8 مدل نظم دهنده جذاب برای میز آرایش برای دکوراسیون میز آرایش

8 مدل نظم دهنده جذاب برای میز آرایش برای دکوراسیون میز آرایش

به قلم: شقایق امیرحسینی

مدل نظم دهنده لوازم آرایشی

نوژا دیزاین

لوازم آرایشی به ویژه برس‌های آرایشی، ریمل، پنکک و سایر موارد باید در جایی قرار بگیرند که فشاری روی آن‌ها وارد نشود. برای مراقبت بهتر و نظم دهی به حجم وسیعی از این وسایل می‌توانید از نظم دهنده میز آرایش استفاده کنید.

کی پلاس

نظم دهنده آرایشی رو میزی

وجود استند لوازم آرایشی در دکوراسیون میز آرایش درست همان لحظه که تمامی لوازم آرایش شما روی میز انباشته می‌شود می‌تواند نظم خوبی را در فضا ایجاد کند. چندین مدل نظم دهنده میز آرایش برای دکوراسیون میز آرایش وجود دارد که می‌توانید با توجه به میزان فضایی که دارید، یک یا چند مورد را انتخاب کنید و فضای روی میز خود را از شلوغی و به ریختگی نجات دهید.

بیشتر بدانید: فرش دستباف عشایری؛ هنر نفیس بافندگان ایرانی

چرا باید از نظم دهنده لوازم آرایشی استفاده کنیم؟

هرچه محیط اطراف شما مرتب‌تر باشد، انرژی بیشتری در فضای اتاق شما حاکم خواهد شد و این منجر به تمرکز، نظم بیشتر و هدفمند بودن می‌شود. در نتیجه سریع آرایش می‌کنید و سریع آماده حضور در جامعه را پیدا خواهید کرد. به همین دلیل، با کمک یک نظم دهنده لوازم آرایش می‌توانید به سرعت همه جا را مرتب کنید و حتی بابت حضور مهمان ناخوانده نیز دلواپس شلوغی میز آرایش خود نباشید.

زیباترین نظم دهنده لوازم ارایشی

به علاوه، لوازم آرایشی حساس است و بر اثر فشار ممکن است خرد شده یا رنگ‌‌های آن مخلوط شود. به همین جهت، با کمک نظم دهنده لوازم آرایشی می‌توانید به سلامت بیشتر لوازم آرایشی خود کمک کنید و هر چیز را در جای مخصوص خود قرار دهید.

نظم دهنده لوازم ارایشی کشویی

از دیگر مزایای نظم دهنده لوازم آرایشی می‌توان به موارد زیر به صروت لیست وار اشاره کرد.

  • نظم دهنده لوازم آرایشی در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند، کاربری راحتی دارد و همه چیز را در دسترس شما قرار می‌دهد.
  • نظم دهنده‌ها به سلامت و حفاظت لوازم آرایشی شما کمک بیشتری می‌کنند و نظم خوبی به فضای روی میز می‌دهند.
  • نظم دهنده میز آرایش فضای روی میز را در اندازه کمی اشغال می‌کند و در واقع باعث می‌شود بتوانید به صورت کاربردی‌تری از فضای باقی مانده استفاده کنید.
  • از همه مهم‌تر، شما لایق نظم و تمیزی هستید.

انواع مدل نظم دهنده میز آرایش برای دکوراسیون میز آرایش

طبق تحقیقاتی که توسط AOL و The Today Show انجام شده است، نشان می‌دهد که خانم‌ها روزانه حدود 55 دقیقه از وقت خود را برای آرایش کردن و رسیدگی به پوست و موی خود صرف می‌کنند. این مقدار در حدود 335 ساعت در ساعت که معادل دو هفته کامل در یک سال است. بنابراین، ازآنجایی‌که، آرایش کردن بخشی از روتین زندگی آن‌ها به حساب می‌آید، پس باید فضای اختصاصی برای وسایل آرایشی مورد استفاده خود در نظر بگیرند.

مدلی از نظم دهنده شفاف

 نظم دهنده میز آرایشی در چندین مدل ساخته شده است تا بتوانید بر اساس نیاز خود محصول مورد نظر را تهیه کنید. یک مدل از نظم دهنده‌ها به صورت شیشه‌ای شفاف یا مات رنگارنگ و به حالت استند ساخته شده‌اند تا بتوانید آن را روی میز آرایش خود قرار دهید. مدل دیگری از نظم دهنده‌ها که به ویژه برای بلاگرهای لوازم آرایشی مناسب است، جداکننده‌هایی هستند که داخل کشو میز قرار می‌گیرند و می‌توان حجم وسیعی از لوازم آرایشی را در آن قرار داد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون پذیرایی با مبل ال شکل، ایجاد فضایی دوستانه برای دورهمی‌های صمیمی

1. نظم دهنده لوازم آرایشی شفاف پلاستیکی

مدل نظم دهنده میز آرایش برای دکوراسیون میز آرایش شفاف پلاستیکی جدا از ظاهر منسجم و شیکی که به فضای روی میز می‌بخشد، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با یک نگاه دقیقا لوازم آرایشی مورد نظرتان را در بین همه لوازم پیدا کنید.

نظم دهندهباکسی میز آرایش

یکی دیگر از مزایای نظم دهنده لوازم آرایشی شفاف پلاستیکی این است که می‌توانید بفهمید دقیقا چه لوازم آرایشی و از چه برندی را تهیه کرده‌اید و کدام یک از لوازم را ندارید که باید تهیه کنید. به علاوه، به این دلیل که نظم دهنده شفاف است، اگر یکی از لوازم شما نشتی داشته باشد و ظرف را کثیف کرده باشد، می‌توانید سریع آن را برطرف کرده و لوازم آرایشی مورد نظر را جایگزین کنید.

2. نظم دهنده لوازم آرایشی طبقه‌ای به همراه سبد

می‌توانید طبقاتی را روی دیوار اتاق خود نصب کنید. سپس، لوازم آرایشی خود را بر اساس نوعی که دارند دسته‌بندی کرده و هر دسته را در سبد مخصوص خود قرار دهید و در نهایت، هر سبد را در جایگاه مخصوصش روی طبقه‌ها قرار دهید.

نظم دهنده میز آرایش

به این شیوه می‌دانید که به‌طور مثال، براش‌ها در یک سبد، مداد چشم‌ها در یک سبد، رژ لب‌ها در یک سبد و به همین شکل سایر دسته‌ها در سبدی مجزا قرار گرفته‌اند. این نظم دهنده برای اتاق‌هایی که کوچک هستند و فضای کافی برای قرار دادن میز وجود ندارد، مناسب است.

3. نظم دهنده پلاستیکی شفاف در ابعاد بزرگ برچسب دار

این مدل نظم دهنده میز آرایش برای دکوراسیون میز آرایش به شکل شفاف و در ابعاد بزرگتر ساخته شده است که فضای بیشتری را اشغال می‌کند. اما، می‌تواند فضای کافی برای دسته‌بندی لوازم آرایشی فراهم کند. اما، نکته مهم در این نوع نظم دهنده لوازم آرایشی این است که هر بخش دارای یک برچسب است.

نظم دهنده برچسب دار

هر برچسب به شما کمک می‌کند بدون فکر کردن بتوانید لوازم مورد نظر را در جای خود قرار دهید. به علاوه این مدل نظم دهنده، با توجه به برچسبی که دارد، متناسب با لوازم مورد نظر طراحی شده است. به این شکل که فضای مورد نیاز برای قرار دادن براش‌ها نسبت به کرم که در تیوب یا بسته وجود دارد متفاوت است. برچسب‌ها به شما کمک می‌کند تا محتویات کشوهای زیرین که کمتر قابل تمایز است را بدون باز کردن کشوها تشخیص دهید.

بیشتر بخوانید: 5 ایده جذاب دیزاین حیاط با چمن مصنوعی

4. نظم دهنده لوازم آرایشی داخل کشو به همراه جدا کننده

اگر تعداد لوازم آرایشی به اندازه‌ای باشد که نتوانید با یک ظم دهنده شفاف کوچک یا متوسط بتوانید وسایل خود را مرتب بچینید، اگر فضای کافی داشته باشید، می‌توانید لوازم آرایشی خود را درون کشو میز بچینید و به کمک جدا کننده‌های مخصوصی اکریلیکی که برای نظم دادن به وسایل درون کشو ساخته شده است، لوازم خود را تفکیکی کنید.

نظم دهنده میز آرایش

یکی از مزیت‌های قرار دادن وسایل در کشو این است که تمامی وسایل بدون اینکه روی هم انباشته شوند، با جزیات کامل قابل رویت بوده و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید هر لحظه هر کدام از لوازم خود را که خواستید استفاده کنید.

5. نظم دهنده میز آرایشی سنتی

نظم دهنده میز آرایش سنتی

می‌توانید از سبدهای سنتی تزیینی برای قرار دادن لوازم آرایشی روی میز نیز استفاده کنید. این سبدها می‌توانند هر جنسی داشته باشند. اما، معمولا فلزی و منقش بوده که یادآور هنر دست اصفهان هستند.

6. نظم دهنده لوازم آرایشی دیواری

نظم دهنده دیواری

 

این نظم دهنده‌ها به شکل استندی هستند که روی میز قرار نمی‌گیرد و در واقع یک میخکوب دیواری است. می‌توانید این نظم دهنده را به کمک پیج به دیوار بچسبانید. به این شیوه فضای بیشتری روی میز برای خود باز می‌کنید و لوازم شما روی دیوار قرار می‌گیرند. این نظم دهنده‌ها فضای کافی برای قرار دادن برس مو، طلا و جواهر را نیز دارد.

7. نظم دهنده لوازم آرایش بر اساس نیاز روزانه

نظم دهنده ارایش روزانه

یکی دیگر از انواع مدل نظم دهنده میز آرایش برای دکوراسیون میز آرایش نظم دهنده‌هایی هستند که می‌توانید بر اساس نیاز روزانه لوزام خود را دسته‌بندی کنید. این نظم دهنده‌ها به شکل باکس یا جعبه‌های شیشه‌ای هستند که می‌توانید لوازم آرایشی که هر روز استفاده می‌کنید و مهم هستند را در یک بخش قرار دهید و به همین ترتیب، سایر لوازم خود را بر اساس درجه اهمیت در جعبه‌های شفاف بچینید و آن را کنار میز یا روی میز آرایش خود قرار دهید.

8. نظم دهنده میز آرایش طبقاتی

نظم دهنده لوازم ارایشی

این مدل نظم دهنده‌ها که معمولا در طبقات متعدد ساخته و طراحی شده‌اند، گزینه خوبی برای این هستند که بتوانید هر چند وقت یکبار لوازم آرایشی که به تاریخ انقضای خود نزدیک می‌شوند را بیابید و آن را دم دست قرار دهید تا قبل از منقضی شدن در روتین آرایشی روزانه خود بگنجانید.

کلام آخر

نظم دهنده لوازم آرایشی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید وسایل خود را سریعتر پیدا کنید و از یک وسیله دوتا نخرید؛ چرا که همه چیز منظم و دسته‌بندی شده است و کاملا قابل رویت است. به علاوه می‌توانید کاملا همه لوازم خود را به گوه‌ای مرتب کنید که تاریخ انقضای هر محصول قابل بررسی باشد تا بتوانید قبل از خراب شدن وسیله از آن استفاده کنید. به این طریق همه چیز سر جای خودش قرار می‌گیرد و هیچ چیزی لابلای درهم ریختگی لوازم آرایشی گم نمی‌شود. چرا که همه چیز به صورت مرتب و منظم در جایگاه ویژه خود قرار گرفته است. می‌توانید متناسب با فضایی که دارید، یکی از 8 مورد مدل نظم دهنده میز آرایش برای دکوراسیون میز آرایش را تهیه کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه