چند راز مهم برای زیبایی دکوراسیون خانه و چیدمان آن

چند راز مهم برای زیبایی دکوراسیون خانه و چیدمان آن

به قلم: تحریریه چیدانه

طراحی یک دکوراسیون ایده آل و همه چیز تمام نیازمند رعایت نکات ریز و درشتی است که شاید کمتر کسی از آنها باخبر باشد، ایده های دکوراتیو و رازهای دکوراسیونی زیادی وجود دارد که باعث میشوند خانه ای بی عیب و نقص برای خود طراحی و دکوراسیون کنید. در این بخش رازهای دکوراسیونی برای زیباتر شدن منزل را به شما معرفی میکنیم که بسیار کمک کننده هستند.

chidaneh ad banner
رازهای دکوراسیون خانه

اکثر افراد فقط از یک جفت کوسن برای مبل سه نفره استفاده میکنند اما این اشتباه است و باید از دو جفت کوسن استفاده کنید که طرح و رنگ ان ها متضاد باشد مثلا برای مبل قرمز کوسن های سفید و مشکی استفاده کنید.

برای خواندن سایر مطالب در چیدانه می‌توانید به بخش معماری و دکوراسیون بروید.

  • اگر دوست دارید منزل تان بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد و هیچوقت تکراری و خسته کننده نشود باید از رنگ سفید در آن زیاد استفاده کنید.
زیباتر شدن منزل
زیباتر شدن منزل با این ایده ها 
  •  شاید باورتان نشود اما وقتی اتاق خواب تان کوچک است باید تخت خوابی انتخاب کنید که ارتفاع بلندی داشته باشد این باعث میشود اتاق تان بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد.
  • ترکیب سبک ها یکی از ایده های جذاب دکوراسیونی است که باعث میشود خانه ای متفاوت و خاص داشته باشید، مثلا سبک کلاسیک و مدرن را ترکیب کنید.

بیشتر بخوانید:

 ایده های دکوراتیو
ایده های دکوراتیو برای زیبایی منزل
  • اگر کمد با درهای کشویی دارید میتوانید برای زیباتر شدن و متفاوت شدن آن از کاغذ دیواری استفاده کنید و کمدتان را کاغذ دیواری کنید.
  •  کل فضای خانه را با فرش و موکت نپوشانید این ایده قدیمی دیگر از مد افتاده است بهترین کار این است که فقط بخش هایی از خانه را قالیچه های شیک پر کنید.
ایده های دکوراتیو
ایده های چیدمان منزل

منبع: نمناک

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
abbassi.sara.95@gmail.com در تاریخ 14 اردیبهشت 1402

سلام وقتتون بخیر‌ به نظرم باید از یک دکوراتور برای چیدن خانه استفاده کرد چون بحث روانشناسی فضا بسیار برای آرامش خانواده مهم است… مطلبی که واقعا این روزها کمتر بهش توجه میکنن سپردن کار به افراد متخصص هست…

علی در تاریخ 17 اردیبهشت 1402

عالی بود
ایده بدید

خیلی مفید بود در تاریخ 19 اردیبهشت 1402

خیلی مفید بود

هانا در تاریخ 19 اردیبهشت 1402

خیلی کامل و مفید بود

… در تاریخ 20 اردیبهشت 1402

واقعا خیلی کامل بود

سادات در تاریخ 21 اردیبهشت 1402

کوتاه ولی درعین حال مفید

حلیمه در تاریخ 23 اردیبهشت 1402

عالی بود

سیمین در تاریخ 27 اردیبهشت 1402

لطفا برای پذيرايی و نشیمن که یکجا استفاده میشه هم راهکار نشون بدین ممنون


ثبت دیدگاه