ی کلاسیک یک دکوراسیون هماهنگ را تشکیل داده‌اند.

 

استخر در خانه پنت هاوس

یکی از امکانات خانه‌های لوکس و مجلل، استخر آنهاست. در این تصویر استخر خانه کریم باقری را می‌بینید.

 

مبلمان مجلل

در طراحی دکوراسیون خانه‌های بزرگ و مجلل باید فکری برای هر گوشه و کنار آن کرد. تصویری از دو مبل تکی در گوشه‌ای از پذیرایی را می‌بینید که در کنار آنها شمعدان‌های بزرگی قرار گرفته است. رنگ بنفش یکی از رنگ‌های مجلل در دکوراسیون کلاسیک خانه‌های لوکس است.

 

سالن پذیرایی کلاسیک

فضای پذیرایی بزرگ برای برگزاری مهمانی و دورهمی‌های بزرگ در این خانه‌ها کاربرد دارد. تصاویری از سالن پذیرایی به سبک کلاسیک را ببینید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه