برچسب استاتیک دیواری چیست؟+ فیلم

برچسب استاتیک دیواری چیست؟+ فیلم

به قلم: سمانه زارعی

کاغذدیواری‌های امروزی آنقدر تنوع دارند که توانسته‌اند طرفداران زیادی برای تغییر رنگ و طرح دیوارهای منزل پیدا کنند. یکی از مدل‌های جدید تزئین دیوار، برچسب استاتیک دیواری است. این نوع برچسب کار تغییر رنگ دیوار را بسیار راحت و بدون دردسر کرده است. با این متریال جالب در این مطلب آشنا شوید.

اسکای اسکرپر

برچسب دیواری استاتیک

انواعی از برچسب دیواری است که بدون نیاز به چسب و روش نصب خاصی به سطح دیوار می‌چسبد و باقی می‌ماند. این نوع کاغذ دیواری برای افرادی که مستاجر هستند بسیار مناسب است. زیرا در صورتی که بخواهید آن را از دیوار بردارید، به راحتی و بدون آسیب به دیوار کنده می‌شود. این کاغذ دیواری با نیروی الکترواستاتیک به دیوار می‌چسبد و به راحتی جدا می‌شود.

کاربردهای برچسب دیواری استاتیک

این نوع کاغذ دیواری را می‌توان برای دیوار فضاهای مختلف به کار برد. دیوار پشت تلویزیون، اتاق کودک، اتاق نشیمن و… را با برچسب استاتیک دکور کنید. از انواع بی رنگ آن می‌توانید برای اتاق کودک به کار ببرید تا کودک به راحتی روی آنها نقاشی بکشد و هر زمان که خواستید از دیوار جدا کنید. پوستر بدون چسب، روی سطح در، پنجره و دیوار قابل نصب است. برای نصب این کاغذ دیواری روی دیوار، باید سطح مورد نظر کاملا تمیز و صاف باشد. قبل از شروع به چسباندن، اندازه دقیق سطح را دربیاورید.

منبع ویدئو: صفحه اینستاگرام kagittahta

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه