خانه سیار؛ اتوبوسی برای زندگی لاکچری!

خانه سیار؛ اتوبوسی برای زندگی لاکچری!

به قلم: سمانه زارعی

گاهی زندگی در شهرهای شلوغ و پرسروصدا آنقدر خسته کننده می‌شود که بعضی از افراد به مهاجرت به شهرهای کوچک و خلوت فکر می‌کنند. یا حتی تجربه‌ی زندگی روستایی! و گزینه‌ی جالب‌تر زندگی در اتوبوس سیاری است که همه امکانات یک خانه را دارد. اگر اهل تجربه‌ی زندگی متفاوتید و به سفر علاقه‌مند هستید حتما این انتخاب برایتان جذاب خواهد بود. در این مطلب با اتوبوس میلیاردی که مانند یک خانه لوکس مجهز شده است را ببینید.

کارانا دکور

اتوبوسی که خانه شد

زندگی و سفر در اتوبوس سیار و ون کمپرها، در کشورهای خارجی بیشتر مرسوم است. در ایران هم نمونه‌هایی از ون و یا اتوبو‌س‌هایی که به امکانات زندگی مجهز شده و یا تبدیل به کافه شده‌اند وجود دارد. فیلمی که در این مطلب آوردیم؛ اتوبوسی است که همه امکانات زندگی، آن هم در مدل‌های لوکس و با تجهیزات کافی را دارد. اتوبوسی که توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرد.

امکانات خانه میلیاردی سیار

در این اتوبوس؛ همه امکانات از جمله؛ حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، مبلمان و سرویس خواب وجود دارد. این اتوبوس طوری طراحی شده است که در صورت نیاز؛ به مساحت بخش‌هایی از آن مانند قسمت سرویس خواب، اضافه می‌شود. همچنین تجهیزات بیرونی مانند سایه‌بان و پله هم از جمله امکانات این خانه سیار است.

انتخاب شما چیست؟ ترجیح می‌دهید یک آپارتمان کوچک در مرکز شهر داشته باشید، یا یک اتوبوس سیار که خانه‌تان باشد؟

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه