دکوراسیون محل اقامت مینا مختاری در یزد؛ همینقدر ساده و قشنگ

دکوراسیون محل اقامت مینا مختاری در یزد؛ همینقدر ساده و قشنگ

دکوراسیون محل اقامت مینا مختاری در یزد

بهرام رادان به‌عنوان یکی از چهره‌های برجسته سینمای ایران، در طول سال‌های فعالیت خود توانسته نقش‌های ماندگاری را به‌نمایش بگذارد و جوایز متعددی کسب کند. او در تیر ماه 1402 با مینا مختاری، بلاگر، مدل و طراح لباس، ازدواج کرده و به تازگی فرزند پسر آن‌ها به دنیا آمده است. مینا مختاری در صفحه اینستاگرامش به تبلیغ حرفه و شغل خود می‌پردازد. او پس از ازدواج با بهرام رادان به شهرت و محبوبیت بیشتری دست یافت. به تازگی تصاویری از محل اقامت مینا مختاری در یزد توسط خانم بلاگر منتشر شده. خانه‌ای تاریخی و زیبا با دکور سنتی که به اقامتگاه بومگردی تبدیل شده است.

فیلم نت

در این مطلب از چیدانه تصاویری از محل اقامت‌‌ مینا مختاری در شهر یزد را مشاهده خواهید کرد. همچنین با ویژگی‌های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی این هتل سنتی و زیبا آشنا خواهید شد.

محل اقامت‌‌ مینا مختاری در یزد

دکوراسیون محل اقامت مینا مختاری در شهر یزد

مینا مختاری در سفر به شهر یزد در یکی از خانه‌های تاریخی و زیبای این شهر که تبدیل به اقامت‌گاه بوم‌گردی شده، اقامت داشته است. محل اقامت مینا مختاری در شهر یزد، با دکوراسیون سنتی و حال و هوای خاص خود، روح را نوازش می‌دهد. خانه‌ای حیاط مرکزی و عناصر خاصش مانند حوض و درختان سبز که طراوت را به لحظات زندگی می‌کشاند. جدا از اجزای دکوراسیون،‌ حتی جزییاتی مانند ظرف و ظروف و دکوری‌ها هم به شکل ساده، سنتی و با اصالت انتخاب شده‌اند.

محل اقامت مینا مختاری در شهر یزد

بالکن بزرگ رو به حیاطی، مانند تمام خانه‌های کویری رو به حیاط مرکزی خانه و فضای سبزش قرار دارد. این بالکن با فرش لاکی ایرانی زیبایی فرش شده و با یک میز کوتاه و بالش‌‌هایی در کف به‌شکلی ساده اما زیبا دکور شده. پنجره‌ها با چهارچوب چوبی و پرده‌های ساده سفید رو به حیاط گشوده شده‌اند. صندلی راحتی برای مطالعه و لذت از فضای حیاط زیبای خانه در آن قرار داده شده است. دیوارها و از کاهگل و آجر و پله‌ها از آجر ساخته شده و گلدان‌های گلی با گل‌های رنگی این قاب را تکمیل می‌کنند.

مطلب پیشنهادی: تصاویر خلوتگاه‌ و خانه سهراب سپهری؛ شاعر و نقاش پرآوازه ایرانی

دکوراسیون محل اقامت مینا مختاری در شهر یزد

نگاه مینا مختاری به محل اقامت خود در یزد

همسر بهرام رادان در تعریف این اقامت‌گاه بوم‌گردی و به‌طور کلی خانه‌های تاریخی یزد نوشته: “قدیمیا خوب فهمیده بودن از زندگی چی میخوان؛ حیاط، حوض، آسمون، چندتایی درخت که به وقت و فصلش میوه‌هاشو بچینی و بشینی لب حوض لذتشو ببری. همینقدر ساده و قشنگ…"

مطلب پیشنهادی: مبلمان مدرن در دکوراسیون خانه مدرن آشا محرابی

 محل اقامت مینا مختاری در یزد به تعریف او

و در آخر

مینا مختاری، همسر بهرام رادان و بلاگر، مدل و طراح لباس ایرانی به تازگی تصاویری از اقامتگاهی که در سفر به شهر یزد در آن اقامت داشته، منتشر کرده است. محل اقامت مینا مختاری در شهر یزد یکی از خانه‌های تاریخی شهر یزد بوده که امروز به اقامتگاه سنتی تبدیل شده است. این خانه با حیاط مرکزی، دیوارهای کاهگلی و آجری، دکوراسیون و جزییات سنتی و حال و هوای خاص خود، زیبایی، اصالت و آرامش کم‌نظیری را به نمایش می‌گذارد.

برای دیدن تصاویر خانه چهره‌های مشهور ایرانی مطلب تصاویری از خانه احمد شاملو، خانه‌ای پر از شعر را از دست ندهید.


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه