سینمای خصوصی رونالدو در عربستان! / دکوارسیون فوق لاکچری و خاص! + عکس

سینمای خصوصی رونالدو در عربستان! / دکوارسیون فوق لاکچری و خاص! + عکس

به قلم: محمد مالمیر

رونالدو در اینستاگرام عکسی از سینمای خصوصی خود در عربستان منتشر کرده است که در آن درحال تماشای فیلم سینمایی به همراه خانواده اش است که زیرنویس عربی نیز دارد! نخستین آپارتمان رونالدو و نامزدش در عربستان به‌رغم گرانقیمت‌ بودن اما همچنان برای ستاره اسبق رئال مادرید، رقم ناچیزی است. این امارت که در هتل «چهار فصل» ریاض واقع شده، ۱۷ اتاق خواب داشته و اجاره ماهانه آن ۲۸۴هزار یورو است.

مبلمان اداری ارگو

سینمای خصوصی رونالدو در عربستان!

دردسرهای جورجینا نامزد رونالدو در عربستان

وب‌سایت وزارت امور خارجه اتحادیه اروپا قوانین خاصی را برای کسانی که می‌خواهند به این کشور نقل مکان کنند، شرح می‌دهد. طبق این قوانین جدید جورجینا رودریگس باید موارد زیر را رعایت کند؛

او باید در ملاءعام عبا بپوشد: تونیک بلند و تیره رنگ.

او باید «باحجاب» باشد. به این معنی که دیگر خبری از لباس‌های کوتاه و چسبان نیست.

همراه داشتن و مصرف الکل و فرآورده‌های گوشت خوک اکیدا ممنوع است.

او نمی‌تواند در ماه رمضان (بین مارس و آوریل) در ملاءعام غذا بخورد، بیاشامد یا سیگار بکشد.

چون مسلمان نیست نمی‌تواند آزادانه از شهرهایی چون مکه و مدینه و دیگر اماکن و آثار طبیعی دیدن کند. اما با اخذ مجوز می‌تواند این کار را انجام دهد.

قد و وزن کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو متولد ۵ فوریه ۱۹۸۵ در پرتغال ، از نامدارترین بازیکنان فوتبال است. تا مقطع ابتدایی (دبستان) بیشتر سواد ندارد اما از ۸ سالگی فوتبال را شروع کرد و حالا با ثروت ۱ میلیارد دلاری بعنوان مهاجم با پنج توپ طلا می درخشد.

چربی بدن رونالدو ۱۰ درصد است به همین دلیل سریع می دود، ۱۸۵ سانتی متر قد و ۸۰ کیلوگرم وزن دارد و تا ۲ متر و ۹۳ سانتی متر می تواند بپرد.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه