رایگان بازسازی کن، بعد از اجاره یا فروش تسویه کن!

رایگان بازسازی کن، بعد از اجاره یا فروش تسویه کن!

به قلم: سمانه زارعی

ساقدوش بار

با دیدن خانه متوجه می‌شوید که یک جای کار می‌لنگد! خانه نیاز به رسیدگی و نو شدن دارد. با این وضعیت چه کسی آن را می‌خرد؟ می‌توانید آن را با قیمت مناسب اجاره دهید؟ بازسازی منزل به شکل اصولی در این مواقع ضروری است. ولی مثل همیشه مسئله هزینه‌ها مشکل ساز می‌شود.

کی پلاس

اگر شما هم این دغدغه‌ها را دارید در این مطلب با گروه معماری نیلین همراه شوید، راهکار همینجاست!

 

بازسازی و نوسازی منزل

قبل از پرداختن به موضوع هزینه‌ها بهتر است با مفهوم بازسازی منزل آشنا شوید. اصطلاح بازسازی و نوسازی منزل دربین افراد، به جای همدیگر هم به کار می‌روند ولی این دو عبارت تفاوت‌هایی باهم دارند. بازسازی یا مرمت اساسی‌تر از بازسازی منزل است. در بازسازی یا مرمت تغییراتی برای افزایش استحکام منزل و ماندگاری بیشتر آن انجام می‌شود، ولی نوسازی باعث نو شدن خانه می‌شود و شامل مواردی مانند تغییر رنگ دیوارها، کفپوش، کاغذ دیواری، تغییر شیرآلات و.. است که بیشتر ظاهر خانه را تغییر می‌دهند. به طور کلی هرچیزی که نیاز به تغییرات اساسی و جدی دارد، باید بازسازی شود.

اهداف و مزایای بازسازی منزل

بازسازی منزل مزایایی دارد که با اطلاع از آنها راضی به انجام آن خواهید شد. برخی از مزایای بازسازی منزل که می‌تواند جزو اهداف بازسازی هم باشند عبارتند از:

مرمت بخش‌های آسیب دیده: ممکن است دلیل تصمیم به بازسازی، انجام تعمیرات بخش‌هایی از خانه باشد. با مرمت بخش‌هایی که خراب شده است، طول عمر خانه افزایش می‌یابد. شیرآلات کهنه و خراب، کابینت‌هایی که رنگ و رویشان رفته، لولای پنجره‌ی خراب، دری که به سختی قفل می‌شود و… از جمله مواردی هستند که خرابی آنها زندگی در این خانه را سخت می‌کند، پس لازم است برای بازسازی اقدام کنید.

زیباسازی خانه: با اینکه قسمت‌های مختلف خانه سالم است، ولی ممکن است از دکوراسیون و رنگ و روی دیوارها خسته شده باشید در این مورد بازسازی منزل با طراحی مجدد دکوراسیون، محوطه و یا نما مزیت ایجاد تنوع و زیباترشدن فضا را برای شما خواهد داشت.

کاربردی کردن فضاها: می‌خواهید فضای پذیرایی را بزرگتر کنید، یا جای آشپزخانه را تغییر دهید، و یا ممکن است بخواهید فضای حمام و دستشویی را یکی کنید. این کارها باعث کاربردی‌تر شدن فضا برای شما خواهد شد. در نتیجه یکی دیگر از مزیت‌ها و یا اهداف بازسازی کاربردی کردن فضاهای منزل است.

فروش و افزایش قیمت: گاهی هم افراد، برای اینکه خانه خود را راحت‌تر بفروشند و یا اجاره بدهند، آن را نوسازی و بازسازی می‌کنند. مطمئنا خانه‌ای که مشکلی ندارد و زیباتر است، راحت‌تر فروخته می‌شود.

بازسازی خانه‌های قدیمی

هرچه خانه قدیمی‌تر باشد، نیاز به بازسازی بیشتر در آن حس می‌شود. خانه‌های قدیمی پس از چندین دهه نیاز به مستحکم سازی دوباره دارند در نتیجه احتمال انجام تغییرات اساسی برای جلوگیری از تخریب آنها بیشتر است. خانه‌های قدیمی به دلیل داشتن حیاط و یا نقشه‌های بزرگ و نورگیر، برای بعضی از افراد ارزشمندتر از خانه‌های کوچک و آپارتمانی اما نو هستند، در نتیجه صاحبخانه به جای فروش آن تصمیم به بازسازی خانه می‌گیرد. موارد بازسازی خانه‌های قدیمی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • نوسازی و تعویض لوله‌کشی‌های ساختمان
 • تعویض سیم کشی‌های ساختمان
 • تخریب و تغییر کفپوش‎های حیاط و یا فضای داخلی
 • تعویض پنجره‌ها و استفاده از پنجره‌های دوجداره
 • تعویض کابینت‌های قدیمی
 • تعمیر شیرآلات منزل
 • رسیدگی به محوطه و بازسازی باغچه‌ها

 

بازسازی منزل، چرا باید از شرکت‌های بازسازی کمک بگیریم؟

بازسازی منزل یک کار تخصصی است و بهتر است برای انجام آن، کار را به شرکت‌های بازسازی بسپارید و قبل از انجام بازسازی از متخصصان مشورت بگیرید. چرا باید از شرکت‌های بازسازی کمک بگیریم؟

 • انجام کار توسط متخصصان از اشتباهات احتمالی و ایجاد هزینه‌های مجدد جلوگیری می‌کند.
 • طراحان داخلی و معماران دید زیبایی‌شناسانه دارند و می‌توانند ایده‌ای مدرن و به روز را برای منزل شما به کار ببرند.
 • با سپردن کار به متخصصان، به دلیل داشتن تجهیزات و نیروی کار متخصص، زمان انجام کارها کمتر خواهد شد.
 • شرکت‌های بازسازی در مورد نیاز به مجوزهای مختلف برای انجام کار بازسازی اطلاعات کافی دارند در صورتی که ممکن است شما از آنها مطلع نباشید و با بازسازی خانه مشمول جریمه شوید.

با اطلاع از این شرایط، استفاده از مشورت شرکت‌های بازسازی و سپردن کار به آنها مزایای زیادی برای شما خواهد داشت. یکی از تخصص‌های گروه معماری نیلین، بازسازی و نوسازی منزل و ویلا است و می‌تواند در این راه همراه شما باشد. این مجموعه جزو شرکت‌های پیشرو در انجام کارهای ساختمانی به شکل اقساطی و یا ارائه تخفیف‌هایی با بن کارت نیلین است.

 

هزینه بازسازی خانه، اقساطی بپرداز!

هزینه‌های بازسازی می‌تواند یکی از موانع ایجاد تغییرات و نوسازی در ساختمان باشد. می‌دانید که قیمت فروش خانه قبل از بازسازی و نوسازی تفاوت زیادی با فروش خانه‌ی بازسازی شده است. ولی همانطور که در ابتدا گفتیم ما راهکاری برای شما داریم! اگر می‌خواهید خانه خود را به قیمت مناسبی بفروشید و یا اجاره دهید، می‌توانید از تسهیلات گروه معماری نیلین استفاده کنید. این مجموعه با تامین هزینه‌های لازم برای بازسازی منزل و ساختمان، به شما کمک می‌کنند تا با قیمت بهتری خانه خود را بفروشید و یا اجاره دهید. در واقع با این کار هزینه بازسازی منزل شما به صورت اقساط کوتاه مدت خواهد بود که پس از فروش و یا اجاره ساختمان خود می‌توانید آن را پرداخت کنید.

 

بازسازی خانه، چرا گروه معماری نیلین؟

این مجموعه کار بازسازی و نوسازی منزل را برای شما آسان می‌کند. داشتن بیش از 15 سال تجربه و تخصص در زمینه ساخت و بازسازی ساختمان، مشاوره و طراحی رایگان، امکان استفاده از تسهیلات و پرداخت آن به صورت بلند مدت و کوتاه مدت، ارائه بن کارت نیلین، تامین مصالح ساختمانی و نیروی کار متخصص از جمله ویژگی‌های این گروه است. برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه به پروفایل گروه معماری نیلین سر بزنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه