ترفندهای چیدمان گوشه خانه؛ مخصوص کسانی که دنبال فضای استراحت دنج هستند

ترفندهای چیدمان گوشه خانه؛ مخصوص کسانی که دنبال فضای استراحت دنج هستند

دکوراسیون منزل هرشکل و رنگی که باشد، به یک گوشه دنج که مخصوص خودمان باشد نیاز داریم. فضایی برای استراحت جسم و روح، جایی برای آرامش و لذت بردن از لحظه‌های زندگی! در این مطلب از چیدانه، ویدئو و تصاویری با ایده‌های مختلف از طراحی دکوراسیون گوشه دنج خانه را ببینید و ایده بگیرید.

با این وسایل یک گوشه دنج بساز

اول جای مخصوص خود را پیدا کنید. کار سختی نیست؛ گوشه اتاقتان، قسمتی از فضای نشیمن، کنار پنجره یا حتی زیر راه پله خانه! می‌توانند یک گوشه دنج برای گذراندن اوقات برای شما باشند. و یا ممکن است بعد از چیدن دکوراسیون خانه، متوجه خالی ماندن گوشه‌ای از منزل شوید، چه چیز بهتر از طراحی یک گوشه جذاب و دنج؟ چندین وسیله که هم کاربردی باشند و هم فضا را زیباتر کنند، برای ساخت یک فضای لذت بخش لازم است. در ادامه آنها را معرفی کرده‌ایم.

فیلم نت

 

صندلی، مبل یا تشک؟!

این موضوع به سلیقه شما بستگی دارد. می‌خواهید جایی برای استراحت و لم دادن داشته باشید و یا یک صندلی جمع و جور که جای زیادی نگیرد برایتان کافی است؟ با توجه به سلیقه خودتان و شرایط فضا جایی برای نشستن در نظر بگیرید. یک مبل راحتی تکی، یک صندلی راک، تشک راحت، میز و صندلی دو نفره می‌توانند گزینه‌های انتخابی شما برای طراحی دکوراسیون گوشه دنج باشند.

 

گیاهان آپارتمانی، عضو اصلی گوشه دنج خانه

اگر نور کافی به این فضا می‌رسد، حتما از گیاهان آپارتمانی برای زیباتر شدن استفاده کنید. می‌توانید از هریک از نمونه‌های؛ گیاهان با گلدان آویز، چند گلان کوچک کاکتوس، گلدان بزرگ و درختچه‌ای، گیاه رونده و یا یک دسته گل طبیعی داخل گلدان و روی میز استفاده کنید.

قرار دادن میز در گوشه دنج خانه

میز می‌تواند جایی برای گذاشتن وسایل تزئینی و گلدان باشد و یا جایی برای قرار گرفتن خوراکی و چای عصرگاهی. با توجه به نیاز خودتان یک میز کوچک برای فضای دنج خانه تهیه کنید و در کنار صندلی قرار دهید.

 

وسایل تزئینی، از دیوارکوب تا ریسه‌های نوری!

قرار است این فضای دنج و آرام، زیبا و جذاب هم باشد. از وسایل تزئینی مختلفی که دوستشان دارید برای دکوراسیون فضا استفاده کنید. انواع مجسمه‌های کوچک، دیوارکوب‌هایی که خودتان ساخته‌اید و یا چند شمع برای روشن کردن در شبهای تاریک برای طراحی دکوراسیون گوشه دنج خانه کاربرد دارند.

فضای کار در گوشه خانه

می‌توانید از یک گوشه خالی خانه برای طراحی فضایی برای کار هم استفاده کنید. کافی است یک میز و صندلی استاندارد و راحت را گوشه خانه قرار دهید و بقیه وسایل را با دقت در آن بچینید. فراموش نکنید که در این مورد نور کافی برای تمرکز بسیار مهم است.


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه