گران‌ترین اتاق هتل در جهان؛ سوئیت لوکس هتل آتلانتیس دِ رویال دبی!

گران‌ترین اتاق هتل در جهان؛ سوئیت لوکس هتل آتلانتیس دِ رویال دبی!

به قلم: نرگس مهردادیان

گرانترین اتاق هتل در جهان!

این سوئیت در هتل آتلانتیس دِ رویال شهر دبی با هزینه شبی ۱۰۰۰۰۰ دلار، گران‌ترین اتاق هتل در جهان است. امکانات لوکس و فراوان این سوئیت حتی شامل مسواک‌های طلایی و آسانسور اختصاصی نیز می‌شود. قبل‌تر سوئیت Empathy در Palms Casino Resort این عنوان را داشت، اما قیمت آن به شبی ۷۵۰۰۰ دلار کاهش یافته است.

تابلو فرش ریحان

این سوئیت لوکس مناسب میزبانی سران کشورها، خانواده‌های سلطنتی و سوپراستارهای جهان است. برای آشنایی با معماری، فضاهای لوکس، طراحی داخلی و امکانات بی‌نظیر گران‌ترین اتاق هتل در جهان با ادامه این مطلب از چیدانه همراه باشید.

معماری و فضاهای لوکس گرانترین اتاق هتل جهان

معماری و فضاهای لوکس گران‌ترین اتاق هتل در جهان

این سوئیت در دو طبقه، توسط گروه GA طراحی شده. پس از عبور از سرسراهای خصوصی با شکوه و طاقدار با سقف‌هایی به ارتفاع دو برابر معمول وارد عمارت می‌شوید. به محض ورود، متوجه فضاهای لوکس و تزئینات فراوان خواهید شد.

استخر بزرگی با لبه‌های شفاف

این سوئیت چهار اتاق خواب، یک فضای نشیمن، یک اتاق غذاخوری، یک آشپزخانه، فضای بازی، یک دفتر کار و مهم‌تر از همه یک تراس ۵۱۲۴ فوت مربعی با استخر بزرگی با لبه‌های شفاف دارد.

شاید تصور کنید بهترین اتاق‌های هتل باید در بالای ساختمان باشند، اما عمارت سلطنتی “Royal Mansion" سنت‌شکنی کرده. این سوئیت در طبقات ۱۸ و ۱۹ روی پل آسمان ساختمان هتل قرار گرفته و منظره فوق‌العاده‌ و دیدنی به برج خلیفه، عین دبی و خلیج فارس دارد.

معماری و فضاهای لوکس گرانترین اتاق هتل جهان

طراحی داخلی بی‌نظیر گران‌ترین اتاق هتل در جهان

داخل سوئیت، سنگ مرمر کالاکاتا بیشتر فضای ۱۲۱۴۰ فوت مربعی را پوشانده. این سنگ مرمر شامل قطعات بسیار سفارشی و بزرگی است که طوری کنار هم قرار گرفته‌اند که شبیه یک اثر هنری خودنمایی می‌کنند. همچنین منسوجات نرمی مانند پارچه‌ها و فرش‌های ابریشمی و ملحفه‌های نخی، لبه‌های محکم و خشن مصالح سنگ لوکس را متعادل کرده‌اند.

تنها زیبایی اتاق برای تیم آتلانتیس مهم نبود. شکل تزیینات و امکانات رفاهی فضا هم مهم بود. مسواک‌ها، شانه‌ها و تیغ‌های طلای آبکاری‌شده، محصولات حمام هرمس، لباس حمام فرت، بالش، تلویزیون ۱۴۶ اینچی و یک میز پینگ‌پنگ اختصاصی در کنار دیگر امکانات رفاهی لوئی ویتون در سوئیت قرار داده شده‌اند.

امکان بزرگ کردن سوئیت واقعا منحصر به فرد است!

امکان بزرگ کردن سوئیت واقعا منحصر به فرد است!

شاید تجملاتی به نظر برسد، اما در نهایت، این لیست نبود که فضا را به اوج لوکس بودن رساند. با این‌که این سوئیت حداکثر میزبان نه بزرگسال و چهار کودک است، اما در صورت تمایل، تمام اتاق‌های سوئیت، می‌توانند به عمارت سلطنتی متصل شوند. ۱۶ اتاق اضافی بالای چهار اتاق اصلی وجود دارد. امکان بزرگ کردن این سوئیت واقعا منحصر به فرد است.

امکان ایجاد فضاهای سفارشی در گرانترین اتاق هتل در جهان

امکان ایجاد فضاهای سفارشی در گران‌ترین اتاق هتل در جهان

تیم هتل به راحتی می‌تواند برای مهمانان عمارت سلطنتی، امکانات و فضاهای سفارشی فراهم کند. در صورت نیاز، فضاهای موجود مطابق با نیازهای مهمانان ترکیب می‌شود. برای مثال مربیان خصوصی بدنسازی و امکان ایجاد یک سالن بدنسازی موقت در سوئیت! یا برای مهمانانی که به دفتر کار نیاز ندارند، این فضا را می‌توان به طور موقت به اتاق دیگری مانند اتاق ماساژ تبدیل کرد. در آشپزخانه خصوصی نیز سرآشپزهای مشهور برای مهمانان منوهای سفارشی آماده می‌کنند.

حمام گرانترین اتاق هتل در جهان

حفظ حریم خصوصی و امنیت در گران‌ترین اتاق هتل در جهان

مشتریان در این سطح به دنبال راه‌هایی هستند که بتوانند از زمان لذت ببرند، بدون اینکه در مکان‌های عمومی در معرض دید باشند. یک آسانسور خصوصی در زیرزمین این امکان را به مهمانان سرشناس می‌دهد که به دور از هیاهوی طرفداران به اتاقشان دسترسی داشته باشند.

اتاق خواب گرانترین اتاق هتل در جهان

تیموتی کلی، رئیس هتل آتلانتیس دِ رویال در مورد این سوئیت می‌گوید:

“هنگام برنامه‌ریزی برای ارائه امکانات بی‌نظیر این سوئیت، ما به دنبال ایجاد فضایی بسیار جذاب، وسیع و کامل بودیم. فضایی که برای مردم تمام دنیا جذاب باشد و مهمانان بتوانند در آن احساس راحتی کنند."

لابی گرانترین اتاق هتل در جهان

و در آخر

تمام این عناصر یعنی طراحی متفکرانه، امکانات رفاهی لوکس، تجربیات سفارشی و حریم خصوصی، قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلاری گران‌ترین اتاق هتل در جهان را توجیه می‌کند.

برای آشنایی با دیگر عمارت‌های مجلل دبی مطلب خانه ویلایی مجلل و شیک آیشواریا رای باچان و آبیشک باچان در دبی را از دست ندهید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه