5 ابزار مدرن برای دکوراسیون یک خانه مدرن!

5 ابزار مدرن برای دکوراسیون یک خانه مدرن!

به قلم: سمانه زارعی

با کمی جستجو؛ متوجه می‌شوید که در دنیا وسایل و ابزارهای بسیار زیادی وجود دارند که حتی ما اسم آنها را نشنیده‌ایم. همه این وسایل، برای آسانتر شدن زندگی ما طراحی شده‌اند. این نوع وسایل حال و هوای دکواسیون منزل را هم تغییر می‌دهند. در این مطلب از چیدانه تعدادی از این وسایل مدرن و جدید معرفی کرده‌ایم.

 

قالیشویی ادیب

1. دستگاهی برای عاشق موسیقی‌

BeoSound Moment یک از دستگاه‌های جدید است که شما می‌توانید با آن موسیقی مورد علاقه خود را به راحتی پیدا کنید و همان لحظه به آن گوش بدهید. این دستگاه یک صفحه لمسی با کاربرد آسان دارد. حتی یک صفحه‌ی چوبی روی آن وجود دارد که به صورت لمسی طراحی شده است. با اتصال به اینترنت؛ هر آهنگی که فکرش را می‌کنید می‌توانید از آن پخش کنید؛ بدون اینکه نوتیفیکیشن و یا تماسی بخواهد آهنگ شما را قطع کند.

 

2. تصفیه کننده هوا

این تصفیه کننده، مجهز به فناوری ناسا و در اصل برای استفاده تجاری ساخته شده است، ولی ظاهر آن طوری طراحی شده است که با هسته نارنجی چشمگیر و مش نقره ای خود، ممکن است به هنر مدرن تبدیل شود. این دستگاه می‌تواند باکتری‌ها، ویروس‌ها و هاگ‌ها را فیلتر کند، که حتی فیلترهای HEPA هم نمی‌توانند آن‌ها را بگیرند.

 

3. تلویزیون منحنی

داشتن یک تلویزیون صفحه تخت به این معنی نیست که خطوط طراحی شما باید در یک جعبه محبوس شوند. شما می‌توانید با مجموعه‌ای مانند تلویزیون ال‌ای‌دی منحنی ظاهر را نرم کنید. صفحه نمایش به شکل بشقاب ماهواره‌ برای افزایش زاویه دید شما ساخته شده است، اما می‌تواند زیبایی را هم به دکوراسیون شما بیاورد.

 

4. بلندگو با روکش پشمی

اغلب بلندگوهایی که در بازار وجود دارند، ظاهری فلزی و شیشه‌ای سخت دارند. این نوع بلندگو به صورتی طراحی شده است که سطح رویی آن از جنس پشم است. بعضی از مدل‌های این بلندگو روی دیوار نصب می‌شوند و مانند یک تابلو دکوری برا خانه است. و برخی رومیزی هستند. این بلندگو برای دکوراسیون اسکاندیناویایی انتخاب عالی است.

 

5. صفحه نمایشی روی دیوار

ژاپن به تازگی نوعی تابلو طراحی و تولید کرده است که مانند یک نمایشگر دیجیتا روی دیوار عمل می‌کند. انگار که صفحه‌ای مانیتوری روی دیوار نصب شده است و تصاویر هنری را مانند یک تابلو نمایش می‌دهد.

کلام آخر:

با تعدادی از وسایل جدید که طبق تکنولوژی‌های نوین طراحی شده‌اند آشنا شدیم. این وسایل در دکوراسیون خانه کاربرد دارند. برخی از آنها هنوز به کشور ما وارد نشده‌اند و یا شکل دیگری از آنها در فروشگاه‌های کشور وجود دارد. به نظر شما وجود این همه وسایل هوشمند در خانه لازم است؟

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
مسرور در تاریخ 01 شهریور 1402
سلام چرا ما عادت کردیم هرکس مال یا ثروتی داره میگیم معلوم نیست از کجا آورده و....خیلی حرفهاییکه دائما تکرار میشه ، فوتبالیست از جانش مایه میزاره ورزد میگیره ، آیا باید از شما اجازه بگیره تا یک ساختمان بسازه ، نظرمون بلند باشه فکرمآنون مثبت باشه ، آقای بیرانوند مبارکتون باشه بخوشی ، شما برای ملت سربلندی می‌آورید. خودمون را تزکیه کنیم وهمه را با یک چشم نبینیم ، گاهی چشم‌هایتان را بشویید و می‌طلبد بگویید مبارک باشه ، اگر الهیه بود چی میگفتید؟؟؟

ثبت دیدگاه